تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴
کد مطلب : ۴۰۴۳۹۳
بعد از انتشار خبری مبنی بر «کهگیلویه و بویراحمدی‌های ژن خوب حاضر در شستا و صندوق‌های بازنشستگی»:

توضیحات «جهان‌فکر» پیرامون نامش در لیست‌هایی که وزیر کار منتشر کرد

۱
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
توضیحات «جهان‌فکر» پیرامون نامش در لیست‌هایی که وزیر کار منتشر کرد
کبنا ؛در پی انتشار خبر کبنا در تاریخ ۱۴ آبانماه ۹۷ با موضوع «کهگیلویه و بویراحمدی‌های ژن خوب حاضر در شستا و صندوق‌های بازنشستگی»[کلیک کنید]، اکبر جهان فکر یکی از کسانی که نام او در لیست‌های منتشر شده از سوی وزارت کار وجود داشت نسبت به خبر فوق واکنش نشان دادند و نامه‌ای را خطاب به این پایگاه خبری ارسال کردند که از نظر خوانندگان می‌گذرد.
متن نامه ارسالی ایشان بدین شرح است:
 
مدیریت محترم سایت خبری تحلیلی کبنا
 سلام علیکم
 احتراماً، هماهنگونه که مستحضرید در تاریخ ۱۴ آبانماه ۹۷ در اقدامی پسندیده و در راستای نیل به اصل مهم شفافیت و آگاهی بخشی آحاد جامعه به دستور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی لیست اعضای هیئت مدیره (موظف و غیر موظف) هلدینگ ها و شرکت‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سایت این وزارت خانه منتشر و در دسترس همگان قرار گرفت.
 ساعتی پس از انتشار خبر فوق، آن رسانه (کبنا) با اقدام به درج نام و نام خانوادگی اینجانب در ذیل خبر منظور (کهگیلویه و بویراحمدی‌های ژن خوب حاضر در شستا و صندوق‌های بازنشستگی) اقدام به انتشار لینک وزارت فوق نموده و به استناد مطلب منتشره وزارت مدعی حضور اینجانب در عضویت هیئت مدیره غیرموظف شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران شد.
 به عرض می‌رساند اینجانب در اسفندماه ۹۶ استعفای خود را تقدیم نموده‌ام و طبق اصلاحیه و تغییراتی که ابتدائا در سایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعمال نگردیده بود و ذکر این مهم که ردیف توضیحات حاوی کلمه " مستعفی " در ستون آخر فایل منتشره درج نگردیده بود در تاریخ ۱۵ آبانماه ۹۷ با دستور مقام عالی وزارت فوق الذکر اصلاحیه‌های نهایی اعمال و هم اکنون نیز کلمه " مستعفی " در ستون ۲۱ شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ آتیه صبا در ردیف مربوط به اینجانب قابل مشاهده است.
 گفتنی است اینجانب در حال حاضر در هیچ هلدینگ، شرکت، وزارتخانه، سازمان، بانک و.... عضو هیئت مدیره (موظف و غیر موظف) و یا مشاور نبوده و هرگونه مطلبی را در این خصوص قویاً تکذیب می‌نمایم.
 
با احترام
اکبرجهان فکر
۱۶ آبانماه
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اخ م جونوم سی ای ژن خوب..خخخخخخ
علت کم خونی و راه‌های درمان آن

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

در این مطلب با مهم‌ترین علائم کم خونی و راههای تشخیص و درمان کم خونی آشنا خواهید شد.
مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

ایشان یک برگ چک‌بانکی به من دادند و گفتند «من خانه‌ای قدیمی داشتم، آن را فروختم و کمی ...
بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بعید به نظر می‌رسد تغییری در نرخ بنزین صورت گیرد. او گفت: با توجه به شرایط فعلی و تورم،...