تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۶
کد مطلب : ۴۱۱۹۹۶
تجمع جمعی از سرباز معلمان استان جلوی مجلس شورای اسلامی در تهران

گناه ما چیست؟/آقایان«تاجگردون»،«هاشمی » و «زارعی» جوانان را دریابید

۱
۴
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
گناه ما چیست؟/آقایان«تاجگردون»،«هاشمی » و «زارعی» جوانان را دریابید
کبنا ؛جمعی از سرباز معلمان سال 1391 به بعد استان،نسبت به صدور بخشنامه استخدام سرباز معلمان بین سال های ۱۳۷۹ تا 1391(در این بخشنامه آمده است که سرباز معلمان قبل از سال  ۱۳۹۱  جهت استخدام در آموزش و پرورش، تشکیل پرونده داده و مراحل قانونی استخدام خود را طی نمایند.) واکنش نشان داده و جلوی مجلس شورای اسلامی در تهران تجمع کردند،همچنین با ارسال متنی به این پایگاه خبری از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی درخواست همکاری نمودند که از نظر خوانندگان می گذرد:
متن ارسالی؛بسم الله الرحمن الرحیم،خدمت نمایندگان محترم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی، آقایان دکتر تاجگردون، مهندس هاشمی و حاج زارعی سلام عرض کرده و مقدمتا برای آنها آرزوی توفیق و سر بلندی داریم.
متن حاضر از طرف مجموعه ای از سرباز معلمان سال ۱۳۹۱ به بعد تدوین گردیده و برای شما نمایندگان مردم در استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال می گردد،لذا  امیدواریم پس از مطالعه از طرف شما بزرگواران پیامی مبنی بر مطالعه و پیگیری آن برای ما ارسال شود.
مستحضر هستید اخیرا بخشنامه ای صادر شده است که در آن از استخدام سرباز معلمان بین سال های ۱۳۷۹ تا ۱۳۹۱ خبر داده است.
در این بخشنامه آمده است که سرباز معلمان قبل از سال  ۱۳۹۱  جهت استخدام در آموزش و پرورش، تشکیل پرونده داده و مراحل قانونی استخدام خود را طی نمایند.
حال سوال اینجاست که  چه دلیلی برای عدم به کارگیری سرباز معلمانی که بعد از سال ۹۱  در آموزش و پرورش خدمت کرده اند با دیگر سربازان وجود دارد؟  
نمایندگان محترم، سربازانی که در طول دوسال در دورترین و محروم ترین مناطق کشور با کمترین حقوق و مزایا خدمت کرده اند و کسب تجربه لازم داشته اند با دیگر سربازان چه تفاوتی داشته اند؟یعنی دوسال تلاش در این سیستم اصلا در نظر گرفته نمی شود؟
ما سرباز معلمان سال ۱۳۹۱ به بعد همانند دیگر سربازان  یکبار تمام مراحل گزینشی و مصاحبه ای یک استخدام رسمی را طی کرده ایم و دوره های آموزشی تدریس را گذرانده ایم.
حال سوال ما سرباز معلمان بعد ۱۳۹۱ از شما بزرگواران به عنوان نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیسیون آموزش مجلس این است که چرا این قشر از  جوانان سرباز معلم را که سال ها پس از اتمام خدمت سربازی همچنان با بیکاری دست و پنجه نرم می کنند را نادیده گرفته اید؟
تفاوت  ما سرباز معلمان بعد از ۱۳۹۱  با قبل از آن  در چیست؟ چه تفاوتی در گزینش ، مصاحبه ، معاینات پزشکی ، ضمن خدمت ، محل خدمت ، مدرک تحصیلی ، علم و دانش و انگیزه و ... بین سرباز  معلم قبل از ۹۱  و بعد از ۹۱  وجود دارد؟
تنها تفاوتی که وجود دارد ثبت چندماه سابقه حق تدریسی است. تنها بخاطر چند ماه سابقه حق و تدریسی ما باید نادیده گرفته شویم؟؟؟
گناه ما سربازمعلمان بعد از ۱۳۹۱ چیست که خدمت در زمان ما ۲۴ ماه و قبل از ما ۱۸ ماه بوده است و چند ماهی حق و تدریسی برای سرباز معلم قبل از ۹۱ ثبت شده است،در صورتی که هر دو گروه 24 ماه به این سازمان و فرزندان این جامعه خدمت کرده ایم.
ما همان طور که حق سرباز معلم قبل از ۹۱ میبینیم که به استخدام این سازمان در بیاید این  را حق خود نیز  میدانیم.
نمایندگان گرامی ، ما در کمپین های گذشته هم از  مسئولین و نمایندگان مجلس خواهش کردیم که به سراغ اعضای محترم کمیسیون آموزش و سازمان امور استخدامی بروند و پیگیر کمپین و درخواست ما باشند.
جناب آقایان تاجگردون، هاشمی و زارعی، لطفا جوانان استان را دریابید و این فرصت خوب برای استخدام فرزندانتان را از دست ندهید.
منتظر پاسخ شما بزرگواران به جمع بزرگ سربازمعلمان استان کهگهیویه و بویراحمد، جوانان بیکار و فاقد شغل استان خواهیم بود.
---------------------------------------------------------------
والسلام علیکم،سرباز معلمان ۱۳۹۱ به بعد استان
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
بهترین گزینه برای آ.پ همین سرباز معلمها هستند ،اگر استخدام نشوند ظلم میشود در حقشان نیروی جوانی هستند وخیلی باجدیت تدریس میکنند ،امیدوارم هر چه زودتر جذب شوند
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...
روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

پدر 38 ساله و مادر 36 ساله قمی که یازدهمین فرزندشان در راه است، از خدا می‌خواهند که این ...