تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۷
کد مطلب : ۴۰۹۷۷۹
یادداشت

داشتن مدیری مدبر در رأس هرم اداری کهگیلویه و بویراحمد حق مسلم مردم است

سیدچمران موسوی
۱
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
کبنا ؛
یقیناً تخصص و تجارب دکترسید علی اسماعیلی فر، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش در سالی که بنا به تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سال «رونق تولید » نامیده شده، می تواند گام بلندی در زمینه حل مشکلات و ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استانی های فرهیخته و فهیم را فراهم سازد. استان کهگیلویه و بویراحمد ، با توجه به پتانسیل های فراوان طبیعی در جهت توسعه بهتر و سریعتر و همچنین وجود نیروی انسانی فرهیخته و متخصص در عرصه های مختلف و علاوه بر آن مهد پرورش بزرگ مردانی که خدمات بی شائبه و بی بدیلی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه نموده و در طول هشت سال دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید، جانباز و آزاده سرافراز، دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده است. لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان حق مسلم مردم ولایت مدار و بافرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمداست و انشاء ا... تعهد و کارآمدی ایشان، مردم شهیدپرور این استان را به افق های وسیع تری به نظاره واداشته و با مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید، شاهد پیشرفت، آبادانی، عمران و شکوفایی و حل مشکلات این استان خواهیم بود.
اینجانب، به نوبه خود از نمایندگان محترم و بزرگوار استان و همه مدیران  و گروه ها و احزاب مختلف سیاسی خواستارم که در راستای توسعه استان این مطالبه خطیر را از ریاست محترم جمهور دکتر روحانی و شخص وزیر کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی داشته باشند. قطعا و بلاشک عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به استان در سایه یک مدیر متخصص و با تجربه بومی و هم استانی محقق خواهد شد، امیدواریم بدون هیچ گونه حب و بغض سیاسی و قومیتی بتوانیم همگام و همراه هم این مطالبه بحق را محقق سازیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
جناب. اولا ماهیت سیاسی اقای اسماعیلی مبهم و پیچیده هست ثانیا هویت سیاسی. ابرهای بهاری کنونی است که به هیچ صراطی مستقیم !!!!!!!!!
ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

 طرح چهار ماده‌ای ماکرون، هنوز به نتیجه نرسیده، اما شواهد و قراین نشان می‌دهد که احتمال ...
واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

پرونده دیگری که ممکن است مورد توجه قوه قضائیه باشد، پرونده مهدی جهانگیری برادر اسحاق ...
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...