کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یادداشت سیاسی:

زارعی، موج سوم و اعتماد عمومی مردم

27 بهمن 1398 ساعت 16:15

انتخاب مجدد «زارعی» یعنی تداوم مسیر توسعه و سازندگی بویراحمد و دنا و بدون شک مردم فهیم شهرستان‌های دنا و بویراحمد در روز 2 اسفند با یک حضور حماسی در پای صندوق‌های رای و انتخاب آگاهانه گامی بلند برای سربلندی دیار خود بر خواهند داشت.


«حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا» به جهت جمعیت بالا و در مرکز قرار گرفتن در استان کهگیلویه و بویراحمد از اهمیت بسیار بالایی در ادوار انتخابات استان برخوردار بوده است به همین جهت نماینده این حوزه انتحابیه را باید مهم‌ترین و اثرگذارترین نماینده در میان سه نماینده استان دانست. این اهمیت سبب شده است که انتخاب نماینده بویراحمد و دنا در تمام ادوار از اهمی و حساسیت بالایی برخوردار باشد.
شرایط امروز انتخابات در این حوزه انتخابیه در دوره یازدهم موئد همین موضوع است. رقابت سنگین و حساس میان نامزدها و شور و شوق مردم در این اتخابات همه گواه اهمیت موضوع هستند و باید منتظر ماند و دید در نهایت روند انتخابات در بویراحمد و دنا فارغ از هیاهوها و کارناوال زیاد به چه سمتی پیش خواهد رفت و مردم در نهایت به چه نامزدی اعتماد حواهند کرد.
غلام محمد زارعی با کوله باری از تجربه و همراهی با مردم در این دوره نیز در پی خواست و دعوت بخش زیادی از مردم بار دیگر در صحنه حاضر شده است. پنج دوره حضور در انتخابات و دو پیروزی در دو رقابت سخت به تنهایی بیانگر عمق جایگاه و وجود اعتماد عمومی به زارعی است. در حوزه ای به پیچیدگی و دشواری بویراحمد و دنا محال است بدون از خدمت صادقانه و کار و پیگیری امور مردم بتوان این همه سال در میان مردم از جایگاه و اعتبار و حمایت بالا برخوردار بود.
جایگاه و اعتبار نیز با شعار و ادعا حاصل نمی‌شود بلکه نتیجه عملکرد مثبت و با مردم و همراه مردم بودن است. زارع چه قبل از انتخاب شدن به عنوان نماینده در سال 90 و چه در زمان 8 سال گذشته نمایندگی یکی از پیگیرترین و خستگی ناپذیرترین نمایندگان ادوار تاریخ بوده است. البته در طول این سال همیشه کسانی بوده‌اند که یا از سر رقابت سیاسی و هم لج‌بازی و صرفاً با نیت تخریب بیش‌ترین حجم تخریب و تهمت‌ها را علیه نماینده مردمی بویراحمد و دنا به راه انداختند و با شایعه و دروغ‌سازی عیله زارعی تلاش داشتند تا میان مردم و زارعی فاصله بیندازند تا به مردم القا کنند که زارعی نماینده موفقی نبوده است اما استقبال گسترده امروز مردم برای پنجمین بار از زارعی نشان می‌دهد که این تخریب‌ها کارگر نبوده است و مردم بر اساس عملکردها قضاوت می‌کنند. مردم صداقت و شفافیت و مردمی بودن نماینده را ملاک قضاوت خود قرار می‌دهند.
زارعی به گواه آمار و اتفاقات مهمی که در بخش‌های مختلف در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا افتاده است عملکرد بسیار قابل قبولی داشته است و تداوم حمایت از زارعی که همه نشانه‌ها تایید تکرار حمایت مردمی است یعنی ادامه پر شتاب مسیر توسعه و پیشرفت بویراحمد و دنا.
هر چند باید به این نکته اشاره داشت که اتفاقات در بویراحمد و دنا بخشی از خدمات نظام بوده است و هیچ نماینده و مسئولی نمی‌تواند از بابت این خدمات بر مردم منت بگذارد و یا انها را مصادره کند ولی شکی نیست تحقق این خدمات و اجرایی شدن بسیاری از برنامه‌ها در گرو پیگیری و سماجت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است و «زارعی» به عنوان نماینده مردم نشان داد که راه پیگیری و چانه زنی و دفاع منطقی از حقوق مردم را به خوبی بلد است و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.
انتخاب مجدد «زارعی» یعنی تداوم مسیر توسعه و سازندگی بویراحمد و دنا و بدون شک مردم فهیم شهرستان‌های دنا و بویراحمد در روز 2 اسفند با یک حضور حماسی در پای صندوق‌های رای و انتخاب آگاهانه گامی بلند برای سربلندی دیار خود بر خواهند داشت.


کد مطلب: 417926

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/note/417926/زارعی-موج-سوم-اعتماد-عمومی-مردم

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir