تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۱
کد مطلب : ۴۰۴۳۲۱
کبنا گزارش می‌دهد

تنش و جدال لفظی در تربیون آزاد دانشجویان با ستار هدایت‌خواه / کنایه معنادار هدایت‌خواه: کاخم را با نصف کوخ آقایان در شهر یاسوج عوض می‌کنم / انتقاد تیز از نماینده مجلس

۲۷
۳
تنش و جدال لفظی در تربیون آزاد دانشجویان با ستار هدایت‌خواه / کنایه معنادار هدایت‌خواه: کاخم را با نصف کوخ آقایان در شهر یاسوج عوض می‌کنم / انتقاد تیز از نماینده مجلس
کبنا ؛جلسه تربیون آزاد دانشجویی با عنوان «40 سال ایستادگی در مقابل امریکا» با سخنرانی ستار هدایت خواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار شد.
در ابتدا این جلسه ستار هدایت خواه دقایقی را به چرایی استکبارستیزی ملت ایران پرداخت و اظهار کرد: بر مبنای انسانی و اعتقادی ملت ایران همواره استکبار ستیز بودند، بر اساس اعتقادی، ما موظفیم که در مقابل حکومت‌های ستمگر بایستیم، اساساً کسی اهل ایمان نیست مگر اینکه با طاغوت بجنگد، کفر به طاغوت مقدم است بر ایمان به خدا.
بعد از آن دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج به نقطه نظرات خود پرداختند، در این میان برخی از دانشجویان مطالبی خارج از بحث جلسه‌ی مطرح می‌کردند و تا حدودی جلسه را به تنش می‌کشاندند.
یکی از دانشجویان انتقادهای شدیدی از رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرد و دیگری هم ستار هدایت خواه را به باد انتقاد گرفت و گفت: شما در یکی از کمیسیون‌های مجلس عضو بودی که هیچ سودی نداشت و بی پول‌ترین کمیسیون مجلس هم بود.
یکی از دانشجویان هدایت خواه را به کاخ نشینی محکوم کرد که البته پاسخ او هم در ادامه داده شد.
هر دانشجو که پشت میکروفن قرار می‌گرفت برای صحبت کردن، سخنان دانشجوی قبلی را ابتدا نقد می‌کرد و بعد نظراتش را بیان می‌کرد.
بعضی دانشجویان هم نیش‌های تندی به نماینده فعلی مجلس می‌زدند و برخی هم پاسخ می‌دادند. یکی از دانشجویان هم بحث پا گذاشتن روی پرچم امریکا را پیش کشید که در ادامه پاسخ تندی هم گرفت. عدم رعایت وقت از سوی دانشجویان سخنران از حواشی جلسه بود.
در ادامه یکی از دانشجویان روحانیت را زیر سوال برد و هنگامی هم که وقتش تمام شد، او را با زحمت به پایین هدایت کردند و در نهایت هم دانشجویان که سووالات حاشیه‌ای کردند برای شنیدن پاسخ‌های خود، نماندند و سالن جلسات را ترک کردند.
مجری برنامه بعد از صحبت‌های یکی از دانشجویان گفت: وقتی به این دانشجو گفتم که وقت شما تمام شده است، او به من پاسخ داد که از من از سیاست‌های شما نمی‌ترسم که آن دانشجو نیز با صداهای بلند پاسخ مجری را داد و مجری برنامه هم گفت: اینجا دانشگاه هست و ااز کسی نمی‌ترسیم. اینجا جای این حرف‌ها نیست، البته ما هم از کسی نمی‌ترسیم و بنده با افتخار شاگرد آقای هدایت خواه هستم که بعضی از دانشجویان به سخنان مجری برنامه نیز واکنش نشان دادند.
ستار هدایت خواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا بعد از شنیدن صحبت‌های دانشجویان، اظهار کرد: برخی‌ها این تاکتیکشان هست که شبهه بیندازی و دیگر گوش به سخنان طرف مقابل هم نگیری، در تاریخ هم بی سابقه نیست. وقتی پیامبر اکرم (ص) می‌خواست قرآن بخواهند، کفار پنبه به گوش می‌زدند که آیات قرآن را گوش نگیرد.
