تاریخ انتشار
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب : ۴۰۹۵۴۵

افطاری باهنر با حضور احمدی نژاد، ناطق نوری و محسن هاشمی!

۴
۰
افطاری باهنر با حضور احمدی نژاد، ناطق نوری و محسن هاشمی!
کبنا ؛مراسم ضیافت افطار جامعه اسلامی مهندسین با حضور جمعی از چهره‌های سیاسی از جمله علی‌اکبر ناطق نوری، محسن هاشمی و محمود احمدی‌نژاد برگزار شد.
 ضیافت افطار جامعه اسلامی مهندسین روز پنج شنبه در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار شد. در این مراسم آیت ا... محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمود احمدی‌نژاد، سرلشکر فیروزآبادی رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح، اسدا... بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، عادل آذر رئیس دیوان محاسبات، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری حضور داشتند. با این حال براساس گزارش انتخاب، پس از ورود احمدی نژاد به ضیافت، ناطق نوری بلافاصله سالن را ترک کرده است. احمدی نژاد سال ها عضو جامعه اسلامی مهندسین بوده است، با این حال محمدرضا باهنر دبیر کل این تشکل سیاسی و مطرح، در سال 92 گفته بود: «آقای احمدی‌نژاد 20 سال عضو جامعه اسلامی مهندسین بود، اما بعد که رئیس‌جمهور شد، دیگر نتوانستیم مسئولیت کارهای ایشان را بپذیریم.» باهنر طی سال هایی که در مجلس حضور داشت و نیز سال های اخیر همواره جزو منتقدان احمدی نژاد بوده است. هنوز از علت دعوت احمدی نژاد به این مراسم خبری منتشر نشده است. طی ماه های اخیر رئیس جمهور سابق دست به اقداماتی زده تا بیشتر در رسانه ها و عرصه سیاسی کشور دیده شود.  مثلا او به تازگی در اکانت توئیتری اش گفت و گوی توئیتری را با یک خبرنگار ساکن در استرالیا درباره علایق شان به گروه های موسیقی رپ انجام  داده بود. رئیس جمهور سابق پیشتر هم در مواردی چون قهرمانی تیم هاکی روی یخ لیگ حرفه‌ای آمریکا توئیت‌های جنجالی داشت. همچنین توئیت چند هفته پیش احمدی‌نژاد درباره مرگ نپسی هاسل که یک رپر آمریکایی بود و به ضرب گلوله در آمریکا کشته شد در فضای مجازی بازتاب داشت. او با این توئیت ها و برخی رفتارهای خاص تلاش کرده تا  حسابی در شبکه‌های اجتماعی سوژه شود. 
باهنر: برخی می خواهند قوه قضاییه و نظامیان را برای ورود به مجلس آماج حملات خود کنند
محمدرضا باهنر دبیر کل جامعه مهندسین هم در این مراسم در اظهاراتی معنادار گفت: برخی‌ها می‌خواهند قوه‌قضاییه، نظامیان، غیر نظامیان و همه را آماج حملات خود قرار دهند تا بتوانند به مجلس ورود کنند. وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که امروز درباره مسائل داخلی نوعی نگرانی وجود دارد، افزود: امروز زمینه نارضایتی در جامعه زیاد است و فضای مجازی هم به این مقوله دامن می زند. این نماینده ادوار مختلف مجلس تأکید کرد: در دوره گذشته انتخابات مجلس 12 هزار نفر برای ورود به مجلس ثبت نام کردند که با توجه به بررسی‌های بنده در دوره جدید  حدود 15 هزار نفر ثبت نام خواهند کرد.
شنيده شده كه پس از ورود احمدي نژاد به ضيافت، ناطق نوري بلافاصله سالن را ترك كرده است
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ناطق نوری بره. احمدی نژاد رو عشقه
Netherlands
.كه ناطق رفت
Iran, Islamic Republic of
که رفت،بره پشت سرشو هم نگاه نکنه
Iran, Islamic Republic of
بشقاب مخصوص .هم روی سفره بود یانه
ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

مهم‌ترین ویژگی رسانه‌ها، هویت رسانه‌ای فعالان آن است. به همین خاطر است که بسیاری از روزنامه ...
دست‌های پشت پرده بحران عراق

دست‌های پشت پرده بحران عراق

​​​​​​​ سفر آقاي «عادل عبدالمهدي» به چين و قراردادهايي که بين عراق و برخي کشورها مثل ...
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...