تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰
کد مطلب : ۴۰۸۵۰۹
تحلیل و بررسی/

دست‌های پنهان در حذف شهردار سابق دوگنبدان متعلق به چه کسانی هستند؟

۱۳
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
دست‌های پنهان در حذف شهردار سابق دوگنبدان متعلق به چه کسانی هستند؟
کبنا ؛بعد از اینکه محسن اژه‌ای سخنگوی وقت قوه قضائیه نام اردلان زینل زاده را در کنار سایر اسامی متخلفین و مفسدین اقتصادی خواند. چهره‌های سیاسی شهرستان گچساران با انتشار مطالبی به دفاع از «زینل‌زاده» پرداختند. غلامرضا تاجگردون که به گفته بعضی از صاحب نظران هدفش پایگاه رأی زینل زاده بود، اولین کسی بود که در حمایت از شهردار دوگنبدان برخاست و بعد از او سید قدرت حسینی، علیمراد جعفری و ... نیز در باره «زینل‌زاده» متنی نوشتند و خود را در ردیف حامیان او قرار دادند.
عملکرد اردلان زینل‌زاده در شهرداری دوگنبدان و رضایت نسبی مردم سبب شد که او به فکر کرسی مجلس بیفتد. زینل زاده در محافل گوناگون سیاسی و اجتماعی از جمله مراسمات فاتحه خوانی حضور پررنگی داشت و آرام آرام نامش در ردیف کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس قرار می‌گرفت. زینل زاده از پشتوانه عملکرد، قومی و سیاسی خوبی برخوردار است و او را به عنوان یکی از چهره‌های اصولگرای معتدل می‌شناسند او بعد از شهرداری دوگنبدان از حواشی دوری کرد و تاجایی که توانست ارتباطش را با مردم قطع نکرد و هیچ وقت هم مستقیم به نقد نماینده فعلی گچساران و باشت و سایر نمایندگان گذشته و مسوولان نپرداخت و از این مسئله هم خودداری می‌کرد. بعد از شنیدن نام زینل زاده از رسانه ملی همگان تصور می‌کردند که دیگر او به صحنه انتخابات مجلس بر نمی‌گردد و به همین خاطر شاید دیگر کاندیداهای احتمالی انتخابات به دنبال پایگاه رأی او بودند. اخیراً هم برخی رسانه‌ها از بازگشت زینل زاده شهردار دوگنبدان به عرصه سیاسی می‌نویسند و نوشته‌اند که شاید او تبرئه شود و بدون شک زینل زاده اگر به صحنه سیاسی برگردد با قدرت بیشتری خواهد بود این مسئله بدون شک خوشایند خیلی‌ها نیست.
انتشار فایل صوتی و قدیمی رئیس شورای شهر در باره زینل زاده در فضای مجازی این را در اذهان عمومی تداعی می‌کنند که رقبای زینل‌زاده از بازگشت او ترس دارند.
وحید اکبری در این باره می‌نویسد: «امروز با شیطنت‌های مشخص بعضی در فضای مجازی فایل صوتی قدیمی از رئیس شورای شهر منتشر شد که در آن به سفارش صریح تاجگردون و رحیمی برای ابقا زینل زاده در سمت شهرداری دوگنبدان اشاره شده بود.
هدف منتشر کننده این پیام تنها تخریب مهندس زینل زاده موفق‌ترین شهردار تاریخ گچساران بوده است.
حال که جریانات سیاسی نتوانسته‌اند با پرونده سازی کذایی ایشان را از صحنه بیرون کنند روی به چنین حرکات زشت و مذبوحی آورده‌اند.
اما از آنجا که تنویر افکار عمومی وظیفه ذاتی هر فرد آگاهی است بر آن شدیم گویای واقعیاتی تلخ از نفاق و دورویی در حق این مدیر جوان باشیم.
طبق شنیده‌های موثق یکی از نزدیکان اقلیت ابتدایی شورای جدید با تاجگردون صحبت کرده و خواستار ابقا زینل زاده می‌شود ولی ایشان با ذکر این جمله که دوره زینل زاده تمام شده و باید کنار برود مخالفت خود را با ماندن زینل زاده اعلام می‌کند.
اما از آنجایی که حذف زینل زاده موفق هزینه سنگینی برای تاجگردون داشته بنا بر اعتراف سید ناصر حسینی در جمع خصوصی، آقای تاجگردون از سید ناصر حسینی می‌خواهد که در سخنرانی عمومی در فرمانداری اعلام کند که نظر تاجگردون ماندن زینل زاده است ولی وانمود کند که شورا می‌خواهد مستقل عمل کند و بر نظر مردم مبنی بر تغییر شهردار تاکید دارد.
از همین رو ایشان در جلسه فرمانداری در حالی به این موضوع اشاره می‌کند که فرماندار با تاجگردون تماس گرفته و تاجگردون به صورت زنده سخنان سید ناصر در جلسه را شنیده و به گفته خود سید ناصر بعد از جلسه با وی تماس گرفته و بابت انجام مأموریت از او تشکر می‌کند.
حالا اگر سید ناصر حسینی که در جایی موثق به چنین اعترافاتی دست زده است جز این مرقومه حرفی برای پاسخ به افکار عمومی دارد باید در فضای رسانه‌ای شهر اعلام کند.
هرچند این نوشته آنقدر مستند و موثق است که نویسنده در صورت رد کردن آن توسط سید ناصر حسینی حاضر است گفته‌های شاهدان خود را به صورت عمومی و مستند در اختیار رسانه‌ها قرار دهد اما خواست افکار عمومی از سید ناصر حسینی اینست که درباره فایل صوتی منتشر شده و این یادداشت‌ها نظر خود را اعلام نماید.»
لازم است که سید ناصر حسینی و سایرین، فرماندار سابق گچساران و نماینده مجلس با مردم شفاف و روشن در این باره سخن بگویند و مردم را غریبه ندانند.
نام شما