هدایت خواه در پاسخ به سخن دانشجویی که شما در کمیسیون بی پول فرهنگی عضو بودید و هیچ اعتباری جذب نمی‌کردید، اظهار کرد: نمایندگان به دو شکل بودجه می‌گیرند، اولاً اینکه نماینده عضو کمیسیون تلفیق بودجه می‌شود و در آنجا با پیشنهاداتی بودجه‌های را برای حوزه انتخابیه خودشان دریافت می‌کنند و یکی هم از طریق معامله گری و زد و بند، 10 میلیون، 100 میلیون، یک میلیارد و ... و اگر استیضاح بود، سر و ته معامله را به هم بیاوری.
وی افزود: در زمان ما روستای مهریان گاز نداشت و ما در مجلس مصوبه‌ای را گذراندیم و با یک مصوبه روستای مهریان را گاز داریم کردم و بعد از آن کوشک، خرسان و وزگ را گاز رسانی کردیم و این نتیجه یک مصوبه بود.
گاهی هم یک نماینده رو می زند و چندین بار هم وزیر را تا پای استیضاح می‌برند، و رأی هم نمی‌آورد، چون معامله گری وجود دارد.
در اقدام دیگری مصوبه‌ای گذارندیم که در بودجه 500 میلیارد تومان برای جاده‌های روستایی بگذارید که نتیجه آن آسفالت جاده‌های روستایی تا زیلایی شد. در مجلس تصویب کردیم که 1000 میلیارد تومان برای مدرسه سازی مناطق محروم گذاشته شود و نتیجه آن این شد که فضای آموزشی استان تا قبل از انقلاب و تا سال 84 که 285 هزار مترمربع بود به 550 هزار مترمربع رسید. وظیفه نماینده قانون گذاری است، نماینده اگر درست قانون گذاری کند، لازم نیست که گدایی و معامله گرایی کند. گوشه‌ای از عملکرد بنده این است.
هدایت خواه در ادامه در پاسخ به سووالی که شما در کاخ زندگی می‌کنید، گفت: بنده حاضرم کاخم را با نصف کوخ بعضی در شهر یاسوج معامله کنم. راست می گویند یک سال خانواده‌هایشان را بیاورند، آنجایی که من زندگی می‌کنم، زندگی کنند. یک سال خانواده من گاز نداشتند، قبل از دوره نمایندگی با وامی که از دانشگاه گرفتم و خانه‌ای که در شهر یاسوج خریده بودم، همان خانه را با این زمین معاوضه کردم. آن موقع که من این زمین را خریدم، متری 7 هزار تومان بود و کسانی که خانه‌ای در یاسوج می‌ساختند، زمینش متری یک میلیون تومان بود. ما باید فرهنگ سازی کنیم، بنده به عنوان یک مسوول می‌آیم و در یک روستا و کنار مردم زندگی می‌کنم و این تبلیغ مهاجرت معکوس می‌باشد. عرض کردم، اگر نماینده به وظیفه نمایندگی‌اش عمل می‌کرد، بعضی از مشکلات که در اینجا به آن اشاره کردند، نبود.
کی گفته باید به استکبار اعتماد کرد، کسانی که می گویند آب خوردن ما هم باید در سایه برجام و استکبار باشد و یا کسانی که می گویند اگر در مقابل استکبار جهانی و امریکا ایستادیم، پیشرفت می‌کنیم. که می‌گوید همه چیز ما زیر نظر استکبار باید باشد. ما این تفکر را رد می‌کنیم که همه مشکلات ما را امریکا برطرف می‌کند، ملت ایران هم از لحاظ فکری و هم از لحاظ امکانات طبیعی و استعدادهای فراوان که داریم، نیاز به استکبار و امریکا ندارد.
حرف ما این است چرا دارید، تعریف می‌کنید، این حرف‌ها را، می گویند دیپلماسی حل مشکلات است، نتیجه دیپلماسی را هم دیدیم، زمانی که ما اهل دیپلماسی نبودیم، جوانان ما 19 هزار سانتیفیوژ را توانستند، تولید کنند، اورانیم 20 درصد تولید کنند و آب سنگین اراک را هم. اما در سایه مذاکرات همه اینها تعطیل و تحریم هم برگشت.
من تعجب می‌کنم در روزی که همه تحریم‌ها برگشت، در سایه مذاکره، طرف باز هم از مذاکره حرف می زند.
