تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰
کد مطلب : ۴۱۰۹۴۶
با ارسال مطلبی مطرح شد

دود بی مدیریتی شهرستان لنده در چشم مدیران ارشد استانی

۴
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
دود بی مدیریتی شهرستان لنده در چشم مدیران ارشد استانی
کبنا ؛ریاست محترم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد(جناب اقای مزارعی)
مدیر کل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی (جناب اقای جنتی)
سلام علیکم
چند سالی که شهر لنده به شهرستان ارتقاء یافت و مردم در سالیان نخستین شهرستانی بخود و این ارتقاء کاذب می بالیدند و این بالندگی از سر شور و احساس با بی مدیریتی برخی از مدیران این شهرستان به تلخی برای مردم مزه شد اکثر مردم شهرستان لنده از کم تجربگی مدیران و عدم ارتباط خوب آنهابا مردم بسیار گله مند هستند واین موضوع باعث دلسردی ما مردم شهرستان لنده شده که این مهم باعث پایین بودن سطح وکیفیت زندگی ما در شهر و روستاها شده و در نهایت منجر به مهاجرت های چشمگیری به دیگر شهرهای مجاور شده در این برهه زمانی نیاز به پیگیری شما دوبزرگوار دارد.
و دیگر موضوع جذب افراد غیر بومی ست که بنیاد مسکن لنده گویا باجذب افراد غیر بومی و بدون در نظر گرفتن افراد بومی و شایستگی آنها متاسفانه این برای چندمین بار هست که از گزینه های نورچشمی وغیربومی در این بنیاد استفاده میکند و حق فرزندان ما زیر چکمه های بی عدالتی پایمال میکنند قبلا هم در این خصوص مردم اعتراضات خود را به فرمانداری اعلام کردند.
مامردم شهرستان لنده از این استخدام های فله ی و این بی مدیریتی اعتراض کامل داریم و امیدواریم نسبت به مشکلات در اسرع وقت رسیدگی شود تا شاهد این بی مهری ها و مشکلات موجود نباشیم..
جمع از مردم شهرستان لنده
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

کاظمی
Iran, Islamic Republic of
با سلام
در پی مکاتبه جوانان تحصیلکرده با مدیر کل محترم دادگستری و مدیر کل بنیاد مسکن استان در خصوص جذب نیروهای غیر بومی و بدون در نظر گرفتن نیروهای مستعد بومی شهرستان لنده لازم دانستم به حمایت از این جوانان و نیروهای تحصیلکرده و بعضا با تجربه شهر و دیارمان لنده همصدا شوم و انشاالله با درایت و پیگیری مدیر کل محترم دادگستری و بنیاد مسکن نسبت به این موضوع شاهد جذب و استخدام نیروهای تحصیلکرده منطقه باشیم.
Romania
احسنت الحق که مدیریت نیست و بی عدالتی در این شهرستان بیداد می سازد
Iran, Islamic Republic of
به نظریه بنده کارخوب به سرتان می آید فردا انتخابات نماینده هااست کسی نیست جلومردم لنده رابکیرد شعار برای نماینده دست بویراحمد درد نکن شما مردم لنده همیشیه،
Iran, Islamic Republic of
امیدوارم شهرستان لنده فقط شهراولی نباشد .شهری باشد که امکانات و موقعیت استخدامی آن دزدکی و خصوصی نشود.بلکه همه یکسان نگاه شوند
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...