آدرس ايميل شما

باوی
Iran, Islamic Republic of
ومکروا ومکرالله والله خیرالماکرین. روز به روز بایدبرملاشود. زنده بادسیدناصرحسینی وزینل زاده
گچسارانی
United Arab Emirates
حالا به ایشون بگیم نماینده مردم یا نامحرم مردم؟ بگوئیم وکیل مردم یا .مردم؟؟
پشیمانیم از این انتخاب. خدایا ما را ببخش.
بویراحمد گچسارتن
Iran, Islamic Republic of
این همه بویراحمدی بدوم از هیچ تواقعی رای دادند ولی حالا که یک جوان ومدیر با صداقت وپاک دست وارد میدان شده از همه طرف بهش حمله کروند این رسم مردانگی نیست
گچساران
Iran, Islamic Republic of
سیاست چیزخیلی کثفی خوش بحال کسی که وارد سیاست نمی شود
United States
تاجگردون در مخالفت با بویراحمد و بویراحمدیها سنگ تمام گذاشت و جو رسانه ای رو طوری تاب میداد که هیچ فرد قدری همچون زینل زاده نتواند رقیبش شود اما ..آقای تاجگردون همه ی نواده های منصورخان و بویراحمد و اکثریت ترکها و طایفه بزرگ کی سفی و گشین و فتح و شاه بهرام و نصف بیشتر نارگ موسی با زینل زاده ی
پانصد مستقیم
United States
بعد از زینل زاده تاجگردون نتونست شهر رو بچرخونه و مریض شد..ظفری همه رو ب بازی گرفت با مدیریت ضعیفش و فرماندار رحیمی رو هم فراری داد و باعث تفرقه در شورا شد اینم از وضع شهر
احسان
United States
حیف زینل زاده مدیر به این توانمندی که بخاد با این . و مدیران ضعیفش کار کنه
بلوط سبز
United States
زینل زاده رقیب خطرناک و سختی برای تاجگردونه ...تاج به خاطر همین خانپایه رو آورد فرماندار که رای بویراحمد رو بگیره و بخشایی رو میخاس بزاره شهردار زورش نرسید که رای مادری زینل زاده رو بگیره هر دو طرف هم شکست خورد
علی
United States
بعد زینل زاده تاجگردون نتوانست شهر رو بچرخونه
قزلباش
Romania
تاجگردون از خداشه سیدقدرت رقیبش باشه چون میتونه راحت شکستش بده
Iran, Islamic Republic of
زینل زاده شهرداری هم زاسش زیاد بود
Iran, Islamic Republic of
فعلا که میگن اقای پورالحسینی مدیر اسبق اموزش وپرورش هم میخوان کاندید بشن اگر وارد میدان شدن همه رو کنار میزنن چون رای اکثر فرهنگیان وطایفه عالیشاهی با ایشون هستن
Iran, Islamic Republic of
فقط حاج پورالحسینی کاش کاندید می شدن
۱۴ متهم ارزی برای رد گم کردن به یورو «یونجه» می‌گفتند!

۱۴ متهم ارزی برای رد گم کردن به یورو «یونجه» می‌گفتند!

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم پرونده ارزی صبح دیروز در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی ...
نظرات کاربران درباره فراخوان رئیسی

نظرات کاربران درباره فراخوان رئیسی

کاربری در این زمینه نوشته است: «اولین پله اصلاح روند کار دادرسی ها، دستور حضرت عالی در ...
روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسادت کردند / روایت رسانه ژاپنی از درخواست ترامپ از ایران

روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسادت کردند / روایت رسانه ژاپنی از درخواست ترامپ از ایران

چرا رهبر انقلاب، پیغام ترامپ را نپذیرفتند و با بی اعتنایی با آن مواجه شدند؟ پیغام هایی ...