تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸
کد مطلب : ۴۰۲۱۸۵
یادداشت:

سخنی با نمایندگان و کهگیلویه و بویراحمدی‌های مقیم پایتخت

۴
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
سخنی با نمایندگان و کهگیلویه و بویراحمدی‌های مقیم پایتخت
کبنا ؛متن ارسالی

امام علی (ع) علیه السلام ((فرصت مانند ابراز افق زندگی می‌گذرد مواقعی که فرصت‌های خیری پیش می‌آید غنیمت بشمارید و از آنها استفاده کنید)) مستقیم برویم سر اصل مطلب. مطالبه امروز مردم این استان که سالیان سال است که در گیر و دار تحولات و بازیهای سیاسی دولتمردان زیر پا له و یا نادیده گماشته می‌شود دردی است که روز به روز آرامش و آسایش مردم را سلب و به قهقرا می‌کشاند. در نظامی که هر که به نوعی برای خود و سلسله نژاد خود تلاش تا که نامی دست و پا و از غنیمت این آشفته بازار سهمی نصیب شود، بیاییم شایستگی و لیاقت خود و فرزندان دیار آریوبرزن را به اثبات برسانیم. پس از سالها از گذشت انقلاب اما هر آنچه که شایسته و زیبنده و حتی حق واقعی مردمان دیار آریوبرزن بود متاسفانه به وقوع که نپیوسته هیچ، حتی ارزش واقعی نخبگان سیاسی، علمی و … را نادیده که شاید شایستگی جوانان این دیار این تصور را بر به حضرات به ظاهر سیاسی وا بدارد که شایسته سالاری هسته و ریشه پیشرفت در نظامی دموکراسیست . از همه نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد خواهشمندیم که اختلافات را کنار گذاشته و از فرصت‌ها در جهت حمایت و رشد جوانان این استان که یقیناً باعث افتخار و پیشرفت این استان می‌باشند استفاده کنند. از غلامرضا تاجگردون رئیس برنامه بودجه، جناب حاج هاشمی نائب ریس محترم کمیسیون انرژی و جناب حاج زارع عزیز و بزرگوار، سید کامل تقوی، دکتر افشانی، دکتر غریب پور، دکتر وکیلی، دکتر شهید زاده، سید صفدر حسینی، نیکبخت  خادمی، خلیلی و همه فرزندان این خاک در گوشه گوشه ایران اسلامی که ازشون کار و عملی بربیاد برای رشد تعالی و پیشرفت استان سرافرازمان دریغ نکنید. جوانان با همه‌ی استعداد و پشتکاری که دارند نیازمند حمایت شما بزرگواران  می‌باشد. گرمسیری و سردسیری بودن را کنار بگذاریم، بگذاریم آیندگانمان به این فرزاندان افتخار کنند. در این بین وجود مدیرانی که با تکیه بر توانایی شخصی و قدرت پرستیژ بالا بتوانند نماینده‌ی شایسته‌ای باشند برای برای حفظ منابع ارزشمند کشور و نسل‌های جوان و آینده دار، دلاویزهایی بوده و هستند که الحق و الانصاف جایگاه واقعی آنان بیشتر از چیزی هست که الان شاهد آن می‌باشیم. با اتحاد و حمایت شما نمایندگان محترم و دیگر فرزندان غیور استان می‌توانیم امثال محسن دلاویز و دیگر فرزندان این خاک به هر آنچه که شایسته است، دست یابند.
اما صحبت آخر سخنی از بزرگان: ای درویش حیات را به غنیمت دار و صحت را به غنیمت دار و جوانی به غنیمت دار و جمعیت و فراغت را به غنیمت دار و یاران موفق راو دوستان مشفق را به غنیمت دار و عظیم‌اند و مردم از این نعمت‌ها غافل‌اند هرکه نعمت نشناسد از آن نعمت برخورداری نیابد و این نعمت‌ها هیچ بقا و ثباتی ندارند اگر در دنیایی خواهند گذشت و چون بگذرد هر چند پشیمانی خوری سود ندارد امروز که داری به غنیمت دار و هر کار که امروز می‌توانی کردن به فردا مینداز که معلوم نیست فردا چون باشد ای درویش تو از اینها مباش که چون نعمت فوت شود آنگاهش قدر بدانی که بعد از فوت نعمت قدر دانستن هیچ فایده ندهد با وجود نعمت اگر قدر نعمت را بدانی که آن را به غنیمت داری. موفق و پیروز باشید.

--------------------------------------
 رضا رنگیان
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
رنگیان چه بی رنگ نگاشته ای بعضی را

و چه پررنگ نوشته ای بعضی را و عزیز
حنایت هیچ رنگی ندارد چون این
قلم پرازتملق وروستایی وار دلش
جاه می خواهد نه جا

خودتم نمی دونی باکی هستی
وهمین سرگردانی بازی ات می دهد
علی
United States
بسیار عالی و زیبا بود
حسین ب
United States
درود بر مهندس رنگیان شجاع و دوست داشتنی 🌹
حسن
Iran, Islamic Republic of
تا حالا نماینده ای با شهامت تر از اقای دکتر ستار هدایتخواه نیامده ونمییاد شک نکن
زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: ثبت احوال بنای تمدید زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند را ندارد ...
خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

حسن روحانی، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت خطاب به کشورهای عربستان و امارات گفت: به صفر ...
علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

در این مطلب شما را با نشانه‌های هشدار دهنده که ممکن است سلامتتان را به خطر بیندازد آشنا ...