تاریخ انتشار
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷
کد مطلب : ۴۰۲۹۹۹
یادداشت|

تخریب نیروهای ارزشی کهگیلویه و بویراحمد توسط همدیگر، مایه حسرت است

ولی‌الله شکوهی
۶
۲
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
تخریب نیروهای ارزشی کهگیلویه و بویراحمد توسط همدیگر، مایه حسرت است
کبنا ؛متن ارسالی
ولی‌الله شکوهی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت؛ حسرت می‌خورم وقتی خبرها و جوابیه‌های دوستان و بزرگان و هم فکرانم را درفضای مجازی علیه همدیگر مطالعه می‌کنم چرا که بزرگانی همچون پناهی‌ها و دهراب‌پورها، هدایت خواه و مبشری‌ها نباید علیه همدیگر دست به قلم شوند و فضا را برای مخالفین ما مهیا کنند ما دشمنان داخلی زیادی داریم اگر از دشمنان بیرون بدتر نباشند بهتر نیستند و چنین روزی را ارزو می‌کنند که ماها را علیه همدیگر ببینند نباید میدان تخریب را برای انها فراهم کنیم و به این گونه اختلافات دامن بزنیم، چنانچه اختلاف سلیقه‌ای داریم در فضای بسته به دور از دید مخالفین همدیگر را نقد کنیم با اتحاد و وحدت و همدلی برای اینده خودمان زمینه پیروزی را فراهم کنیم.
همانگونه که اتحاد، نخ تسبیحی است که مهره‌ها را در کنار هم نگه می‌دارد، و ارتباط منظمی بین آن‌ها برقرار می‌سازد، و آن‌ها را از پراکندگی و دورافتادگی و گم شدن حفظ می‌کند. اگر آن نخ پاره شود، انسجام مهره‌ها گسسته شده، و هر کدام به جایی فرو خواهد افتاد و امروز شما از عزیزانی هستید که در عرصه ولایت و تفکر سیاسی نقش نخ تسبیه را ایفا می‌کنید
وحدت عامل مهم حرکت بخش برای انقلاب‌ها بوده، و انسان‌ها را در گذر پیشرفت به سوی پیروزی‌ها، از دست اندازها و گردنه‌های صعب العبور، عبور می‌دهد، به ناتوانی‌ها توان بخشیده، و دشواری‌ها را آسان می‌کند و ناممکن‌ها را ممکن می‌سازد.
نقش سازنده و توان بخش اتحاد در پیروزی انقلاب اسلامی در حدی بود که برای همگان روشن گردید که در میان عوامل پیروزی، سه عامل در راس عوامل قرار داشت که عبارت‌اند از. اسلام ناب، مساله رهبری و مساله اتحاد. آری اهمیت وحدت و انسجام به قدری است که در کنار اسلام ناب، و مقام رهبری (ولایت) می‌درخشد، و از آن به عنوان عامل مهم پیروزی یاد می‌شود.
 اصولاً نمی‌توان بین اسلام و رهبری اسلامی با مساله وحدت، جدایی فرض کرد، چرا که اسلام منهای وحدت، و یا ولایت منهای وحدت، هم چون شیر مثنوی است که چنین شیری را خدا نیافریده است.
وحدت مسلمانان، توان آنان را در برابر دشمنان، صدها و هزارها برابر می‌کند، درست مانند سدهای بزرگی که در نقاط مختلف جهان ساخته شده و مبدا بزرگ‌ترین نیروهای صنعتی است، و سرزمین‌های وسیعی را زیر پوشش روشنایی و آبیاری قرار داده است، این قدرت عظیم چیزی جز نتیجه به هم پیوستن دانه‌های ناچیز باران نیست. بنابراین اتحاد و انسجام دانه‌های باران باعث ایجاد سدهای عظیم با آن همه توانایی‌ها شده است. وقتی که از دانه‌های باران در پرتو وحدت و به هم پیوستگی چنان آثار اعجازآمیز بروز کند، قطعاً اتحاد و انسجام مسلمانان آثار و برکات اعجاز آمیز بیش‌تری در پیشرفت اهداف عالی انسانی و جلوگیری از مقاصد غیر انسانی استعمار خواهد داشت و موجب سربلندی و عزت و اقتدار بی نظیر خواهد شد به‌عنوان برادر دلسوز و کوچک شما یاداوری می‌کنم دست به دست هم دهیم و وحدت و انسجام را سر لوحه کارخودمان قرار دهیم و با اقدار در برابر همه مخالفین با ایستیم نه اینکه خودمان به جان همدیگر بیفتیم و در فضای مجازی همدیگر را نقد کنیم تا اینکه عده‌ای ناتوان از این موضوع سو استفاده کنند دست به قلم شوند و ازروی کدورت وبخاطر مسایل سیاسی علیه روحانی مبارز و بزرگ و برادر ایثار گر شهید پناهی و همه شما عزیزان قلم بزنند. البته حواس‌تان هم به رسانه‌های که فقط به دنبال مسموم کردن این فضا هستند، باشید.
----------------------------------------------
ولی‌الله شکوهی
نام شما

آدرس ايميل شما

ارزشی
Iran, Islamic Republic of
بابا محمدرحیم دهراب پور که چیزی نگفته برادرش دکتر کیان دهراب پور یک مطلبی رو نوشته بود که در آن ایشان هم دعوت به وحدت کرده بود.
Iran, Islamic Republic of
فقط دهراب پور
Iran, Islamic Republic of
نیروهای ارزشی کجا بود اینها همه مهره های سوخته پایداری هستند فقط تشنه قدرت هستند و نه شیفته خدمت .اینها برای رسیدن به قدرت از هیچ کاری ابایی ندارند ولی دستشون رو شده برا مردم فهیم
حقگو
Iran, Islamic Republic of
درود خدا بر حاج ولی الله شکوهی نیروی شاخص اصولگرا که همیشه دلسوز و وفادار به این جریان بود ای کاش به جای .شکوهی را میگذاشتند
محمودی
Iran, Islamic Republic of
درود بر شرف حاج شکوهی چقدر متین فرمودید
Iran, Islamic Republic of
نیرو.ی کجا بود عمر سیاسیشون تموم شد رفت
ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

ترامپ: روحانی مردی دوست‌داشتنی است

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که برنامه‌ای برای ملاقات با رئیس‌جمهور ایران ندارد.
وزارتخانه‌های بی وزیر

وزارتخانه‌های بی وزیر

بنابراین باید منتظر بود و دید که خبر استعفای و به دنبال آن تکذیب استعفای وزیر صمت تا ...
سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

سیف ممنوع الخروج است/ «تتلو» تعقیب قضایی می‌شود

وی‌در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های اخیر امیرحسین مقصودلو (تتلو) و اینکه آیا پرونده‌ای ...