تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴
کد مطلب : ۴۰۱۵۹۸
یادداشت|

انتصاب «نیکبخت» تلنگر و نهیبی بزرگ به کهگیلویه

شهریار جمالی
۳
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
انتصاب «نیکبخت» تلنگر و نهیبی بزرگ به کهگیلویه
کبنا ؛شهریار جمالی

اصلاحات کهگیلویه زنده است و به همت جوانان با مشکلات خواهد جنگید
دکتر پوزش رفت و دکتر نیکبخت آمد
خداقوت به آقای پوزش  و خوش آمد به آقای نیکبخت.
- قبل از هر چیز این انتخاب یک شوک بود، شوک به بنده‌ی جریان اصلاحطلبی در کهگیلویه که در ادمه این متن بیشتر شرح خواهم داد.
-  برگرداندن امانتی که در اختیار دکتر پوزش (تودیع) بود و معارفه‌ی آقای دکتر نیکبخت  بدین شکل  و فرمت جالب نبود، فارغ از انتقاداتی که به ایشان وارد بود ولی شایسته بود طی مراسمی با شکوه از زحمات و تلاش‌های ایشان هم تشکر شود، شخص اول شهرستان کهگیلویه نباید اینگونه تودیع شود (دکتر پوزش)  و اینگونه معارفه گردد (دکتر نیکبخت) هر چند نحو این انتصاب بلادرنگ و این مراسم دونشان، شاید دلیلی چون پیش بینی یک تنش احتمالی بوده است اما استاندار محترم باید بدانند با کهگیلویه و جریان اصلاحطلبی نباید اینگونه نامهربانی شود، با وجود انتقادات و گلایه‌ها اما نیروهای جریان اصلاحطلبی برای همه‌ی ما قابل احترام هستند و خواهند بود.
در هر حال ضمن  تشکر و قدردانی از آقای دکتر پوزش، به  جناب دکتر نیکبخت خوش آمد میگویم و یک موضوع را به بزرگان جریان اصلاحطلب کهگیلویه متذکر می‌شوم؛
این انتصاب و این مراسم (فارغ از توانایی‌های آقای نیکبخت) - یک تلنگر و نهیب بزرگی بود،  عدم داشتن تعامل و گسترش روز به روز نفاق، افزایش سایه‌ی تعصب بر تفکر و بدبینی درون جناحی  نشان داد سال‌ها تلاش و فعالیت سیاسی خواص جریان منفعت مقبولی نداشت و نیروهای خوب و پرپتانسیل جریان اصلاحطلبی در کهگیلویه عملاً کنار گذاشته شدند-  بدیهی است این انتخاب از طرف استاندار از روی ناچاری بود و احتمالاً راهی جز این حرکت پیدا نکردند.
دلیلش هم نامهربانی‌ها و  دوری دل‌ها و بعضاً فریب دنیا و عدم داشتن صبر و خوشبینی عده‌ای از خواص به همفکران خود بود.
با این حال اما این شوک را باید به فال نیک گرفت برای به خودآمدن دیر نشده است، بدنه‌ی جوان و نیروی انسانی پر انرژی و دارای استعدادهای بالقوه در جریان اصلاحطلب فراوان است و می‌توانند به واسطه فرماندار جدید دل‌های را به هم نزدیک کرده و نوید بخش  آینده‌ای خوب برای کهگیلویه باشند.
علی ایحال
اصلاحات کهگیلویه به همت جوانان و افکار نو زنده هست و پا به پای  دلسوزان این سامان با مشکلات می‌جنگند.
امیدوارم آقای دکتر نیکبخت بتوانند برای کهگیلویه مفید واقع شوند و بزرگان جریان نیز به خود آیند.
با تشکر
--------------------------------
شهریار جمالی
 
نام شما

آدرس ايميل شما

موسی
Iran, Islamic Republic of
همه شما تحلیل ابکی میکنید چرا کاسه کوزه را سر سیاسیون و گروههای متفاوت میشکنید این شهرستان که از گروههای مختلف تشکیل شده چطور باید بر روی یک گزینه به توافق برسند اختلاف سلیقه بوده و هست وباید باشد هیچ زمانی جمع نقیضین هم وجود نداشته و ندارد اما این ضعف سیاستمداران هستند که نمیدانند حق با کیست و کدام گروه باید حاکم باشند بالاخره باید نظر یک گروه اعمال شود مگه شهرها و استانهای دیگر همین اختلاف سلایق نیست مگه استاندار شدن افشانی در فارس را فراموش کردید در نهایت چه اتفاقی افتاد ضعف تصمیمگیری را خود راتوجیه نکنید ودر حقیقت میخواهید برای همه توجیه داشته باشید .چرا کسی واقعیت را نمیگه
United States
منطقیان و سادات امامزاده علی کهگیلویه بزرگ ،
کهگیلویه
Iran, Islamic Republic of
منطقیان و لاهوتی و سادات امامزاده علی کهگیلویه بزرگ .
کارهایی که با دزدیده یا گم شدن پلاک خودرو باید انجام دهید

کارهایی که با دزدیده یا گم شدن پلاک خودرو باید انجام دهید

اگر پلاک خودرو و اتومبیل شما گم یا دزدیده شد باید سریعا اقدام به دریافت پلاک مجدد بکنید....
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل

آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل

اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که از پرداخت هزینه‌های گزاف برای قبض موبایل و تمام شدن ...
نجات دادن فردی که قصد خودکشی کردن را دارد

نجات دادن فردی که قصد خودکشی کردن را دارد

عملکرد صحیح موجب نجات شخص از خودکشی شده و عملکرد غلط حتی می تواند فرد را در این تصمیم ...