کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بی توجهی نمایندگان به پیامک احمد خورشیدی؛

احمد خورشیدی و دخالت در بهارستان/ واکنش نیکزاد به حرکت پدر داماد احمدی‌نژاد

30 ارديبهشت 1399 ساعت 23:13

«در صورت صلاحدید دکتر علی نیکزاد را برای ریاست یاری فرمایید» ؛ جمله‌ای که توسط احمد خورشیدی آزاد پدر داماد «محمود احمدی نژاد» رییس دولت‌های نهم و دهم برای ۲۷۰ نماینده منتخب در مجلس یازدهم ارسال شده است.


پیامک احمد خورشیدی آزاد پدر داماد محمود احمدی نژاد به نمایندگان مجلس جدید جهت حمایت از ریاست نیکزاد بر این مجلس...
آنگونه که خورشیدی خود در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفته است به ۲۷۰ نماینده به جزء قالیباف و تاج گردون پیام داده است.
در این میان نمایندگان که برای ایشان پیام رفته است پاسخی به خورشیدی نداده‌اند و به پیام وی بی توجه ای کرده‌اند...
اما این حرکت احمد خورشید فقط یک معترض شدید داشته است و آن خود نیکزاد بوده است که به دلیل این حرکت خورشیدی موج منفی شدیدی از میان نمایندگان بر علیه وی بر ایجاد شده است
 و از احمد خورشیدی خواسته است که در این موضوعات دخالت نکند و هر گونه ارتباط خود با خورشیدی را رد کرده است
احمدخووشیدی نیز با که واکنش نیکزاد به اقدام خود را دیده است در جهت توجیح این مساله آورده است که تنها نظرش را گفته است و خود بصورت مستقل اقدام به ارسال پیامک به نمایندگان مجلس کرده است
اما آنچه در این میان قابل توجه است آن است که اقدام خورشیدی برای نیکزاد گرلن تمام شد و در آغاز مجلس مورد حمله شدید نمایندگان قرار گرفت.
برنا نوشت: این روزها از بین کاندیداهای موجود برای ریاست مجلس نام یاران احمدی‌نژاد برای سکانداری مجلس مطرح می‌شود، علی نیکزاد که در دوره احمدی‌نژاد، وزیر مسکن بود و در میان اصولگرایان چهره‌ای با نفوذ به شمار می‌رود، از گزینه های قوی این جریان و شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد دولت احمدی نژاد هم دیگر گزینه مطرح و جدی این میدان است. بازار لابی و گمانه‌زنی برای ریاست مجلس به نقطه اوج خود رسیده است.

