تاریخ انتشار
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲
کد مطلب : ۴۱۱۶۱۷
کبنا گزارش می‌دهد

گزینه نهایی اصلاح طلبان «بویراحمد» و «دنا» در انتخابات مجلس کیست / عبور از «زارعی» کلید خورد / سید باقر موسوی: به زودی گزینه نهایی اعلام می‌شود

۸۵
۱
گزینه نهایی اصلاح طلبان «بویراحمد» و «دنا» در انتخابات مجلس کیست / عبور از «زارعی» کلید خورد / سید باقر موسوی: به زودی گزینه نهایی اعلام می‌شود
کبنا ؛علی رغم تکاپوهای سیاسی جریان اصولگرایان شهرستان‌های بویراحمد و دنا، اما کمتر خبری از اردوگاه اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه است، دوره گذشته اصلاح طلبان در شهرستان‌های «بویراحمد» و «دنا» بر روی انتخاب محمد بهرامی و غلام محمد زارعی به عنوان گزینه نهایی به اختلاف رسیدند و نهایتاً سید باقر موسوی به نظر شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر معرفی «محمد بهرامی» به عنوان گزینه نهایی پشت کرد و دست غلام محمد زارعی نماینده فعلی بویراحمد و دنا را به عنوان گزینه نهایی خود بالا برد.
اما انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا کمی متفاوت‌تر از دوره‌های گذشته است، اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه به نظر می‌رسد، بنا ندارند دو باره به غلام محمد زارعی اعتماد کنند و البته خبرهایی مبنی بر اختلاف نظر میان اصلاح طلبان در حمایت از نماینده فعلی بویراحمد و دنا و یا عبور از او وجود دارد. بعضی از اصلاح طلبان این نظر را مطرح می‌کنند که زارعی خودش از کاندیداتوری انتخابات مجلس کناره گیری کند تا سرنوشت اصلاح طلبان کهگیلویه در بویراحمد تکرار نشود، کما اینکه در مصاحبه عرفان عسکر زاده هم این صحبت بوده است.
سید باقر موسوی جهان آباد دیگر خودش کاندیدای مجلس نمی‌شود و او تصمیم گرفته که همانند ستار هدایت خواه گزینه‌ای را معرفی کند. محمدعلی وکیلی، قوام فروزان، محمد بهرامی و اردوان ایزدپناه، چهار گزینه اصلاح طلبان هستند که بنا به گفته سید باقر موسوی جهان آباد هنوز به جمع بندی نهایی برای معرفی گزینه نهایی نرسیده‌اند.
سید باقر موسوی جهان آباد نماینده اسبق بویراحمد و دنا می‌گوید: شرایط کاندیداهای اصلاح طلب حوزه انتخابیه «بویراحمد و دنا» در حال نهایی شدن است و بزودی گزینه نهایی به مردم اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به حضور و فعالیت تعدادی از کاندیداهای اصلاح‌طلب در حوزه انتخابیه «بویراحمد و دنا» افزود: سعی می‌کنیم با توجه به جمیع جوانب بهترین گزینه را انتخاب و به مردم اعلام نماییم.
این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این پرسش که آیا آقای «زارعی» نماینده فعلی بویراحمد و دنا هم در میان گزینه‌های مدنظر شما وجود دارد یا خیر؟ تصریح کرد: آقای زارعی باید مشخص کند که آیا می‌خواهد بصورت مستقل و منفرد وارد انتخابات شود یا با مجموعه دوستان اصلاح طلب هماهنگ باشد و آیا او قصد دارد مجدداً کاندیدا شود یا خیر؟
موسوی با بیان اینکه هنوز فرصت لازم برای صحبت با ایشان را در این خصوص نداشته‌ام گفت: بزودی با زارعی در این خصوص صحبت خواهم کرد و پس از صحبت با او و بررسی شرایط و مشورت با دوستان، گزینه نهایی اصلاح طلبان بویراحمد و دنا را معرفی خواهیم کرد.
نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس در پاسخ به اینکه احتمال اینکه مجدداً از زارعی حمایت کنید وجود دارد یا خیر؟ تاکید کرد: وضعیت حضور یا عدم حضور در انتخابات و هماهنگی با دوستان اصلاح طلب از سوی ایشان هنوز مشخص نشده و باید با او صحبت کنیم ببینیم برنامه‌اش برای انتخابات چه خواهد بود.
موسوی درباره اینکه گفته می‌شود گزینه نهایی شما آقای «ایزدپناه» است، گفت: گزینه نهایی اصلاح طلبان هنوز مشخص نشده هرچند که آقای «ایزدپناه» و تعداد دیگری از دوستان از گزینه‌های مدنظر برای انتخاب گزینه نهایی هستند ولی هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم. گزینه نهایی بزودی اعلام می‌شود.