مذاکره در چه شرایطی، طرف اسلحه گرفته بالای سر تو و با زور می‌گوید، بیا با من مذاکره کن، اگر مذاکره نکنی می‌زنم، این مذاکره است یا محاکمه، در چنین شرایطی مذاکره یعنی امتیاز دادن، مذاکره آداب و شرایطی دارد، در شرایطی که دشمن از موضع قدرت می‌خواهد، برخورد کند، و با زور و تهدید حرف‌هایش را به شما تحمیل کند، مذاکره یعنی امتیاز دادن. اگر امریکا می‌خواهد مذاکره کند، قبلش پول‌های بلوکه شده را برگرداند و تحریم‌ها را بردارد.
امریکا از مذاکره با ملت ایران نفع می‌برد، امریکا خودش را ابرقدرت عالم می‌دانست و می‌گفت هیچ کس حق ندارد روی حرف من حرف بزند، و یک ملتی بلند شد و همه این موازنه را به هم ریخت و الگو شد برای ملت‌های دیگری و آنها می گویند اگر ملت‌های دیگر از او یاد بگیرند، برای ما مشکلات بیشتری ایجاد می‌شود، لذا از نفس مذاکره امریکا نفع می‌برد و نفعی برای ملت ما نخواهد داشت. بعضی‌ها گفتند، امریکا گاوی است که شاخ دارد و شیر هم دارد، شما فقط با شاخ امریکا درگیر شدید، بنشینید و شیرش را بدوشید، اما ظریفی هم گفت، گاو نر است. در عین حال اگر گاو ماده هم باشد، شیرش فاسد است.
محمد مرسی رئیس جمهور سابق مصر می‌گوید، من اشتباه ایرانیان را نمی‌کنم و با شاخ امریکای ها درگیر نمی‌شوم، و می‌نشینم و شیر امریکا را می‌دوشم، کجاست الان مرسی، یک دیکتاتور رفت فرد دیگری آمد. امریکا گاو نیست، بلکه گرگ است و گرگ اگر در مقابلش کوتاه آمدی، شما را می‌درد، امریکا شیطان است و اگر در مقابلش کوتاه آمدی ماهیت شما را نابود می‌کند و تا نابودی نکند، هم نمی‌نشیند.
وی ادامه داد: کل بودجه دفاعی ما کمتر از 5 درصد بودجه کل کشوراست. از این بودجه دفاعی چقدر ما در سوریه، فلسطین و جاهای دیگر خرج می‌کنیم. چقدر منافع برای ما داشت، منافع اقتصادی برای ما دارد.
در مبالادت اقتصادی نفع دارد، اما منافع اصلی آن امنیت است.
چقدر در سوریه خرابی به بار آوردند، همه آن خرابی‌ها را می‌خواستند در ایران به بار آورند. امریکایی‌ها که با عربستان کنار آمدند چقدر پول می‌گیرد، و می گویند گاوی است که باید آن را بدوشی.
دانشجو باید نگاهش دقیق‌تر باشد، نباید تحت تاثیر القائات و بی مبنایی که آنها طراخی می‌کنند، قرار بگیرد.
می گویند چرا با روسیه رابطه داریم، همان موقع هم در مقابل شوروی ایستادیم در افغانستان مقابل شوروی ایستادیم، همین ایستادگی و تفکر انقلاب اسلامی بود که در نهایت منجر به فروپاشی شد. اما روسیه و چین در کجا می‌خواهد بر ملت ما تسلط پیدا کنند.
ما با همه کشورهای که بخواهند با ما رفتار عادلانه کنند، رابطه داریم و مذاکره می‌کنیم و فقط با یکی از آنها آن هم رژیم صهیونیستی که جعلی است. هر کشور که عادلانه و با رعایت کردن حقوق ملت ایران و با احترام نه از موضع بالا سر و اربابی با ما برخورد کند، با او مذاکره و ارتباط داریم، روسیه و چین الان با ما اینگونه برخورد می‌کند.
ما مرگ بر هر ابر قدرتی می‌فرستیم.
