تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۴۰۵۱۳۴
یادداشت:

هیچکدام انقلابی نیستند

امیر محبی‌فر
۲
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
هیچکدام انقلابی نیستند
کبنا ؛سیاسیونی که به طمع قدرت به همدیگر چنگ می‌اندازند هیچکدام انقلابی نیستند:
انقلاب محصول جانفشانی و از خود گذشتگی کسانی هست که نه به طمع نان و نام بلکه به خاطر دفاع از شرف، ناموس، دین و میهن خود و رهایی از یوغ طاغوت، استعمار، استبکار و استبداد از هستی خود گذشتند و زندگی عزت مندانه را بر اشرافیگری در سایه ذلت، ظلم و ستم ترجیح دادند.
انقلاب محصول فریادهای فروخورده پابرهنگان، مستضعفین، بیغوله نشینان، کپرنشینان و محرومینی بود که جزء خدمت به خلق الله و رضایت خداوند نیتی نداشتند، نه کیسه ای برای اندوختن دوخته بودند و نه خود را مهیای گرفتن سهم خود از سفره انقلاب نموده بودند، نه ولع خودنمایی داشتند و تنشه ی قدرت و مکنت بودند، نه اهل تظاهر بودند و نه اهل تفاخر، ترجیح می‌دادند گمنام باشند تا اینکه دنبال شهرت و قدرت، در کردار و گفتار خود خلوص نیت داشتند و بیزار از هر گونه ریا و تزویر و در یک کلام عزت اسلام و سربلندی میهن شعارشان بود و بس.
سیاسیونی که امروز از هر تریبونی و در هر محفل و متینگی با زیر پا گذاشتن همه موازین اخلاقی، دینی و اسلامی زبان به تخریب همدیگر می‌گشایند و برای نیل به قدرت از هر ابزاری استفاده می‌کنند در هر دسته و گروهی که باشند چه چپ و چه راست، چه اصلاح طلب و چه اصول گرا به هیچ وجه انقلابی نبوده و نیستند چرا که چنین رفتاری هیچ سنخیتی با انقلابیون و انقلابی گری نداشته و ندارد.
انقلابی کسانی بودند و هستند که گذشت زمان و تغییر شرایط هیچ تغییری در سلوک و مرامشان نداده و کماکان انقلاب را عطیه ای الهی برای خدمت به خلق الله و رضایت خداوند می‌دانند ولاغیر.
انقلابیون نه آن‌هایی هستند که چهره خود را در پشت نقاب دین و مذهب مخفی کرده و نه آن‌هایی که انجام وظیفه خود را در قبال مردم دست آویز تفاخر و برتری طلبی قرار داده‌اند.
آن‌هایی که بخواهند دین و مذهب و ادای وظیفه خود در مقابل مردم را نردبانی برای رسیدن به قدرت و ثروت قرار دهند دیر یا زود سقوطی مرگبار خواهند داشت و به صفحات خاک خورده تاریخ خواهند پیوست.
امیر محبی فر
۱۲/آذر ماه/۹۷
 
نام شما

آدرس ايميل شما

United Arab Emirates
شما نقلابي هستيد؟
Iran, Islamic Republic of
امروز انقلابی کسانی هستند علمی، عاری از فساد و پارتی بازی، صادق و بی ریا یعنی عملکرد آنها عالمانه عادلانه و بروز باشند و توانایی استفاده از همه نخبگان از هر طیفی را داشته باشد
نه به فسق مباهات می‌کنم و نه زهد می‌فروشم / علت اصلی اين فضاسازی‌ها نمايان شد

نه به فسق مباهات می‌کنم و نه زهد می‌فروشم / علت اصلی اين فضاسازی‌ها نمايان شد

وضع مادی ویژه‌ای هم ندارم ولی به فرموده حافظ «نه به فسق مباهات می‌کنم و نه زهد می‌فروشم»....
بالاخره «رامبد جوان» به شایعه طلاقش از «نگار جواهریان» پاسخ داد (+عکس)

بالاخره «رامبد جوان» به شایعه طلاقش از «نگار جواهریان» پاسخ داد (+عکس)

رامبد جوان با انتشار کامنتی زیر تصویری که به تازگی از خود و نگار جواهریان منتشر کرده ...
میوه ای خوشمزه برای درمان استرس و بیماری قلبی

میوه ای خوشمزه برای درمان استرس و بیماری قلبی

یک کارشناس گیاهان دارویی گفت: مصرف روزانه یک فنجان چای زالزالک بدن را در برابر تنش‌های ...