کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

متن ارسالی

پاسخی به یادداشت «اکبر نادری» ؛ دادن امتیازات خاص به افراد خاص، سیره اشتباه «حاج عدل»

سید علی اکبر رضویان

1 ارديبهشت 1398 ساعت 0:50

اگر مهندس هاشمی امتیاز داد آقای جلال دانش هم حامی بود و سبد رای ایشان را تقویت کرد،پس امتیاز دادن  یک امر دوطرفه بود به تعبیر دیگرفرض به اینکه راست گفته باشید و به اقرار شما مهندس هاشمی این همه امتیاز خصوصی را به آقای جلال دانش داده باشد،چرا باید این مدل امتیاز دهد، آیا این سیره برای نماینده مردم اشتباه نیست؟!


پس از انتشار مطلبی با عنوان «پاسخی به یادداشت «سید علی اکبر رضویان» ؛ «جلال دانش» امتیازات را پس دهد تا آزاد شود!» در این سایت خبری (کلیک کنید)،سید علی اکبر رضویان با ارسال متنی به آن واکنش نشان داد که به شرح زیر است:
جناب آقای نادری مطلبی از شما در باب حمایت از جناب عدل هاشمی پور و نقد جلال دانش منتشر گردیدوفرمودید که بنده بی اطلاع هستم،و جناب جلال دانش هم امتیازات را گرفت و رفت،امیدوارم که از موضع وابستگی قلم نزده باشید.
برادر با اطلاع ابتدا خوب است بدانید که منطقه ما سالهاست در رکود و توقف فرهنگی، سیاسی واجتماعی مانده و این معضل دست آورد تاخت وتاز قدرت طلبان با ابزارهای غلط بوده و هست،و جوانان ونخبگان هم دستخوش این عرصه های اشتباه واقع شدند و به نوعی هم خود آتش بیار این معرکه ها بودند وهنوز هستند.
پس اطلاع داشته باشید که باید از فرهنگ و افکار مردم دفاع کرد تا باز هم قربانی قدرتها نشوند،وبعد اینکه اصل استعفای جناب آقای جلال دانش و حمایت ایشان از تفکر جوانگرایی که یک راه جدیدی است مورد حمایت ماست و نه چیز دیگر.
همچنین اگر ایشان بواسطه جناب مهندس هاشمی ویا برادرشان به منصبی رسیده اند که ادعای شماست وبرای بنده ثابت نیست و لزومی هم نمیبینم به اثبات این امور بپردازم،دلیل نمیشود که جناب آقای دانش تا ابد در این اسارت بماند وحق انتخاب راه جدیدی نداشته باشد.
اگر مهندس هاشمی امتیاز داد آقای جلال دانش هم حامی بود و سبد رای ایشان را تقویت کرد،پس امتیاز دادن  یک امر دوطرفه بود به تعبیر دیگرفرض به اینکه راست گفته باشید و به اقرار شما مهندس هاشمی این همه امتیاز خصوصی را به آقای جلال دانش داده باشد،چرا باید این مدل امتیاز دهد!؟!
آیا این سیره برای نماینده مردم اشتباه نیست؟!که اشتباه هست،واما اگر دروغ گفته باشید بدتر از نوع اول است،پس در دوحالت(راست یا دروغ) این  شما و مهندس هاشمی هستید که راهتان اشتباه است و استعفای آقای جلال دانش یک انتخاب راه است که حق هر انسانی است ومطلوب.

واما  نکته ای در باب قدرت وقدرت طلبی،بنده همیشه حامی خدمات حقیقی جناب حاج عدل هاشمی بوده وهستم وخواهم بود،اما آنکس که خود نیک میداند مجلس شاخص های لازم را میخواهد و ندارد و درصدد کسب کرسی مجلس هست قطعا قدرت طلب از نوع مذموم است.
ورها شدن جوانان ازاین روند قدرت طلبانه امریست معقول ومطلوب ومورد حمایت ما خواهد بود،امیدوارم شما هم در این ریل اشتباه ادامه به حمایت خود ندهید وبه نهضت تفکر جوانگرایی در پناه آزادگی بپیوندید.
آرزوی موفقیت برای شما دارم.
-----------------------------
سید علی اکبر رضویان
-----------------------------


کد مطلب: 408832

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/note/408832/پاسخی-یادداشت-اکبر-نادری-دادن-امتیازات-خاص-افراد-سیره-اشتباه-حاج-عدل

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir