کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یادداشت ارسالی:

سخنی با تاجگردون

صلاح‌الدین عرب‌پور

3 اسفند 1398 ساعت 15:08

 قطعاً توانمندی حضرتعالی در قوه مقننه موجب شد تا ما مردم محروم شهرستان‌های گچساران و باشت بتوانیم دیارمان را زیباتر از گذشته ببینیم. جواب ما به عملکرد شما در دور سوم انتخابات حضرتعالی مشهود بود.


متن ارسالی: ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ورود برادر ارجمندم جناب آقای دکتر حاج «غلامرضا تاج گردون» به قوه مقننه را برای بار سوم به مردم دیارمان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
 شما مطلع هستید که مردمان خوب و مهربان دیارمان مجدداً با اعتماد به عملکرد شما، حسن نیت خودشان را نشان دادند. دیگر مردم آگاهی پیدا کردند و رسانه‌ها و خبرهای کذب دل و گوش آن‌ها را نمی‌لرزاند. مردم عملکرد شما را در روستاهای دور و نزدیک و شهرهای گچساران و باشت با چشمانشان می‌بینند و نتیجه را به شما که خادمی توانمند برای شهرمان هستید در این انتخابات نشان دادند.
مردمان شهرمان از اوایل انقلاب ۱۳۵۷ تا به امروز نماینده‌هایی را دیدند، چه آن‌هایی که واقعیت امر را می‌بینند و چه آن‌هایی که نمی‌خواهند ببینند، هر دو مطلع هستند که حضور شما در بهارستان موجب شد که بار دیگر مردم به نماینده ای که بخواهد برود و ساعات گفتمان و سخنرانی‌های خود را بفروشد اعتماد نکنند. بعد از ورود شما بر مسند نمایندگی در بهارستان، دیگر کیفیت کرسی بهارستان برای شهرهای گچساران و باشت دگرگون شده است و «من این را انقلابی در نوع انتخاب نماینده‌ی دیارمان می‌نامم».  ما اجازه خواهیم داد که فقط تفکری وارد بهارستان شود که به ایده‌ها و صحبت‌های نو و خلاقانه که گوشی برای شنیدن دارد، باید بگویم که مردم هستند و خواهند بود که مهر تاییدی بر کارنامه‌ی شما می‌زنند و بقولی حرف‌های «من مالی رو ول کن» و به «حرف‌های ملی فکر کن».
 از روزی که به بهارستان رفتید تا به امروز به عنوان یک دانشجو کارهایتان را دنبال می‌کنیم و مطلع هستیم که چه قولی دادید: اگر تمامی نماینده‌های مجلس را ردیف کنند در جایگاهی قرار نخواهید داشت که ما از حضورتان شرمنده شویم. امروز گچساران از شهرهای گمنام نیست، درست است ما شما را به بهارستان وارد می‌کنیم ولی اینکه شما رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات شده‌اید گویای توانایی خودتان در مجلس است.
 هر گاه زیر سازی ها، عمران و آبادی در روستاها و شهرهای گچساران و باشت، بافت فرسوده، زیبایی شهرمان را در تمامی ابعاد می‌بینم گواه رشد و توسعه ای است که نتیجه‌ی زحمات و توانایی شماست. همه‌ی ما می دانیم که حتی ایجاد یک آبراه، برق، گاز، آسفالت در روستاهای دیر افتاده از برنامه‌هایی است که در مجلس شورای اسلامی به بررسی و تفحص نیاز دارد، چگونه در زمان جلوس شما بر کرسی بهارستان آنهم در زمانی که فشارها و تحریم‌های بی رحمانه ی دولت آمریکا بر گرده‌های ما حاکم بود، شاهد افزایش بودجه و طرح‌های ملی هستیم؟
 قطعاً توانمندی حضرتعالی در قوه مقننه موجب شد تا ما مردم محروم شهرستان‌های گچساران و باشت بتوانیم دیارمان را زیباتر از گذشته ببینیم. جواب ما به عملکرد شما در دور سوم انتخابات حضرتعالی مشهود بود.
جناب آقای دکتر تاج گردون ما دیگر نمی‌خواهیم به عقب برگردیم و دوران در خواست‌های ابتدایی تمام شده است و این به دلیل قدرت عمل شما در نحوه‌ی اجرای پروژه‌ها است. شما کار خود را انجام دهید و نتیجه را به خداوند بسپارید و بدانید که در تمامی اعصار، خرده گیران، کوته نظران و حسودان وجود دارند و همیشه داستان سرایی خواهند داشت. خوشحال هستیم که سکوبان دیارمان کسی است که تلاشش نه تنها برای دیارمان است بلکه در مهم‌ترین مسایل اقتصادی کشور صاحب نظر می‌باشد.
 این را دروغ نمی‌گوییم که «ما مردم مناطق محروم می‌ترسیم که سکوی بهارستان را به کسانی تحویل دهیم که چون ایده ای برای عمران و آبادی شهرها و روستاها و توانایی احقاق حقوق اولیه‌ی ما مردم را ندارند و هنگامیکه باید برای خواست‌های بنیادی و ابتدایی ما در مجلس بجنگند، شروع به فروش ساعات کاری می‌کنند و مجدداً نمی‌توانیم بار دیگر به آن‌ها اعتماد کنیم».
ما به صحنه‌ی انتخابات آمدیم تا بگوییم سکوبان باید شما باشید چرا که قول دادید حقوق نفت و گاز را برای گلوی ما که زیر فشار گازهای پراکنده هستیم، دریافت کنید و همچنین امسال قول دادید که گچساران را به یکی از زیباترین شهرهای جنوب کشور مبدل نمایید و این دوره با فکر شما شاهد ایجاد کسب و کار و رونق اقتصادی بیشتری برای جوانان روستاها و شهرهایمان باشیم.
  در انتها من به شما قول می‌دهم؛
«تا زمانی که برای ما مردم در مجلس می‌جنگید، من هم برای بیداری و آگاهی جامعه محروم خودمان خواهم جنگید تا دیگر کرسی بهارستان را به آنانی که تفکر و اندیشه ای نو ندارند و تنها به کرسی سبز بهارستان خیال بیهوده می‌پرورانند، تحویل ندهند».
 
 ----------------------------------------------
دانشجوی دندانپزشکی صلاح‌الدین عرب‌پور
 


کد مطلب: 418135

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/note/418135/سخنی-تاجگردون

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir