تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۴۱۳۸۳۹
سخن یک «دانشجو» با حاج عدل و وزیر راه و شهرسازی

از ماست که بر ماست؛کلاغ پَر،وعده های هاشمی به دیشموک پَر

لقمان صادقی
۲
۲
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
از ماست که بر ماست؛کلاغ پَر،وعده های هاشمی به دیشموک پَر
کبنا ؛یکی از جوانان اهل دیشموک با ارسال متنی به پایگاه خبری کبنا نیوز از وضعیت راه‌های مواصلاتی و تصادفات جاده‌ای گلایه کرد که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛
متن ارسالی؛ بسم الله الرحمن الرحیم
محضرنماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب عدل هاشمی، وزیرمحترم راه و شهرسازی کشور و مدیرکل محترم راه وشهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد:
باسلام، باتوجه به مشکلات و حوادث عدیده‌ای که طی سالهای گذشته دربحث های مواصلاتی و ارتباطی داشتیم آیا راه‌های ارتباطی حال درخورشأن مردم منطقه‌ی چاروسا و دیشموک می‌باشد؟
جناب آقای هاشمی آیا از راه ارتباط و مرز بین استان کهگیلویه و بویراحمد به سمت استان خوزستان خبردارید؟!
مگر چند اتفاق دیگر باید رخ دهد تا یک ذره دلتان به حال این مردم بسوزد؟ جناب هاشمی شما قضیه گازرسانی رادر دست اقدام گرفتین و گویا تمام مشکلات دیگر رابه دست فراموشی سپردین، آیا از قضیه‌ی انشعابات گازی مناطق ما اطلاع دارین؟ به راستی قضیه‌ی آب آشامیدنی این مردم چه شد؟
نماینده‌ی شریف شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده قضیه راه‌های ارتباطی باید چقدر تلفات بدهند تا از خوابی که خودتان را گریبانگیرش کردین، بیدار شوید؟
آیا مدیرکل راه استان کهگیلویه و بویراحمد از این حوادث خبر دارند و می‌دانند که راه ارتباطی استان خوزستان شده کشتگاه این مردم، آیا شما بر مدیر خود و مدیرکل استان کهگیلویه و بویراحمد بر مدیر راه شهرستان نظارت دارید؟
اگر به فکر مردم نیستید استدعا داریم که حداقل راه رفت و برگشت خود و مسئولان اداره راه رابرای تشریف آوردن و دادن وعده و وعیدهای الکی و توخالی اصلاح کنید.
چرا باید تنها هنر اداره راه استان را لکه گیری محور اصلی دیشموک-چاروسا به مرکزشهرستان بدانیم وچرا برای راه مرزی خوزستان به استان ما ازغرب شهر دیشموک اقدامی صورت نمی‌گیرد؟
متاسفانه شاهدیم که یک به یک عزیزان خود را براثر عدم ایمنی کافی این محور و عدم مدیریت لازم و ندانم کاری و سهل انگاری مسئولان کشوری، استانی، شهرستانی و ... از دست می‌دهیم.
جناب آقای هاشمی تا انتخابات چیزی نمانده و مردم بیصبرانه منتظر تبلیغات توخالی امثال شماهاست و گاهی به این نتیجه می‌رسیم که چوب این مسائل را خودمان به خودی زدیم و باید ضرب المثل معروف [از ماست که برماست] را سرلوحه‌ی سخنان و عملکرد شماها قرار بدیم.
خواهش می‌کنم اگر هزینه‌ها و سرمایه گذاری خصوصی شما در نقاط مختلف کشور تمام شده حداقل به حرمت آراء این مردم ازخواب بیدار شوید، جناب حاج هاشمی آیا تا الان سخنرانی‌های شما در منطقه‌ی دیشموک بدون حاشیه و درگیری به اتمام رسیدند؟
چراباید بحث‌های شخصی خودتان را جلوی مردم ما به رخ همدیگر بکشین تابیش از این ازکار و عملکرد شما گله مند باشیم؟
چرا چسبیدین به افرادی خاص که به جزء منافع شخصی دنبال مسائل عمومی نیستن،
آیا وعده‌های قبلی و عملکرد حال حضرتعای مثل بازی [کلاغ پر] نیست؟!
جناب حاج هاشمی مدیریت شما را مثل تن صدایتان در ایراد سخن‌هایتان خواهانیم.
خواهشمندیم که بانظارت مستقیم حضرتعالی و وزیر محترم راه و شهرسازی با مدیرکل و مدیر راه استان و شهرستان فکری اساسی داشته باشین تابیش ازاین شاهدحوادث ناگوار و تلخی دراین مناطق نباشیم.
من الله التوفیق
-----------------------------------------------------------------------------------------------
لقمان صادقی -دانشجوی رشته مهندسی عمران-موسسه مردم نهادبیان واتفاق نوین دیشموک
 
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد
Iran, Islamic Republic of
ای خدا نماینده نداریم مردم هم منتظر ...
ابوالقاسم مونه زاده کمیته لنده
Iran, Islamic Republic of
احسنت و درود بر این قلم شیوا و رسا
دستمریزاد
راز و رمز روزهای بورسی تهران

راز و رمز روزهای بورسی تهران

بورس تهران بار دیگر برپایه چرخه‌های تاریخی در وضعیت رونق قرارگرفته است، بنابراین طراحی ...
۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

همیشه سختکوشی و موفقیت به یکی معنا نیستند. مهم نیست چقدر کار ما سخت باشد یا چند ساعت ...
۵ عادت مخرب برای مغز

۵ عادت مخرب برای مغز

آسیب‌دیدن مغز می‌تواند زندگی انسان را با تغییرات بزرگی مواجه کند. در شرایطی که برخی عادات ...