تاریخ انتشار
جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶
کد مطلب : ۴۱۰۹۸۶
متن ارسالی

چند خطي دلنوشته با مديران ورزشي نفت

۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
چند خطي دلنوشته با مديران ورزشي نفت
کبنا ؛بسمه تعالي
 
باعرض ادب و احترام
 جناب آقای مهندس صیدالی جناب آقای مهندس حسینی،جناب آقای مهندس داوودی،متولیان ورزش نفت گاز گچساران
 در دلسوزی، صداقت و علاقمندی شما به توسعه، رشد و گسترش فوتبال شک و تردیدی نیست؛ اینک که همت و اراده عالی عالیرتبه ترین مقام ورزشي نفت برای حل مشکلات و واقعیتهای تلخ فوتبال با شهامت و صداقت کم نظیری بصورت شفاف بیان شده است به نظر میرسد بررسی بی غرض و کارشناسانه دلایل ذیل میتواند مورد توجه باشد، بعبارت ساده تر بکارگیری و توجه عمیق و صادقانه به حقایق فوتبال که شامل:
*اولا": ورزش و بویژه فوتبال یک تخصص ؛ علم و پدیده پیچیده و ویژه اي است که برای اداره آن به فنون ؛ روشها و افرادی آشنا به مسیر های پیچیده تر ازخیلی موضوعات دیگر ؛قطعا" ضرورت و نیاز وجود دارد.
* ثانیا": علم و دانش، تجربه و منطق ،تحقیقات ثابت نموده است برای پیدا کردن ؛ یافتن و دستیابی به اهداف گمشده حتی در مسائل بسیار ساده و بدیهی ؛ الزاما" افراد آشنا، آگاه ،کاربلد بکار گرفته بشوند.
⚽️ *پس حقیقت فوتبال:*
باوربه علم و تخصصی بودن و مهمتر از آن عمل به این باور؛یعنی بکارگیری افرادمتعهدو متخصص در فوتبال، لذا به نظر میرسد برای حل مشکل اساسی،( گم شدن اهداف فوتبالي شهرستان)؛ پاسخ حقیقی به سئوال ذیل باشد:
ما در ورزش فوتبال از راءس هرم  تا پائین ترین نقطه آن بویژه در حوزه باشگاه ( مدیران عالی،مديرعامل باشگاه،سرپرستها،مربيان و.... ) چند درصد از افرادی که کاربلد؛ آگاه؛ آشنا به پیچیدگیهای مسیر و متعالی بودن اهداف فوتبال باشند، بکار گرفته و استخدام کرده ائیم تا ما را به اهداف شیرین؛ حقیقی و متعالی فوتبال رهنمون سازند.
آری حقیقتا" برای پیدا کردن اهداف حقیقی ؛متعالی و ارزشمند فوتبال بیائید، صادقانه در فوتبال افرادی متخصص، کاربلدف آگاه، دلسوز و...؛( بویژه مسئولیتهای اصلی در باشگاه و...)که به مسیر پر پیچ و خم و اهداف متعالی فوتبال آشنا،آگاه، معتقد و علاقمند هستند در همه سطوح آن بکار گیریم تا موفق درحصول به اهداف حقیقی وپیروز در تمامی صحنه های واقعی شویم. و نهایتا" این آرزو و خواست قلبی هزاران بچه گچساران است، شایستگی آقائی و سرافرازی: در تمامی عرصه های اجتماعی بویژه ورزش و فوتبال را به عینه محقق و تبیین نموده تااهتزازپرچم شهرمان را بر بلندای سکوهای میادین كشورمان  شاهد باشیم.
انشاالله که چنین باد وگرنه مطمئن باشیم مصداق عینی این جمله خواهیم شد که هر روز بدتر از دیروز انشاالله که چنین مباد،
بیاید در این شرایط بد اقتصادی که در کشور وجود دارد از مربیان بومی بیشتر استفاده شود همانگونه که در دو فصل پیش مربی خوب و با دانش شهرمان بنام بهمن فرازمند بر همگان ثابت شده که میتواند پرچمدار خوبی برای ورزش و فوتبال این شهر باشد
 
*در پايان جا دارد به نوبه خود از تلاش وكوشش شبانه روزی شما عزیزان تقدیر و تشکر کنم ،
بعبارت ساده تر بیائید وقایع تلخ فوتبال را با پذیرش حقایق زلال و شفاف آن به حقیقت شیرین تبدیل کنیم(بومیگرایی و صعود به لیگ یک ) باآرزوي موفقيت.

با سپاس
امیرحسین صمدیان
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

مهم‌ترین ویژگی رسانه‌ها، هویت رسانه‌ای فعالان آن است. به همین خاطر است که بسیاری از روزنامه ...
دست‌های پشت پرده بحران عراق

دست‌های پشت پرده بحران عراق

​​​​​​​ سفر آقاي «عادل عبدالمهدي» به چين و قراردادهايي که بين عراق و برخي کشورها مثل ...
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...