تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸
کد مطلب : ۴۰۷۸۵۱
کبنا از شورای سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد:

دکل‌های مخابراتی دانش‌آموز 9 مدرسه کهگیلویه و بویراحمد را تهدید می‌کند

۰
دکل‌های مخابراتی دانش‌آموز 9 مدرسه کهگیلویه و بویراحمد را تهدید می‌کند
کبنا ؛ موضوع خطر دکل‌های مخابراتی برای دانش آموزان 9 مدرسه استان کهگیلویه و بویراحمد یک پای ثابت شورای سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد است، اما هیچ وقت این موضوع تعیین تکلیف نشد که مسوولان امر باید در این باره توضیح دهند که چرا یک مسئله باید چندین بار مورد بحث قرار بگیرد و نتیجه ای هم در بر نداشته باشد.
دکل‌های مخابراتی سلامت دانش آموزان ۹ آموزشگاه استان کهگیلویه وبویراحمد را به خطر انداخته است این موضوعی بود که در شورای سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد که روز یکشنبه 19 اسفند ماه 97 به ریاست علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شورای سلامت و امنیت غذایی با تاکید بر ضرورت مراقبت از سلامت دانش آموزان از دست اندر کاران نصب آنتن‌ها و دکل‌های مخابراتی در فضای ۹ آموزشگاه انتقاد کرد وگفت: این تعداد آموزشگاه به استناد تحقیق تیم‌های تخصصی، سلامت دانش آموزان را در معرض خطر قرار می‌دهد و باید ساماندهی شوند.
احمدی انباشت زباله در ورودی و خروجی شهر یاسوج، وجود مشاغل کاذب و نازیبا بودن چهره شهر یاسوج را یادآور شد و افزود: شهرداری یاسوج در حالی با مشکل کمبود اعتبار و ناتوانی در خدمات شهری مواجه است که نیروهای مازاد جذب کرده است.
وی به گزارش‌های در خصوص وضعیت شهر یاسوج، گفت: موضوعات این گزارش بخشی از کم لطفی‌های متولیان بهداشت و خدمات شهری را به چالش کشید که می‌طلبد مسئولان ذی ربط در اسرع وقت و در روزهای باقی مانده سال برای اصلاح شیوه‌های خدمات رسانی اقدام کنند.
احمدی تلاش شهرداری یاسوج برای زیبا سازی این شهر، ساماندهی ورودی و خروجی و استقبال از مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی را خواستار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد هم از اجرای آزمایشی طرح کانون سلامت محلات خبر داد و گفت: با هدف پایش سلامت عمومی وجلب مشارکت مردم بیش از ۹۰ کانون در دو شهرستان به ویر احمد و دنا تشکیل شد.
ایلامی افزود: این طرح به زودی در دیگر نقاط استان اجرایی می‌شود.
وی از آماده باش تیم‌های بازرسی بهداشتی در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: کار نظارت بر برخی صنوف از جمله واحدهای عرضه توزیع مواد لبنی در این مدت تشدید می‌شود.
جمع آوری کیوسک‌های توزیع مواد غیر مجاز غذایی در مجاورت مدارس، ساماندهی فاضلاب و تصفیه خانه‌ها ازجمله موارد مورد بحث این جلسه بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...