تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
کد مطلب : ۴۰۶۱۹۹
با ارسال متنی مطرح شد

توضیحات روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در باره محکومیت قضایی معاون استاندار

۵
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
توضیحات روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در باره محکومیت قضایی معاون استاندار
کبنا ؛بعد از صحبت‌های محسن اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در خصوص احکام 7 نفر از مدیران متخلف استان کهگیلویه و بویراحمد و نام بردن از «جعفر گوهرگانی» معاون امور اقتصادی استانداری،[کلیک کنید] روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ارسال متنی در این باره توضیحاتی داد که از نظر خوانندگان می‌گذرد.
 روز گذشته بنا به آنچه در اخبار و رسانه‌های کشور انعکاس یافت، در نشست خبری سخنگوی محترم دستگاه قضایی اسامی افرادی را با اتهام مالی و فساد اقتصادی اعلام کرد که در این میان نام آقای "دکتر جعفر گوهرگانی "معاون فعلی هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد، که در این خصوص نکاتی قابل ذکر است:
 1- پرونده مربوط به استخدام و به‌کارگیری نیرو توسط دکتر گوهرگانی در سازمان جهاد کشاورزی در سالهای ۹۳ و ۹۴ _ زمان مدیریت ایشان در آن سازمان - بوده و ارتباطی با معاونت فعلی مشارالیه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نداشته و به راین اساس ذکر عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان متهم جفا به این مجموعه ومدیران و پرسنل زحمت کش و خدوم آن است. لازم به ذکر است ایشان در نیمه دوم سال 96 و آنهم پس از اخذ استعلامات قانونی لازم به سمت معاون استاندار منصوب شده است.
2- به نظر می‌رسد ذکر عنوان مجرمانه اتهام مالی و فساد اقتصادی در پرونده‌ای که به زعم دستگاه محترم قضا موضوع آن جذب نیرو و استخدام بوده متناسب نبوده و مطرح شدن آن در کنار مفسدین اقتصادی باعث بروز شائبه‌های بسیاری شده است و در استان کوچکی چون کهگیلویه و بویراحمد، با بافت خاص اجتماعی، فرهنگی و قومی، هزینه جبران ناپذیر آبرویی و اعتباری سنگینی برای نامبرده و خانواده‌اش و همچنین دیگر مسئولان استان در پی داشته است.
اگر چه این پرونده در هیئت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بررسی و رأی به برائت آن نیز صادر شده است.
3- یکی از مهمترین رویکردها و سیاستهای استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم مبارزه با فساد، تبعیض، قوم گرایی و استخدامهای بی ضابطه بوده و نماینده ارشد دولت پرچمدار این جریان محسوب می‌شود و همچنان در این مسیر گام بر می‌دارد و از زمان حضور ایشان کمترین تخلفات مالی و اداری در استان صورت گرفته است.
در پایان برای تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی صحت و سلامت از درگاه خداوند لایزال مسآلت می‌نماییم.
 روابط عمومی استانداری کهگیلویه و به ویر احمد
 
نام شما

آدرس ايميل شما

از یاسوج
Iran, Islamic Republic of
پس اگر اینطور ه که گذشته ربطی به حال فعلی ندارد چرا سوئ پیشینه از جوانان برا ی استخدام و بکار گیری گرفته میشود
افشین پور
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر گوهرگانی مدیر مدبر دیارمان. خیلی ضعیف عمل کرده که فرد خدومی همچون دکتر گوهرگانی را در کنار مفسدان اقتصادی نام ببرد
محمد
Iran, Islamic Republic of
یکی از مهمترین رویکردها و سیاستهای استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم مبارزه با فساد، تبعیض، قوم گرایی و استخدامهای بی ضابطه بوده .
دارمان
Iran, Islamic Republic of
انشاالله استانداری باشد.قدر را بدانید واقعا کمیاب و نادرند
پروازی
Iran, Islamic Republic of
ای خدا
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...