تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳
کد مطلب : ۴۰۰۷۶۰
یادداشت ارسالی

آقای منطقیان آقای استاندار اهل معامله نیست نه تعامل / مردم از پدرخواندگان عبور کرده‌اند

علی پرهیزگار
۱۰
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
آقای منطقیان آقای استاندار اهل معامله نیست نه تعامل / مردم از پدرخواندگان عبور کرده‌اند
کبنا ؛آقای منطقیان که خود باید پاسخگوی میراث مشکلات مانده از گذشته و به تبع آن وضعیت موجود استان و به خصوص کهگیلویه بزرگ باشد، اینک در مقام یک مدعی و شاکی ظاهر شده و با استدلال‌های عجیب تلاش دارد نقش خود را در آنچه بر سر استان آمده بی رنگ کند و توپ را در زمین استاندار بیندازد. چه کسی است که نداند که شما مشاور عالی مدیریت سابق بوده‌اید و بسیاری از تصمیماتی که منجر به وضعیت موجود شده در اتاق فکری که شما عضو آن بوده‌اید گرفته شده است.
گفته‌اید استاندار اهل تعامل نیست. باید گفت اهل معامله نیست. چرا که اگر بود اینک به به و چه چه های بنگاه داران و سیاست بازان گوش فلک را کر کرده بود. این از عادات جوامع توسعه نیافته است که هر چیز را با ترازوی منفعت خویش وزن می‌کنند.
از خواسته‌های بحق مردم گفته‌اید و نمی‌دانم چرا اکنون یاد آنان افتاده‌اید. آیا در دوره نفوذ حداکثری شما به این مهم توجه کرده بودید و اگر توجه کردید چرا در انتخابات ریاست جمهوری تفاوت آرای روحانی و رییسی بسیار ناچیز بود و آیا این نشان دهنده ضعف عملکرد مدیریت چهارساله و ستاد نبود؟ نمی‌دانم در تاکسی نشسته‌اید یا در جمع مردم حضور یافته‌اید؟ چقدر مردم و نخبگان از مدیران ناکارآمد و ضعیف در رنج هستند؟ مدیرانی که هنری ندارند و نه تنها باری بر دوش استان هستند بلکه با تبعیض‌ها و طایفه گری ها و استخدام‌های فامیلی و ... نمک بر زخم محرومیت مردم این استان می‌پاشند. و اولین خواسته مردم عزل این مدیران است که اتفاقاً شما نیز در چینش بسیاری از آن‌ها نقش داشته‌اید.
مهم‌ترین مطالبات کنونی مردم استان اشتغال، معیشت و رشد اقتصادی است که این‌ها در سایه مدیریت کارآمد و دلسوز و غیر وابسته محقق می‌شود.
از همدلی با مردم آسیب دیده سخن گفته و از عزل مدیرکل سیاسی انتقاد کرده‌اید. آیا مشکل این اقشار آسیب دیده سیاست و سیاست مداران است یا نان و کار و آبرو؟
این مدیرکل مورد حمایت شما چند مرتبه از دولت تدبیر و امید در انبوه هجمه‌های مخالفان دفاع کرده و آیا مصاحبه او با یکی از سایت‌های جریان مخالف در خصوص جریان ۸۸ موجب نگرانی شما و اصلاحطلبان نشد؟
اینکه رضایت مردم را با رضایت فعالان سیاسی استان یکی پنداشته‌اید خطایی است که همیشه جریان مدعی اصلاحطلبی و اصولگرایی داشته‌اند و این موجب شده تا با درک غلط از نگرش مردم شکستهای غیر منتظره را تجربه کنند. قطعاً رضایت مردمی که به دنبال زندگی خوب، توسعه، آبادانی و رفاه‌اند با سیاستمدارانی که به دنبال منافع حزبی و باندی و در این استان طایفه ای‌اند، در یک کاسه جای نمی‌گیرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد را متهم به عدم توجه به آرامش اجتماعی کرده‌اید؟ آیا شما به این مهم توجه کرده‌اید؟ آیا منشأ عقب ماندگی کهگیلویه و وضعیت اجتماعی آن اختلاف طیف شما و طیف لاهوتی نبوده است؟ چرا در فرصت دولت قبل آتش این اختلافات را خاموش نکردید و بلکه با یک جانبه نگری در چینش نیروها بر این آتش دمیدید؟ آیا عدم حمایت شما و مدیریت گذشته از کاندیدای جریان اصلاحات و حمایت از کاندیدای مخالف دولت موجب نگرانی و نارضایتی بدنه حامیان جریان اصلاحطلبی و حامیان دولت در کهگیلویه بزرگ نشد؟ منشأ این حمایت قومی بود یا سیاسی؟
گفته‌اید که استاندار با یک طایفه خاص مشکل دارد. آیا مدیران آن طایفه بر اساس توانمندی و شایستگی انتخاب شده بودند یا روابط خاص؟ اگر بر اساس توانمندی بوده پس چه دست آوردی برای استان داشته‌اند و چرا شاهد نارضایتی‌های مردم از این مدیران بودیم و چرا برخی حتی از دولت احمدی نژاد در مناصب بودند و موجب نگرانی شما به عنوان یه اصلاحطلب نشد؟ چرا باید از یک طایفه تنها در سطح اول مدیریتی ۱۳ مدیر باشد اما طایفه‌های بزرگ دیگر حتی یک معاونت نیز در منصب امور نباشد؟ آیا همه استعدادها فقط اینجا بوده و بقیه نقاط استان بی بهره‌اند؟
اما در آخر: نگرانی شما درک می‌کنیم. نفوذتان تمام شده. مردم از پدرخواندگان عبور کرده‌اند. احمدی هم اهل معامله نیست. چهار سال وقت داشتید سنگ از روی سنگ تکان نخورد. بگذارید مردم پس از چهل سال به حداقلی از مطالبات خود برسند.
-----------------------
علی پرهیزگار
-------------------------
 
