تاریخ انتشار
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰
کد مطلب : ۴۱۱۴۸۴
یادداشت/

ضرورت تشدید نظارت بر مدارس فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/از زیرآبی رفتن مربیان تا رشد دلالیسم!

حمید اکرمی
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
ضرورت تشدید نظارت بر مدارس فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/از زیرآبی رفتن مربیان تا رشد دلالیسم!
کبنا ؛متن ارسالی؛سال هاست که در کنار افت قابل توجه فنی و تعصب نسبت به پیراهن از جانب بازیکنان،افزایش روزافزون پدیده دلالیسم،از بین رفتن محدود زیرساخت های قدیمی موجود و...،مسایل غیراخلاقی نیز شدیدا در فوتبال ریشه دوانده،هیچ نهادی پاسخگو نبوده و روز به روز نیز این گونه اعمال ناپسند در میان برخی از مربیان بیشتر و بیشتر می شود. رفتار های سخیفی که هیچ یک از اهالی واقعی فوتبال آن ها را نپسندیده و گاها در مقابلشان موضع نیز می گیرند.
رفتار های بچه گانه ای که تحت هیچ عنوان از یک مربی فوتبال انتظار نمی رود،هم اکنون که فصل مدراس فوتبال در اوج خود بوده و انتخاب مربیان در رده های باشگاهی نیز در حال طی کردن مراحل خود است به وفور شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی بوده که دل هر مربی،ورزشکار و خانواده ای را به درد می آورد.
چرا که سبب تنش میان اهالی فوتبال،مربیان و حتی خانواده ها شده و دود این مسایل تنها به چشم استعداد های فوتبالی کشور می رود و بس.
بسیاری از آن ها از فوتبال زده شده و در دو راهی انتخاب مربیان خوب و بد راهی جز تصمیم اشتباه ندارند.
آنچه مدنظر این نوشتار بوده و اصلا قابل دفاع نیست،زیرآبی رفتن تعداد انگشت شماری از مربیان در خالی کردن جای پای مربی دیگر در همان مدرسه فوتبال یا باشگاه به سبب حسادت،یا جذب بازیکن،کمبود های شخصیتی و ضعف های روحی یا سایر ویژگی های زشت اخلاقی است.
امیدوارم اگر هر یک از افراد دارای این گونه اخلاقیات،خواننده این یادداشت است از رفتار های خود که عاقبت درستی نداشته دست برداشته و برای یک بار هم که شده در راه پاکی و درستی فوتبال در جهت خدمت به جامعه ورزشی کشور قدم بردارد.
----------------------------------------
باتشکر ازهمه شما -حمید اکرمی
نام شما

آدرس ايميل شما

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...