آنطوری که از جریان اصلاح طلبان حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا خبر می‌رسد، اکثریت آن‌ها از غلام محمد زارعی رضایت چندانی ندارند و معتقدند که وی نتوانست در حد یک نماینده قدر حاضر شود و ضعف او باعث شد تا رقیبان زارعی او را عامل اصلی تضعیف جایگاه شهرستان‌های بویراحمد و دنا بدانند. به طور کلی عملکرد زارعی نظر سید باقر موسوی جهان آباد را جلب نکرده و او شاید همانند اکثریت بدنه اصلاح طلبی تصمیم گرفته‌اند که از زارعی عبور کنند.
جریان اصلاحات در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از «زارعی» نماینده فعلی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی حمایت نمی‌کند و آقای «زارعی» دیگر گزینه جریان اصلاحات در انتخابات یازدهم نخواهد بود. و قطع یقین گزینه جدیدی برای این دوره از انتخابات به مردم معرفی خواهند کرد. اصلاح طلبان نگاهشان به اشاره سید باقر است، او هنوز در بین اصلاح طلبان محبوبیت دارد و صرف نظر از حمایتش از زارعی در دوره گذشته، حمایت او از هر کسی در انتخابات آینده مجلس تاثیرگذار خواهد بود. «بخشی از اصلاح طلبان در انتخابات دهم مجلس از آقای زارعی حمایت کردند اما ایشان پاسخگوی مطالبات منطقی، بحق و اصولی این جریان نبود.
گلایه جوانان اصلاح طلب از زارعی بیش از گروه‌های مختلف اصلاح طلب است، البته این حرف همه اصلاح طلبان نیست بعضی از جوانان این جریان حتی در ستاد زارعی سخنرانی کردند و رد صلاحیت نیروهای اصلی اصلاح طلبان دغدغه این جریان سیاسی است و شاید دلیلی که آنها بر روی گزینه‌های دیگر به اجماع نمی‌رسند همین است که گزینه‌های اصلی اصلاح طلبان رد صلاحیت می‌شوند.
حال باید ببینم که اصلاح طلبان بین محمد بهرامی، قوام فروزان، اردوان ایزدپناه و محمدعلی وکیلی دست کدام گزینه را بالا می‌برند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
قوام فروزان گزینه نهایی خواهد بود چون هم پایگاه اجتماعی دارد هم پایگاه سیاسی
دنا
Iran, Islamic Republic of
درود بر اصلاحات
درود بر فروزان
بسم رب الشهدا
Iran, Islamic Republic of
ما به مردانی چون جناب ایزد پناه در کشور احتیاج داریم و از ایشان حمایت میکنیم.
باشد که هموطنان با چشمی باز قدم در این راه گذاشته و ایشان را یاری کنند.
بهرامی
Iran, Islamic Republic of
لایق ترین و شجاع ترین گزینه برای احقاق حق استان حاج اقا ایزدپناه هستن جامعه اصلاحات از ایشون حمایت کامل میکنه
به همین خیال بشین کبنا
Iran, Islamic Republic of
به همین خیال بشین کبنا
Romania
باسلام.
اگه از دوستان اقای ایزدپناه رامعرفی کند ممنون میشم.میخوابم ایشون رابشناسین.
Iran, Islamic Republic of
جناب ایزدپناه برادر شهید کرامت الله ایزدپناه از خانواده ای بزرگ همچون برادرش فردی جسور و شجاع با تفکری روشن و اصلاح طلبانه که با سخنانه زیبایش هر شنونده ای رو به خود جلب می کند کافیست یک بار پای صحبت های این بزرگوار بنشینید.با سابقه ی مدیریتی درخشانی همچون:معاونت سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد،معاونت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهار محال و بختیاری و هم اکنون معاون سازمان بازرسی استان البرز
Iran, Islamic Republic of
دوستی میگفت سید باقر موسوی این طور و ان طور است
شخصیت عجیبی دارد
سرشار از غیرت و بیان قوی دارد
صحبت میکند نمی لرزد
قسمت شد چند بار خدمتتش برسیم
ایشان همیشه اول شروع میکرد و خوش امد گوی میکرد تمام صحبت را به دوستان میداد و همیشه خوب گوش میکرد
و شنونده خوبی بود و خیلی کم حرف کسی رویش تاثیر داشت
و اما همیشه در جمع به غریبه ها بیشتر اهمیت میداد و منش عجیبی دارد
به ندرت دیدم نام شخصی یا شخصیتی از طیف مخالف را به بد گوی یاد کند و بیشتر از خاطرات خوب و امیدوار کننده میگفت
جالب بود یکبار از جوانی ماجرای اتفاق افتاده در دولت را میشنید و شخصی از دوستانش قصد داشت وانمود کند وکه موضوع با این هدف نبود
و بالبخند تذکری به به ایشان زد و گفت اتفاقا الان برداشت جوانان مهم هست و او هدفش جوانان هست و نظر جوان را به شکلی که قدرت اظهار نظر به جوانان بدهد بیان کرد
ولی همه میدانند
افراد مورد نظر سید باقر کیست
اقایان ایزد پناه
قوام فروزان هست
اینبار جدی پشت سرشان هست تا اخر
وکیلی تاصد سال به بویر احمد نمیاد
زارعی که تمام شد
بهرامی و فروزان یکیشون میاد
Iran, Islamic Republic of
سید باقر مرد شریفی است اما شما اغراق کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!! در زمان نمایندگی ایشون در انتخابات از وی حمایت کردیم و به خاطر وی مورد ضرب و شتم واقع شدیم . دریغ از یک احوالپرسی خشک و خالی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از ان موقع فهمیدم پست افراد. و الان هرکسی منتخب سید باقر باشد علی رغم اینکه اصلاح طلبم مقابل وی خواهم ایستاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بوير احمدي
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاج ايزدپناه فردي كه به حق كانديداي نهايي اصلاح طلبان خواهد شد.