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
درود بر جناب پرهیزگار ، جدا لذت بردم از این جوابیه .

مزید استحضار جناب پرهیزگار و خوانندگان محترم جنا.ن حق دارد چون هفتگی توفیق دیدن جناب خادمی را داشت و . هم می داد انجام می شد و چه بسیار حامیان دولتی که درخواست های کتبی اشان هم به دکتر خادمی نمی رسید تا اینکه برای حداقل یک بار بتوانند ایشان را ملاقات نمایند .
Netherlands
عامل عقب ماندگى كهگيلويه ١٦ سال نمايندگى موحد بوده جناب كه فقط. جمع ميكرد جناب
دهدشت
Iran, Islamic Republic of
بابا این چیه که اصلا شما . میدی..... یه مهره سوخته برا همه است.خخخخخخخخخ
علی
United States
ده سال موحد رفت هنوز . عامل عقب ماندگی کهگیلویه همین. در این ده سال چه اتفاق خاصی افتاد
Iran, Islamic Republic of
مدیران قبل هر چه زودتر بروند
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر شما که کاملا دقیق بیان نمودید
Iran, Islamic Republic of
جناب استاد منطقیان توصیه میکنم شما را به کسب تقوا و از روز حساب بترسید آقای استاندار هم به راه خود جهت برون رفت استان از عقب ماندگی ها با اقتدار ادامه دهند
همشهری
Iran, Islamic Republic of
آنچه در آينه جوان بيند، پير در خشت خام بيند:

امثال منطقیان،رضاتوفیق ،لاهوتی و...کسانی هستندکه درسالهایی که کسی جرات اظهار نظرپیرامون اصلاحطلبی وحمایت ازآن رانداشت،مردانه پای آرمانها ایستادندواکنون کسانی آنها رابه نقدمیکشندکه تازه به دوران رسیده و صبغه اصلاحطلبی کمرنگی دارند.(درعین حال مخالف نقد نیستیم)

دفاع ازعملکرد،استانداراصولگرایی که با اقدامات متکبرانه روزبروز میان اصلاحطلبان شکاف وبدبینی ایجادمیکند،شایسته نیست
کهگیلویه
Iran, Islamic Republic of
درود برجناب احمدی ، جناب منطقیان از دید اکثر اصلاحطلبان شما مهره سوخته هستید پس دیگه اظهار نظر نکنید احترامتون محفوظ تره .
مجید
United States
آقای منطقیان تشریف ببرید همانجایی که قبلا بودید ام..د دلسوز استان نیستید درود بر احمدی
روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...
جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

متأسفانه به قدری شخصیت این زن چادری احمقانه و عقب مانده نشان داده شده که وقتی به مهمانی ...