تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : ۴۰۱۴۷۸
یادداشت:

دغدغه مردم ساواکی بودن و یا «نماز شب» شخصی نیست / رسانه‌هایی که افسار بندگی را بر گردن انداخته‌اند

مصطفی جوزانی
۵
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
دغدغه مردم ساواکی بودن و یا «نماز شب» شخصی نیست / رسانه‌هایی که افسار بندگی را بر گردن انداخته‌اند
کبنا ؛مصطفی جوزانی

فکر می‌کردیم رسانه‌ها دیگر رسالت بر دوش را فراموش نکرده‌اند و صدای خفته و مانده در گلوی مردمان شهر هستند اما نه!
قطعاً مستحضرید بعد از چند روز از اتفاقی که در رسانه‌ها با مصاحبه‌ای شروع و کدی که حاکی از ساواکی دانستن یکی از سیاسیون قدیمی این شهر و استان بود، افتاد. متاسفانه رسانه‌ها هم همگام با این جماعت و با فراموشی رسالت خطیر خود و منافع مردم، هر لحظه بنزینی بر روی این آتش زیر خاکستر شدند. یکی نبود در این صحنه با سردادن ایها الناس! ایهاالمسئول! ایهاالمخبر! بگوید امروز دغدغه مردم و معیشت آنان ساواکی بودن یا نمازشب خواندن یک شخص نیست!
یا فریاد سر دهد که آیا به این فکر کرده‌اید به جای این گلو دریدن‌های بی فایده، تریبونی به مردم بدون واسطه و بدون تعارف دهید تا دادشان را بشنوید؟ تا بگویند و داد بزنند که نه برایمان ساواکی بودن مهم است و نه دفاع از آن شخص با پیش کشیدن ضجه‌های نماز شبش!
آقایان نماینده اسبق آقایان نمایندگان سابق و حال حاضر، چرخی در شهر، چرخی در استان بزنید ببینید بشنوید به خود بیایید که خواست مردم و فکر مردم برای امروز و فردایشان تنها دغدغه معیشت و شغلی برای سر و سامان دادن به وضعیت زندگی‌شان در این دوره‌ای که شبح ناامیدی بر سایه سار زندگی آنان گسترانیده شده است، می‌باشد نه ساواکی بودن یا نبودن! آقایان نماینده و مسئول و غیر مسئولی که در سودای مسئولیت گرفتن، امروزه با سپرکردن خون برادران مظلوم و شهیدتان به دفاع از خود به این میدان آمده‌اید! مقصر هستید در این خیانتها!
شمایی که در این هیاهوی بحران اقتصادی که خود باعث و بانی آنید، نماز شب پیش می‌کشید و شمایی که افشای ساواکی بودن می‌کنید! آنقدر از قافله مردم و مشکلاتشان عقبید، بابت این خیانتها و خرج کردن از دین، اسلام، رهبری و سجاده آب کشیدنها و نقاب دورویی بر صورتها که ندانسته دلیلی شده‌اید که دیگر ساواکی بودن در آینده‌ای با این مسیر عیب نباشد و بلکه این نماز شب خواندن است که عیب است و مذموم!
متاسفانه در این چند روز هم ندیدیم رسانه‌ای را که بدون تعارفات و استقلال به جای کشاندن این افراد و این مسئولان به دادگاه افکار عموم، مطالبه حق و حقوق کنند بلکه با بازیچه شدن آنها و بر گردن انداختن افسار بندگی‌شان با فراموشی رسالتی که بر دوش دارند همگام با این جماعت بر این طبل توخالی و بی فایده می‌نوازند!
آنجایی که هدف، مناظره و مطالبه به حق مردم توسط مسئولین حال حاضر و گذشته باشد، شکل گیری جنگی است برای نشستن بر سریر بی در و پیکر قدرت!
می دانیم که بی فایده است و حرافی پوچ!
اما باشد روزی را که بساط عطشناک قدرت و تملق و چاپلوسی با اراده مردم، سودای عبور از شما کنند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

مهدی از یاسوج
Iran, Islamic Republic of
گل گفتی جوان ..
واقعا مردم کجان این آقایان کجان ..‌
حیدر
Iran, Islamic Republic of
من در عجبم که شاید . به شهادت رسیده اند که اینچنین برشخصیت آن مردان بی ادعا می تازندو حاشا.
دیل
Iran, Islamic Republic of
جوزانی عزیز ساواکی بودند یکی شخص در این نظام انقلاب مسأله خیلی مهمه. ساواکی ها بودن که خون جوانان انقلابی ما را ریختند.و در نظام انقلابی ما جایگاهی ندارند
Iran, Islamic Republic of
با این نظر کاملا موافقم کسی که جاسوس باشد حکمش معلومه کسی که به مردم ظلم کرده نیروهای انقلاب را لو داده وساواکی بوده امروز نباید حاکم بر مردم باشد
Iran, Islamic Republic of
حرف نزنی بهتره .
از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....