Iran, Islamic Republic of
خدا خوش دونه نه زارع ، نه وکیلی ، نه فروزان ،نه اردوان ایزدپناه ،نه بهرامی ، نه روشنفکر و نه فرخان هیچ کدم شایستگی این حرفا رو ندارند و در حد نمایندگی نیستند
من نمیدانم چرا امثال غریب پور ، دکتر مندنی پور ، حاج دهراب پور ،هدایت خواه و همین سید باقر موسوی چرا در صحنه نیستند .
Iran, Islamic Republic of
لایک
بوير احمدي
Iran, Islamic Republic of
آخه شما افرادي رو نام بردي كه نه از نظر سياسي ارتباطي با هم دارند نه خودشان شرايط حضور در انتخابات را دارن اگر داشتند كه اعلام حضور ميكردند با اينكه چندي از اين افراد شايستگي دارند و نه همه آن ها كه نام برديد. با اين نظر معلومه هيچ شناختي نسبت به استان و انتخابات نداريد متاسفانه. كمي بر آگاهي خود بيافزاييد بعد نظر دهيد.
صادق
Iran, Islamic Republic of
با سلام :


هر چند خود آقای ایزد پناه تاکنون تصمیم به ورود به عرصه انتخابات را اعلام نکرده ( خود این نکته متانت و نجابت ذاتی ایشان را می رساند) جانفشانی و پایمردی این خانواده در اذهان سه نسل بویراحمدی ها ماندگار است .جایگاه ، وزن اجتماعی و خانوادگی ایشان ،شخصیت ، منش ، پاک دستی و تجارب و سوابق متنوع و صبوری و پختگی و خلوص و ثبات قدم ایشان برغم همه هزینه هاو بی مهریها و ... قابل قیاس با دیگران نیست و در دانشگاه و برنامه و بودجه کارنامه درخشانی داشت. اغراق نیست که توان و تجربه ایشان مشابه و بلکه بیشتر از بعضی نماینده هاست .
سید مظلوم استان مهره سوخته نیست برادر ! همانطور که سید مظلوم ایران ( خاتمی ) نیست . چنانچه ورود آقای ایزد پناه حاصل تدبیر و دور اندیشی و تیزبینی سید باقر باشد ، الحق که بنوعی هم ترازی با خاتمی و قابلیت و ظرفیت لیدر بودن ایشان است .
با اطمنیان و تاکید بر اینکه آقای ایزد پناه خود دارای شایستگیها و قابلیت های فراوان و ظاهر نشده ای هست که تا کنون عرصه بروز و ظهور برایشان مهیا نشد. ایشان به صدها دلیل بهترین گزینه برای ایجاد اتحاد اجتماعی سیاسی بویر احمد است . دارای تعهد و غیرت و ظرفیت اجتماعی لازم که با همه وجود کمر به خدمت ببندد و آئینه راستینی شود برای بازتاباندن بزرگی کهگیلویه وبویراحمد.
آری برادر و عزیز ، منصف باش و برای شناخت سید مظلوم استانمان و دلایل و حکمت های ورود احتمالی ایزدپناه و تبارش و بیشتر و بویژه شخص ایشان بررسی بفرما . این دو بزرگوار از سرمایه های امتحان پس داده استان هستند .
کارمند
Iran, Islamic Republic of
اصلاحات به یه خونه تکونی نیاز داشت و ایزدپناه گزینه مناسبی برای این موضع گیری هستن، در یک کلام تاج گردون کشف نشده بویراحمد ، بنده در دانشگاه زمان ریاستش باهاشون برخورد داشتم، انسان فروتن و باهوشیه..
بویر احمد
Iran, Islamic Republic of
اینا همش سبک و سنگین کردن خود برای دریافت پول بیشتر و اامتیاز بیشتر از اقای زارع است موسوی میخا قیمت خودشو بالاتر ببره پول بیشتری دریافت کنه والا خودش میدونه مهره سوختیه و اصلاح طلبان دیگه برا همیشه نابود شدن
لر
Iran, Islamic Republic of
برادر من شان آقاي موسوي رو پايين نياريد ايشون اگر دنبال پول بودند راه هاي بهتري جلوي پاي