«در صورت صلاحدید دکتر علی نیکزاد را برای ریاست یاری فرمایید» جمله ای که توسط احمد خورشیدی آزاد پدر داماد «محمود احمدی نژاد» رییس دولت‌های نهم و دهم برای ۲۷۰ نماینده منتخب در مجلس یازدهم ارسال شد و به گفته خورشیدی، نمایندگان با پاسخ «چشم سردار» موافقت خود را برای ریاست نیکزاد مطرح کردند. «پاسخ اکثر نماینده‌ها را منتشر می‌کنم. همه غیر از یک نفر موافق بودند برخی هم به پاسخ مشخصی نرسیدند. زمانیکه یک پیام را ارسال می‌کنی در بهترین شرایط ۲۰ تا ۲۵ درصد جواب می‌دهد. ۲۰ تا ۲۵ درصد کاملا از نیکزاد حمایت و تشکر کردند و برخی در جواب نوشتند "چشم سردار" . من اینها را منتشر می‌کنم با اسامی نماینده‌ها، برخی شماره تلفنهای‌شان هست و اسم‌های‌شان نیست. اینها را منتشر می‌کنم.»
وی در واکنش به این سئوال که گویا نیکزاد نسبت به این اقدام وی معترض است گفت: آقای نیکزاد نسبت به این پیامک اعتراضی نداشتند این شیطنت رسانه ای است‌، در ثانی ما مسلمانان در برابر جامعه مسوولیت داریم "کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته "، زمانی یک کشور توسعه پیدا می کند که ۴ عنصر انسانی یعنی رهبران، مدیران، نخبگان و مردم در صحنه حضور داشته باشند. بنده ۴۵ سال است بطور مستمر در صحنه سیاسی و خدماتی کشور حضورفعال دارم، هر کجا نیاز بوده بروفق تکایف دینی  ورود کرده ام.
خورشیدی آزاد ادامه داد: ۸ ماه است برای تشکیل دولت قوی و مشکل گشا کار می کنیم؛ سخنرانی و تحلیل راهبردی تدوین و برای پیروزی بچه‌های انقلابی و ولایی تلاش شبانه‌روزی می‌کنیم. برای آنها کارگاه آموزش مانیفست کاندیداتوری می‌گذارم تا مجلس و دولت به درد بخور تشکیل شود الان هم وظیفه انقلابی و شرعی خود می دانم تا مجلسی دارای یک رییس انقلابی، کاربلد، ‌پاکدست، ساده زیست و مردم دوست شکل گیرد، پس برای  همین به میدان آمدم و در این بین به کمک همه نیاز است و همگان مسئولند. نمی‌شود زمانی که به مردم و نخبگان نیاز داریم، بگوییم رأی دهید، بجنگید و از حیثیت خود برای پیشرفت کشور و انقلاب اسلامی هزینه کنید وقتی هم که به نفعمان نباشد بگوییم به مردم ربطی ندارد.
وی درباره دلیل حمایتش از نیکزاد گفته است: اگر بنده در این امور دخالت نکنم چه کسی می‌خواهد دخالت کند؟ من سه برادر شهید و سه جانباز دارم چه کسی از من صلاحیتش بیشتر است و می‌خواهد دخالت کند؟ او را به من معرفی کنید. برخی نمی‌دانند چه کسانی برای انتخابات پرشور زحمت می کشند تا مجلس قوی شکل گیرد. بچه‌های انقلابی طبق فرموده حضرت آقا آتش به اختیارند و باید وظیفه‌شان را انجام دهند. دقیقا براساس احادیث و روایات و تدابیر حضرت آقا اقدامات‌مان را انجام می‌دهیم. پیشنهادی به بچه های انقلاب دادیم و گفتیم اگر صلاح می دانید این کار را کنید.
خورشیدی آزاد در پاسخ به این سوال که آیا نیکزاد در جریان این پیامک بوده است، گفت: این چه ربطی به دکتر نیکزاد دارد، بنده یک کنشگر و فعال سیاسی اجتماعی هستم. روزی ۱۰ها از این نوع پیامک‌ها برای افراد و شخصیت‌های مختلف ارسال می‌کنم یا برایم می‌فرستند مثل خیلی ها.  این کارها نیاز به مشورت ندارد، من با کسی مشورت نمی‌کنم. حرف خودم است و حرف هیچ کسی نیست. اگر حرفم عملیاتی نشود به عنوان کسی که کار راهبردی و مطالعاتی می‌کند این را می‌گویم؛ خواهید دید که یک خاندان جدیدی در جمهوری اسلامی ظهور و رشد پیدا می‌کند که یک تابلوی ایثارگری بالای سر دارد و هیچ کس حریفش نیست.
وی درباره مخارج فعالیت‌های تبلیغاتی‌اش برای نیکزاد گفت: کدام تبلیغات؟ دو خط پیامک؟ چگونه است شما هیچ حرفی از شام و افطاری های پرهزینه و شاهانه‌ای که بعضی می‌دهند و هزینه‌های سنگین نمی‌زنید؟ اما یک پیامک نگرانتان کرده؟ به نظر بنده متن و فهوای این پیامک برای برخی دلهره آفریده است. کاری که برای حمایت از آقای نیکزاد کردم هیچگونه خرجی نداشت. من استاد جنگ روانی هستم و جنگ روانی را تدریس و برایش کتاب نوشتم. متاسفانه دیگران جنگ روانی و تبلیغ را بلد نیستند ولی من بلدم، با یک کانال خورشید مرجع خبرِ بسیاری از رسانه‌ها می شوم. واقعی و حقیقی می‌نویسم، از کسی هم خرده بُرده ندارم، ترس را بلد نیستم آن زمان که خدا ترس را آفرید من غایب بودم و به همین علت بیشتر از خیلی‌ها جنگیدم و جبهه رفتم. تبلیغات من بیشتر بازخورد دارد وگرنه شخصا کسی نیستم. من در دفتر یکی از دوستان در میدان کتاب هستم، حتی از خود دفتری ندارم ولی برای انقلاب اسلامی از کله سحر تا نصف شب کار می‌کنم.
خورشیدی آزاد درباره فعالیتش در دولت احمدی نژاد نیز گفت: همه می‌دانند یکی از عناصر اصلی تشکیل دولت احمدی نژاد بودم، مسئولیت‌های عزل و نصب زیادی را در آن دولت بر عهده داشتم و نقش زیادی را ایفا کردم. ۸ سال دولت آقای احمدی نژاد در اختیار من بود، بگردید اگر یک ریال از من و فرزندانم (حتی در حد شایعه) تخلف پیدا کردید.


کد مطلب: 421059

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/report/421059/احمد-خورشیدی-دخالت-بهارستان-واکنش-نیکزاد-حرکت-پدر-داماد-احمدی-نژاد

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir