تاریخ انتشار
شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۴۱۰۹۹۷
یادداشت| به قلم؛ مهرداد ناددی

نوروزی با صلابت در مدیریت

۵
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
نوروزی با صلابت در مدیریت
کبنا ؛متن ارسالی: فضای مدیریتی در استان مدت‌هاست در تمام حوزه‌ها بر اساس جریانات سیاسی می‌چرخد و برای پیمودن اهداف یک جریان تعبیه شده‌اند، تا آنجایکه مطالبات مردم در هر نهادی یا سازمانی با خودی، خویش و گروه‌های سیاسی اولویت بندی شده‌اند، و اولویت‌های که جلوتر از قوانین و وظایف قرار دارند و پیگیر درخواست‌های جریانات متبوع هستند.
ولی چرا مدیران میزان پرداختن به وظایف را تنها برای دوست و اقوام و هم فکری‌ها می‌پندارند و در لایه‌های پایین‌تر به عامهٔ مردم نظر میندازند و رسیدگی می‌کنند؟
چرا باید مدیران استانی را در فضای رصد کنیم که بیشتر به خود بزرگنمایی می‌آید تا خدمت به مردم؟
 حال که عملکرد مدیران استانی را نه بر حسب نگرش جامعه بلکه بواسطهٔ رسانه‌های کاسب و تملق گوی و مجیز گویی برخی‌ها باید ببینیم، حال که مدیران استان برای دفاع از عملکردهای ضعیف خود دست به دامان رسانه‌ها شده‌اند، حال که همین مدیران ناتوانی در مسولیت خود را برای توجیه به مردم به تمنا و خواهش از قلم بدستان مزد بگیر اینگونه می‌خواهند توضیح دهند، حال که کم کاری و کاهلی مدیران را ایستاگرام باید مبرا کند، حال که روابط قومی و سیاسی برخی مدیران چرخ توسعه این استان محروم را ویران ساخته‌اند و حال که برای گمراهی جامعه ببشتر از آنکه به فکر خدمت باشند به فکر عکس هستند برای تشبیه به تلاش و فعالیت، اینجاست که بی کفایتی برخی از همین مدیران مانعی می‌شوند برای رسیدن توسعه به استان
  ولی با تمام این مصائب در پشت میز مدیریت، انسان‌های پاک و شریفی هم هستند که دل در گرو توسعه استان دارند و برای چرخش چرخ های توسعه با دست‌های تنومند و قامتی استوار با تعهد و تخصص در مسولیت با جدیت در تلاشند تا محرومیتی که در عمق این استان درد کشیده و رنج کشیده فرورفته بیرون کشند و این مردم را از محرومیت به کامیابی برسانند.
 حسن نوروزی؛ ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیری توانمند که در جایگاهی به این مهمی با تسلط در مسولیت تا به امروز، نه برای نمایاندن و گزافه گویی و مبالغه کردن و نه برای حجم دادن به عملکرد خود گامی برداشته و نه برای بزرگنمایی و افراط در مسولیت حرکتی کرده، و نه برای مدیحه سرایان و تملق گویان مزدی داده و نه خود را منسوب به یک طرف پنداشته، و نه تصوری بر تشویق‌ها و تمجیدهای فضای مجازی دارد.
  نوروزی در مجموعه‌ای که قلب توسعه و کلید پیشرفت استان است، با تخصص و تعهد و جدیت در مسولیت برای پایان دادن به دردهای که این مردم بواسطه نبود توسعه به مجبور می‌کشند و تحمل کرده‌اند، تمام توان خود را بکار بسته تا نقطه‌ای باشد بر قصه پر درد و رنج این مردم، مردمی که از محرومیت در انبوهی از آلام غرق شده‌اند.
 نوروزی، یکی از محدود مدیران این استان است، که بدور از حواشی و دامن زدن به مسائل بی محتوا و بی ارزش در مسولیتی که عهده دار وظایفی سخت در حوزه بودجه است، تا به امروز نه کوتاهی کرده و نه خرده‌ای کم کاری در قامت این مجموعه برای مردمش کرده است.
شاید در برخی از استان‌ها که مسیری هموارتر از کهگیلویه وبویراحمد در راه توسعه دارند چنین مسولیتی اندکی راحت‌تر باشد، ولی برای این استان که در نبود نیازهای اولیه همچون راه، مدرسه، آب،،، رنج می‌برند و در فقر تنگ دستی محروم و محدود مانده‌اند و همه کبودهایش با بودجه برای ساختن و آبادانی برطرف می‌شود سخت و دشوار است.
پس چنین مدیری که با تلاش و مجاهدت برای رسیدن به آرامش قلبی مردمش از هیچ تلاشی و هیچ لحظه‌ای فروگذار نبوده شایستهٔ قدردانی است.
 نوروزی، نزدیک‌ترین گزینه برای استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود، که تنها برای صلابت مجموعه سازمان مدیریت در جذب بودجه و اعتبارات عمرانی برای استان و همچنین پیگیری مستمر به اجرا و تکمیل تمام پروژه‌ها از این جایگاه امتنا ورزید، و در سازمان مدیریت ایستاد، تا شایستگیش را بیش از گذشته اثبات کند.
 نوروزی، به صلابت در مدیریت در قامت مجموعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای توسعه سرزمینش نه از هیچ بادی لرزید، و نه از هیچ قلمی آسیب و نه از هیچ تفکری بیم و نه از هیچ سختی و دشواری مغلوب و نه از برای توسعه استانش لحظه‌ای نه آرام گرفت و نه سکوت کرد.
حال قضاوت را به مردمی بسپاریم که عمریست در این دامان زیسته‌اند، می‌بینند و می‌فهمند و لمس می‌کنند، امروز این استان با دیروز این استان فاصله‌ها دارد که به همت، تلاش و مشقت مدیران جوان و پویایی همچون دکتر حسن نوروزی رسیده است.
که این نوشته هم تنها گریزی بود بر صلابت مدیری که نه برای خودنمایی وبزرگنمایی بلکه برای رساندن قطار توسعه به شهر به شهر و بخش به بخش و روستا به روستای استانش لحظه‌ای دریغ نکرد و مسولیت را در آسودگی مردمش خواسته نه نمایش در فضای مجازی.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

