تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵
کد مطلب : ۴۰۶۶۴۳
یادداشت سیاسی |

صبر ایران در برابر اروپا رو به پایان است

امیر محبی فر ۳بهمن ماه ۹۷
۴
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
صبر ایران در برابر اروپا رو به پایان است
کبنا ؛برجام این محصول کال دولت تدبیر و امید که در همان آغازین ساعات امضایش حسن روحانی را با خوشحالی وصف ناپذیر به پشت تربیون از قبل تعبیه شده پاستور کشاند تا با یک ژست دیپلماتیک ناشی از سرمستی امضای برجام ،وعده لغو بالمره همه تحریمها را در نخست روز اجرای برجام دهد ،این روزها در سایه خروج آمریکا از برجام و وعده‌های سرخرمن اروپا می‌رود تا نفسهای آخرین روزهای حیات خود را تجربه کرده ،و در  صندوقچه‌ی پر از خلف وعده‌های آمریکا و اروپا بایگانی شود.
در واقع اعمال تحریمهای جدید تنها چند روز پس از امضای برجام از سوی دولت دمکرات باراک اوباما نشان داد که نباید به آینده چنین پیمانی امیدوار بود و دیر یا زود با محقق شدن انتظارات طرفهای غربی از برجام که همان تضعیف و برچیده شدن صنعت هسته‌ای ایران بود ،نغض پیمان نموده و از آن خارج خواهند شد و آنچه اتفاق افتاد نیز منطبق با خواسته‌های از قبل برنامه ریزی شده‌ی آنها بود و در این بین تنها ایران بود که بدون از هیچ دستاوردی سرش بی کلاه ماند.
تاریخ روابط ایران و غرب مملو از خلف وعده‌ها و خیانتهای بیشماری است که هر گونه اعتماد به غرب و ادامه‌ی مدارا با این کشورها جزء خسران برای ملت و دولت ایران ماحصلی نداشته و باید گفت کسانی که هنوز برای حل مشکلات اقتصادی کشور به غرب امید بسته‌اند یا از قماش  ساده لوحان سیاسی و یا منور الفکران غرب زده‌اند که در ازمنه‌های مختلف خسارت جبران ناپذیری به کشور و ملت ایران تحمیل کرده‌اند.
به هر روی این روزها برجام این شجره خبیثه‌ی دولت تدبیر و امید با خلف وعده‌ی طرف مقابل و عدم اجرای تعهدات آنها به خط پایان خود نزدیک می‌شود و صبر ایران در برابر سیاست مزورانه غرب رو پایان است و باید گفت چند صباحی بیش به پایان عمر برجام ،نافرجام و بدفرجام نمانده است....
امیر محبی فر ۳بهمن ماه ۹۷
 
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

صدیف
United States
از همون هایی هستی که از منافع برجام برخوردار شدی. بنظرم نمیدونم برجام در چه شرایطی بسته شد و چرا چنین قردادی اصلا منعقد شد ملا؟ دولت روحانی فقط مجری بود و پول زیادی از برجام برای نجات اقتصاد بحران زاده و قدرت و سیاست داخلی و خارجی وارد شد. مگه شما نبودید میگفتید برجام خسارت محض هست بفرما عشقی. این هم برحام رفت توان داخلی و غربی وجود ندارد که شرکت توتال پژو و کمپانی های فاسد غربی بیایند بسم الله......
Iran, Islamic Republic of
باید دور تا دور خودمان سیم خاردار ودیوار بتنی بکشیم تا خیالتان راحت بشه
خدا
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر محبی
مثل همیشه عالی قلم زدید
محمد
United States
جناب مهندس آنچه اشاره کرد واقعیت تلخ دولت یازدهم و دوازدهم بود،احسن
زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: ثبت احوال بنای تمدید زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند را ندارد ...
خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

حسن روحانی، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت خطاب به کشورهای عربستان و امارات گفت: به صفر ...
علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

در این مطلب شما را با نشانه‌های هشدار دهنده که ممکن است سلامتتان را به خطر بیندازد آشنا ...