تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷
کد مطلب : ۴۰۲۰۵۶
یادداشت:

هجمه‌های ساماندهی شده علیه «وکیلی» و سووال کنندگان از رئیس جمهور

سید قربانعلی موسوی شیرازی
۳
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
هجمه‌های ساماندهی شده علیه «وکیلی» و سووال کنندگان از رئیس جمهور
کبنا ؛متن ارسالی
چه بد است که پایه گذار بدعت تازه ایی شوند که هرکسی بنا داشت جهت رفاه حال مردم ودر جهت احقاق حقوق ظایع شده‌شان در قامت نماینده اقدام به سوال کرد مورد هجوم افرادی قرار گیرند ویا سایت‌های حامی حساب شده نمایندگان را آماج حملات خود نمایند.
بعد از کنکاش بسیار وپیگیری موضوعی که در مورد دکتر وکیلی وخانواده او در سایتها منتشر وبه ایشان منتسب می‌کنند چیزی جز تخریب دکتر وکیلی نبوده ونیست.
به جهت تنویر افکار عمومی اذهان می‌دارد که، راضیه بیکار ودرخانه نشسته است، داراب ومحمد بازنشسته دولت بودند ومثل خیلیهابواسطه تخصص وتعهدشان بکار دعوت شدند وبا طرح جدید دولت به کسوت بازنشستگی نائل خواهند شد، امین مدیر مسئول روزنامه ابتکار است وپست دولتی ندارد، مهدی در همان اولین حجمه بر علیه دکتر استعفا داده وهیچ جای دیگری مشغول نیست، هادی نیز از پتروشمی کنار رفته است وپست دولتی ندارد، می‌ماند پویا وکیلی که اوهم سمت مشاوردارد همانند بنده نوعی که مشاور یکی از ادارات دولتی هستم، همان پستی که فقط نامش دهن پرکن است وبس.
اما چرا چنین حجمه هایی صورت می‌گیرد، واضع ومبرهن است هرگاه فردی در قامت اصلاح طلبی به خاطر حقوق حقه مردم اقدام دادخواهی از وزرا و یا مسئولین عالی رتبه می‌نماید سایتهای منسوب به همین اقشار در برنامه ایی حساب شده وسیستماتیک دست به شانتاژ وشلوغ کردن اذهان با تمسک جستن به هر آنچه هست و نیست، چه واقعی وچه غیر واقعی میزند و سعی می‌نماید سمت وسوی اقدام دکتر وکیلی ودیگر نمایندگان را به اخباری جلب نمایند که پایه واساس درستی ندارد و نیتشان منحرف کردن اذهان است تا مردم کمتر به اصل موضوع که همان دادخواهی مردم است توجه نمایند و افکار متوجه تخریب‌ها شود.
هر چند مردم مدافعان واقعی خودرا می‌شناسند ومیدانند چه کسانی در مواقع حساس به فریاد آن‌ها می‌رسد وسره را از ناسره تشخیص می‌دهند اما فراموش نکنیم اینگونه عمل کردن چهره واقعی بی مسئولیتی را پوشانده و با کمال تاسف دروغ را بجای راست گویی تحویل خلق الله می‌دهند که در ساحت مقدس نظام نمی‌گنجد و متمسکین به این نوع رفتارها قطع به یقین اول به نظام خیانت می‌کنند وسپس به مردم.
چرا باید چنین روشهای باب شود وچرا باید وزرا بجای پاسخگو بودن به مردم به خاطر عملکرد نادرست واشتباهشان دست به چنین اقداماتی بزنند وسایتهای زیر مجموعه ومزد بگیرشان به درج اخبار وشایعاتی مبادرت کنند تا نماینده سوال کننده را مرعوب نموده و به‌نوعی وادار به انصرافش نمایند، اگر نماینده نتواند از وزرا بپرسد که چرا وبه چه دلیل وضعیت مردم اینگونه شده که خانواده‌ها در سختی معیشت با فقر دست و پنجه نرم می‌کنند وچرا وزیر مربوطه نتوانسته برنامه‌ای را به اجرا در آورد تا کار به اینگونه نشود تا نماینده به‌واسطه وظیفه نماینده بودنش ودینی که مردم بر گردن آنها دارد مجبور به سوال از وزیر مورد مثال شود.
در بدترین حالت ممکن چرا نباید وزرا پاسخگوی برنامه‌های مدون شده خود ومشاوران خود باشند که چنین وضعیتی را برای مردم به وجود آورده‌اند که بیکاری امان جوانان مارا بریده ومعیشت مردم خط فقر را درنوردیده و به پایین‌ترین حد خود رسیده است.
مسئول در نظام مقدس جمهوری اسلامی فی نفسه پاسخگوست همانطور که رهبری عزیز فرموده وامام راحل تاکید داشته، چرا که مردم ولی نعمتان دولتمردان هستند و آنها باید به مردم پاسخ بدهند هرکجا که تخطی نموده وراه را اشتباه رفته‌اند و به تبع آن اشتباه مردم تاوان می‌دهند.
تخریب دکتر وکیلی وامثال دکتر از بار مسئولیت مدیران ارشد دولت نخواهد کاست که بانی و باعث همه‌ی مشکلاتی شده‌اند که اکنون نظام مقدس جمهوری اسلامی با آن در گیر است و دل مقام عظمای ولایت را نیز به درد آورده است پس بهتر است بجای حاشیه سازی برای دلسوزان مردم به فکر چاره جویی و پاسخگویی بر آیند تا بلکه دشمنان نظام را به وجد نیاورند.
-----------------------------------
سید قربانعلی موسوی شیرازی
روزنامه نگار


 
نام شما

آدرس ايميل شما

حسن
Iran, Islamic Republic of
ببخشید وکیلی فقط خانواده خودش اولویت اولش هستش
بوبراحمد
Iran, Islamic Republic of
تو را خدا وکیلی را زیاد بزرگ نکنید. بر همه واضح و مبرهن است که وکیلی برای خانواده خود و فرزندان و بستگانش سنگ تمام گذاشته است.
ح م
Iran, Islamic Republic of
سلام . درود بر دکتر وکیلی . خدا وکیلی اگه بچه های این استان شاه دزد هم باشند حماین کنین . بخدا . استان ،به پای مومن ترین سیاسی تهران و سایر نقاط کشور نمی رسند . خدایی بزارین اگه قراره..ه این بدبختهای هم استانی بی سهم نمونن
زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: ثبت احوال بنای تمدید زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند را ندارد ...
خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

خوبی را با بدی پاسخ می‌دهید؟ یادتان رفته بقای شما در برابر توسعه طلبی صدام، مدیون تصمیم خردمندانه ایران است؟

حسن روحانی، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت خطاب به کشورهای عربستان و امارات گفت: به صفر ...
علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

علامتی هشداردهنده که می‌تواند جانتان را بگیرد

در این مطلب شما را با نشانه‌های هشدار دهنده که ممکن است سلامتتان را به خطر بیندازد آشنا ...