تاریخ انتشار
پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸
کد مطلب : ۴۰۹۰۱۳
در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

کنایه سنگین «قوامی» به تاجگردون؛ نترس شعری نمی‌خوانم که مجبور شوی دعای ندبه بخوانی / هاشمی‌پور: ممنون که مشتی رأی برایمان جمع کردی

۲
۰
کنایه سنگین «قوامی» به تاجگردون؛ نترس شعری نمی‌خوانم که مجبور شوی دعای ندبه بخوانی / هاشمی‌پور: ممنون که مشتی رأی برایمان جمع کردی
کبنا ؛نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست علی محمد احمدی استاندار و با حضور اعضای کمیسیون برنامه و بوذجه مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
به گزارش کبنا، در این نشست که امروز (پنج شنبه 5 اردیبهشت ماه 98) با حضور غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، نائب رئیس و سایر اعضای این کمیسیون، عدل هاشمی‌پور نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده، غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا، حسن نوروزی، جعفر گوهرگانی و فرمانداران و مدیران ارشد دولتی استان حضور داشتند و در ساختمان دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، «هادی قوامی» نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در این نشست شروع به سخنرانی کرد که غلامرضا تاجگردون در همان ابتدای صحبت‌های قومی رو به او کرد و قوامی که متوجه نگاه تاجگردون شد به او گفت: امروز نترس، دیگر شعری نمی‌خوانم که مجبور شوی، فرداش دعای ندبه برگزار کنی.
به گزارش کبنا، هادی قوامی نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه روز گذشته (چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه) در جلسه شورای ادای شهرستان گچساران و فعالین اقتصادی که با حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه برگزار شد، گفته بود: در هر صورت افتخار شاگردی را در حضور آقای تاجگردون داریم. وقتی می‌توانیم بگوییم توسعه اتفاق افتاده که از شمال تا جنوب توسعه اتفاق بیفتد. منتها اینکه امام جمعه محترم فرمودند این جلسات مفید هست یا نیست من یک شعر از شهریار می‌خوانم درباره این مفید بودن یا نبودن‌ها. میگن اصطلاحاً درخت گردو سال‌های سال گردو می‌دهد و بسیار با کیفیت، میوه و سایه می‌دهد، درخت چنار ثمری ندارد، سایه ندارد، معمولاً از درخت چنار چوب «دار» می‌سازند.
وی این شعر را خواند و صحبت‌هایش را پایان داد.
گفت با طعنه منبری به چنار:
سرفرازی چه می‌کنی؟ بی بار!
نه مگر ننگ هر درختی تو؟
کز شما ساختند چوبه دار!
پس بر آشفت آن درخت دلیر،
رو به منبر چنین نمود اخطار؛
گفت: گر منبر تو فایده داشت،
کـار مردم نمی‌کشید به دار!
اما همین صحبت‌های قوامی با واکنش امام جمعه باشت روبرو شد و حجت الاسلام عبودی به قوامی گفت: حرف‌های شما زیبنده جلسه نبود و پاسخ آخوندی هم دارد، اما نمی‌گویم، چون جلسه سنگین می‌شود.
دفتر تاجگردون در گچساران تصمیم گرفته است که با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و هیئت مذهبی باوی فردا جمعه (6 اردیبهشت 98) در خیابان بلادیان که تاجگردون آن را از افتخارات کاری خود می‌داند، دعای ندبه برگزار کند. قوامی در جلسه امروز (پنجشنبه 5 اردیبهشت ماه 98) که در ساختمان دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد به تاجگردون قول داد که در این جلسه دیگر شعری نمی‌خوانم که مجبور شوی دعای ندبه برگزاری کنی.
قوامی در ادامه صحبت‌های خود هر سه نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد را افرادی پیگیر، دلسوز، فهیم و سالم دانست.
عدل هاشمی‌پور بعد از اینکه صحبت‌های قوامی نماینده اسفراین در مجلس تمام شد، گفت: احسنت، ممنون که مشتی رأی برای ما جمع کردی.[خنده حضار]
http://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000409/nf00409013-1.jpg
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اخ تا قیومت نشست بدموقه رای . مردم مالیدن فرمالیته هاشمی خل من سر ایما
تاجگ
Romania
همه دونن ای گپل فقط سی رای جمع کردنتونه..ن دستت ری وابیه سی مردم.غیر خو مجلس بینی.ایسوسل کن.
همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
فایل های مرتبط