تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴
کد مطلب : ۴۰۰۷۷۲
با ارسال پیامی

پیام تبریک رئیس شورای شهر دوگنبدان به مناسبت عید سعید فطر

۱
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
پیام تبریک رئیس شورای شهر دوگنبدان به مناسبت عید سعید فطر
کبنا ؛سید ناصر حسینی رئیس شورای شهر دوگنبدان  با صدور پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.
 
متن به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
عید فطر، روز شادمانی پارسایان و پرهیزگارانی است که با برچیدن زنجیر تعلقات مادی و مهار خواهش های نفسانی خویش درخواست توبه و بازگشت شان به درگاه خداوند یکتا مقبول افتاده است و طلیعه ماه شوال پرهیزگاران را در جشن عبادت و امساک به همخوانی می خواند تا خدای را شاکر شوند.
عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.
 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، این عید بزرگ و خجسته را به همه مردم مومن، خداجو و ولایتمدار شهردوگنبدان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسالت دارم.
 
سید ناصر حسینی
رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان
 
نام شما

آدرس ايميل شما

لر باشت و باوی
Iran, Islamic Republic of
جناب اقای حسینی با قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمین در این عید سعید فطر و همچنین قبولی طاعات و عبادات جنابعالی.به حق و انصاف شورایی که پس از گذشت یک سال از ان نتونه یک جلسه رسمی و حساب شده ای داشته باشه به درد چه میخورد قصد غرض ندارم شهردار گچساران جناب ظفری ... بیا ..... هستی هر جا که دیدی موقعیت ... براتون جور نمیشه شروع میکنی به .... قولهای که داده بودی همش....‌.بود تو که نمیتونی یه شورای ۶ نفره را اداره کنی چگونه میگفتی میخوام نماینده مجلس بشم و جای بر صندلی تاجگردون بگذارم لطفا از شورای اسلامی شهر انصراف بده ناراحت نشی سید .
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...
مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

آن زمان ما با دانشجویانی به کوی رفتیم؛ آقایان تاجزاده ، معین و شمس‌الواعظین آمدند. وضع ...