وی به کسانی که دلشان برای پرچم امریکا می‌سوزد، گریزی هم زد و گفت: چه جوری بعضی برای دو متر پارچه که آن را آتش می‌زنند، دلشان می‌سوزد. اما در همچنین روزی به دست نوکر امریکا 56 نوجوان دانش آموز به شهادت می‌رسند و به خاک و خون کشیده می‌شود و حساسیت نشان نمی‌دهند. به آتش کشیدن خانه‌ها مردمی، اتوبوس و عروسی‌ها در سوریه، عراق و یمن را نمی‌بینید. این با کدام مبانی انسان دوستانه ساز گار است. منشأ این جنایت‌ها کیست، چه کسی داعش را به وجود آورد، چه کسی از رژیم صهیونیستی کودک کش حمایت می‌کند. در مقابل این همه آتش سوزی‌ها و این هم ظلم سکوت می‌کنند، اما آن فرد رو پرچم امریکا پا نمی‌گذارد، کلیپ آن هم پخش شد [زیبا کلام] ای اوف بر آن روشنفکری که این کار را می‌کند، این روشنفکری نیست بلکه تاریکی است.
هدایت خواه در پاسخ به سووالی مبنی بر اینکه پا گذاشتن بر روی پرچم امریکا، توهین به ملت است، اظهار کرد: این نظام محصول دست ملت امریکا است، پرچم این کشور مظهر طاغوت شیطانی است و پرچمی که مظهر ظلم، خباثت، و هر چه زشتی و پلشتی در عالم است، مگر آنها اهانت نمی‌کنند، مگر آنها به قرآن ما توهین نکردند و یا آن را آتش نزدند.
 چرا برای پرچم آنان دل می‌سوزانند، چرا بعضی‌ها اینقدر شیفته امریکا هستند، کشوری که نگران انسانیت‌ها نیست، افرادی که تمام حقوق ملت‌ها و بشریت را زیر پا گذاشته‌اند. دلتان برای زنانی بسوزد که توسط جیره خواران امریکا برده شدند و سرنوشتان معلوم نیست. در جنگ امریکا علیه عراق یک میلیون کشته در عراق داشتیم، ما با مرگ بر گفتن‌هایمان، نفرین می‌کنیم، و تبری یکی از فروغ دین ما مسلمانان است.
 تبری یعنی بیزاری جستن، یعنی خدا لعنت کنند که این همه ظلم می‌کنی، کفر به طاغوت در کجای منطق شما وجود دارد، اگر مسلمان نیستید، اما واقع بین باشید و جنایت‌های امریکا را می‌بینید. در خود امریکا مرگ بر امریکا گفتند و پرچم را به اتش کشیدند، پرچمی که مظهر ظلم و جنایت است.
 این ایستادگی ما مقابل استکبار برای ما منافع داشته است، هر جا ایستادیم و مقاومت کردیم و تسلیم نشدیم و هر جا امریکا تحریم کرد به شدت پیشرفت کردیم، ما را تحریم بنزین کردند، و ما زمانی واردات بنزین داشتیم، اما الان در بحث بنزین به خودکفایی رسیدم، در عرصه هسته‌ای ما را تحریم کردند و ما به موفقیت بی نظیر دست پیدا کردیم. عرصه نظامی ما را تحریم کردند، موشک با برد دو هزار کیلومتر ساختیم، ماهواره ساختیم، در هر عرصه که ما را تحریم کردند، ما پیشرفت کردیم.
ما هم معتقدیم که بخشی از مشکلات موجود در داخل کشور، نتیحه بی مدیریت و سوء مدیریت عناصری است که تفکر انقلابی ندارد، هر جا تفکر انقلابی نبود با مشکل مواجه هستیم. اگر ما طبق فرمان حضرت آقا به اقتصاد مقاومتی عمل می‌کردیم، مشکلی دیگر نداشتیم.
 اقتصاددانان در نامه‌ای بیان کردند که ظرف سه ماه نوسان ارز را می‌توان کنترل و ارز را به زیر 5 و 6 هزار تومان برسانیم. اما همان تفکری که همه چیز را منتسب می‌کند به امریکا اجازه نمی‌دهد.
کسی می‌توانند دم از ایرانی و نژاد ایرانی بزنند که حساس باشند.
هدایت خواه ادامه داد: آن‌هایی که دم از کوروش و باستان پرستی می‌زنند، یهودی‌های هستند که ماها را آدم حساب نمی‌کنند. اصلاً یهودی‌ها برای یهودی‌ها غارت غیر از یهودی‌ها را مجاز می‌دانند. چرا آنها دم از باستان پرستی و کوروش می‌زنند.
آن‌هایی که دم از ایرانی می‌زنند، نگاهشان بکنی، لباس غربی‌ها را تن می‌کنند.