غغعغ
Iran, Islamic Republic of
ادم خندش میگره
Iran, Islamic Republic of
از اول متن. نزدیک ترین گزینه به استانداری چه . وزارت کشور اصلا تایید و قبولش نکرده بود حتی وزارت کشور یکبارهم ازش نخواست بره وزارت کشور تعرف دوره غیره دی بیه
Iran, Islamic Republic of
اووووف مدیر کارشناس غیر خدا رحم کنه
حمیدزمانی
Iran, Islamic Republic of
واقعا چه زیبا ورسا وغرا مطلب راادا کرده ایدوبحق نگاشته اید چون دکترنوروزی فردی کاربلدودانا وفهیم ومخلص ومتدین است که هرتعریف وتمجیدی راملاک خودبزرگ بینی نمی داندوهیچ انتقادی رانقطه ضعفش تلقی نمیکند میشنود وعمل میکند ووابسته به هیچ خط وجریان یکطرفه ای نیست ازحق دفاع میکند و مجری عدالت وکارش هست زنده وپاینده باشید
بویر احمدی
Iran, Islamic Republic of
مدیر محترم کبنا تشریح حواشی و شرح مقدمات با نتیجه پایانی کاملا در مغایرت است دقیقا دست بر روی مدیری گذاشته اید که اگر از مجموع 32 اداره کل موجود در استان ارزیابی عملکرد ایشان را بگیرید متاسفانه در آخرین رده مدیریتی قرا میگیرد خود میگویید که رسانه های متملق ولی باید به آینه نگاه کنی و خودت رو ببینی فکر کنم معنای تملق و مجوز را در ادبیات به اشتباه فهمیده ای !!!!!!!
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...