اگر بنده خدا باشید، باید با طاغوت مبارزه کنید، دشمنان از ما دست بردار نیستند، تا شما را نابود کنند
و قابل اعتماد هم نیستد، برجام و نتیجه دیپلماسی چه شد. این همه وقت صرف شد، چه نتیجه در بر داشت.
هیچ ایرانی آزاده‌ای زیر بار ظلم نمی‌رود و امریکا به دنبال زورگویی است و می‌خواهد به بهانه مذاکره خود و نیات خودش را بر ملت ایران حاکم کند.
در گذشته کشور ما را غارت می‌کردند و از ما حق توحش می‌گرفتند و ما ایرانی‌ها را حیوان می‌دانستند.
با کاپیتولاسیون ما را خار و ذلیل کردند و امام خمینی (ره) مقابل آن ایستاد. حالا با چه رویی از آن دفاع می‌کنند و می گویند باید با امریکا کنار آمد. نگاه دینی، و غیرت ملی و روحیه انقلابی هیچ گاه استکبار را نمی‌پذیرد.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

انقلابی
Iran, Islamic Republic of
دوران هدایتخواه بسر اومده ، امام رضا و استان قدس رضوی داره برای خودش یکته
و هزاران مورد دیگه که وقت بیان انها نیست ، کاش در جلسه بودم تا هدایتخواه رو بهش گوشزد میکردم
جریان اصول گرایی اسیر تمامیت خواهی هدایتخواه شده و تا زمانی که افراد همچون هدایتخواه در هرم این گفتمان هستن این گفتمان جایگاهی نخواهد داشت و با شکست مواجه هست. و در نظر مردم کم رنگ میکنن
Iran, Islamic Republic of
با این حرفهای . و کلی که دیگه دوره به سر اومده مشکل شما حل نمیشه. هدایت خواه قدرتمند و محبوب هست و می ماند. کسانی دوره شون به سر اومده که با فامیا بازی و طایفه گری بویراحمد را دچار تشویش کردن.
تقی
Iran, Islamic Republic of
کاش در جلسه بودی و منم بودم تا بهت گوشزد میکردم که اینجور نیست که شما میفرمایین. افتخار ما بر اینه که فردی چون استاد هدایت خواه در راس هرم اصول گراهاست.
نادر
Iran, Islamic Republic of
انقلابی جان معلومه مبتدی هستی
Iran, Islamic Republic of
شما نیاز نیست تو جلسه گوشزد کنی. و بانام خودت مطلب بزن الکی هم اسم انفلابی رو رو خودت نذار.تو که. نام خودت رو بنویسی قطعآاگه تو جلسه هم بودی هیچ .بلند نمیشد.
علی
Iran, Islamic Republic of
سخنان استاد که همه اش مستند بود اگه خدای ناکرده دوران او به سربیاد دوباره در این.بدختی به بار میاد ا نشاالله که این حکو مت به حکومت امام زمان متصل می شود
گچساران
Iran, Islamic Republic of
. ما تا موقع انقلاب بود در تظاهرات بود تا موقع جبهه و جنگ بود جبهشو رفت هم خودش و هم برادر شهیدش و تا الان که الانه محبوب ترین نماینده مجلس ایرانه و واقعا هم کارهای خوبی هم به نفع شهرش و هم استانش انجام داده. اگ.ودنه ما ترجیح میدیم.
سیسخت
Iran, Islamic Republic of
جانم به فدای هدایت خواه درطول تاریخ نماینده ای باشهامت تر وکار بلد تر وکاردان تر از شما بویر احمد ودنا بلکه کشور نخواهد دید
بئاتریس
Iran, Islamic Republic of
خیلی شنیدن این سخنان درد آور است.معیار استکبار چیست؟؟در دنیا کدام . این قدر بدبخت اند؟؟ما کی میخواهیم بفهمیم در دنیا چه میگذرد؟؟به آمارهای مختلف توسعه نگاه کنید.از نظر ناهنجاریهای اجتماعی در دنیا اول هستیم.اعتیاد ،زندانی،فحشا ،فقر ،اختلاس ،ریاکاری ، دروغ ،و.............. ادعای مبارزه با استکبار را هم داریم.امثال این .قط بدنبال منافع شخصی و حزبی خودشانند.اینها قرنها از زمانه عقب اند.همان. را به روز سیاه نشانده است.و......................
دادگر
Iran, Islamic Republic of
کی گفته ما در ناهنجاری های دنیا،اول هستیم؟؟از کجات درآوردی اینو؟؟،، حداقل برو منابع هود اروپا و آمریکا رو بخون دوست باسواد من
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
من از تاجگردون بحاطر منافع شخصی خودم دلگیر بودم ولی چون هدایتخواه داره تاعدالانه تاجگردون را تخریب میکنه با تمام قوا از تاجگردون خود و خانواده ام دوباره حمایت می کنیم برای اینده شهر و دیارمان
غلامعلی
Iran, Islamic Republic of
اقای هدایتخواه! اگر .باشید
برای رسیدن به قدرت سعی نکن خدمات یک خدمتگذار را زیر سوال ببری
سعی نکن با تخریب یک نماینده مقتدر استانف خدوت را بزرگ کنی
یادت رفته .ه بعد از انتهابات را که جنابعالی و پیروانت در خیابان های یاسوج راه انداختند؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
هدايت ديگه تموم شد،اگه . برات مهمه ديگه نيا. عالم نكن
دادگر
Iran, Islamic Republic of
. به مردم و انقلاب
علی سرباز
Romania
درود بر استاد هدایتخواه عزیز
فرزند انقلابی
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر هدایتخواه که بار دیگر، راه و منش انقلاب و انقلابی گری، ظلم ستیزی، دشمن شناسی، روحیه خود باوری و... رو بهمون یادآور شدند تا راه امام و شهدا رو گم نکنیم..
الحق و الانصاف، سخنان بی نظیر و حقیقت گرایانه ای بود که خیلی ها جرات بر زبان آوردن آنرا ندارند..
فرزند انقلابی
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر هدایتخواه که بار دیگر، راه و منش انقلاب و انقلابی گری، ظلم ستیزی، دشمن شناسی، روحیه خود باوری و... رو بهمون یادآور شدند تا راه امام و شهدا رو گم نکنیم..
الحق و الانصاف، سخنان بی نظیر و حقیقت گرایانه ای بود که خیلی ها جرات بر زبان آوردن آنرا ندارند..
Iran, Islamic Republic of
من برادر شهیدهستم ولی هیچ کجای اخلاق و وصیت نامه داداش شهیدم ندیدم بگه رقیب سیاسی خودتو با یزید مقایسه کنیم کلا با این رفتار بیشتر. رو از دل توده مردم دور میکنند دفع حداکثری
Iran, Islamic Republic of
به اس. داداشِ شهید،،،اگه راس میگی از امتیازات و حقوق داداشت استفاده هم نکن
Iran, Islamic Republic of
زنده باد هدایت خواه
جلیل
Russian Federation
په اقای هدایت خواه چته؟بچیلت بیکارن یا فقیری یا خوت بیکاری؟پخ رفیقلت بیکارن یا فقیرن یا بچیل شون بیکارن؟دو دورنماینده مجلس بودن و ابتدا از حامیان اقای لاریجانی بودن وبعدش دعا گو و نذار نذار احمدی نژاد بودن و...مگه برات بد بود وبد شد؟الانم که از کار فرهنگی فارغ شدی و توکار نمایندگی استان حضرت رضا (ع)هستی وسرت شلوغه حسابی،مه ادم بیکار دور وبرت هم هه؟؟؟
دادگر
Iran, Islamic Republic of
په حتما مث .خوبه که بیاد رأی تو و خانواده و ایل و تبارت رو با ده هزار
سید محمدامین دادگر
Iran, Islamic Republic of
درود بر رهروان انقلاب، با وجود این انقلابی ها نظیر دکتر هدایت خواه ،مملکت به همه چی میرسه
گچساران
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر هدایت خواه. حرف حق جواب نداره.
مریم
Iran, Islamic Republic of
حرف‌های دکتر هدایت خواه رو قبول دارم با اینکه بهش رای نمی دم . بمیره بهتر از آقای .
Iran, Islamic Republic of
به نظربنده حقیر درایران اراول انقلاب تاکنون نماینده ای مثل هدایتخواه درمجلس نرفته ونخواهدرفت افرادی مثل نمایندگان .د مخصوصا نماینده فعلی بویراحمدودنا که دراین هفت سال می باشد .
Iran, Islamic Republic of
درود برغیرت انقلابی ات اقای دکتر
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...