تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۴۰۰۷۴۸
صدای اعتراض بالاخره از «رضاتوفیقی» در آمد

حمایت از «رضاتوفیقی» استمرار اصلاحات

سید قربانعلی موسوی شیرازی
۱۰
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
حمایت از «رضاتوفیقی» استمرار اصلاحات
کبنا ؛
متن ارسالی

مدت زیادی از عمر دولت روحانی گذشت و همه قولهای داده شده به فراموشی سپرده شد وهیچکس مردم را برای این رای آوری روحانی به نظر نیاورد وبرای دغدغه‌های آنها حسابی باز نکرد، همین مردمی که بوقت نیاز دست به دامان آن‌ها می‌شویم واین انسان‌های شریف خالصانه و مطیع به پای صندوقهای رای آمده و به قول‌های داده شده اعتماد کرده و رای می‌دهند.
زمان زیادی از عمر انقلاب می‌گذرد و اگر همین مردم مومن نبودند معلوم نبود بد قولیها چه بلایی بر سر انقلاب مردم می‌آورد و راه امام به کجا ختم می‌شد، خدای را شاکریم اگر مسئولین بد قول بسیار داریم همانقدر دلسوزانی داریم که همواره در کنار مردم بوده و همچنان نیز خواهند بود.
اگر بخواهیم به آنچه قول داده شده بود و آنچه عمل گردید مقایسه صورت بدهیم مثنوی هفتاد من می‌شود چراکه همه مدیران از اعتماد عمومی سواستفاده کردند و هنوز هم در حال انجام آن هستند فقط می‌شود اینرا بیان داشت که خلاف هر چه گفته شد انجام گرفت، مردم روز به روز فقیرتر شدند هجوم بیکاری افسار گسیخته گردید، محرومیت گلوی همه را گرفت وقشر متوسط جامعه نیز به فقر گرفتار شد و نیروهای مخلص انقلابی به حاشیه‌ها رانده شدند و در یک کلام، اصلاح طلبی قربانی بدقولیها شد.
رضا توفیق از جمله افرادی است که از بدو پیروزی انقلاب دلسوزانه در کنار مردم وبرای مردم فعالیت کرده وهمواره دغدغه مشکلات مردم را داشته و دارد، پیشینه عملکرد جهادی وی در کمیته فرهنگی جهاد سازندگی موید این موضوع است که ایشان اولین چیزی که در موردش نگرانی داشت آگاهی بخشی به مردم منطقه‌اش بود و فرستادن اکیپ‌های جهادی در قالب گروهای فرهنگی به روستاها ومناطق مختلف از جمله تلاشهای گذشته ایشان در را ه خدمت رسانی به مردم می‌باشد، وی هیچگاه در پی سهم خواهی برای خود وخانواده اش نبود و همیشه خود را همانند دیگر هم استانی‌ها می‌دانست و دیگران را بر خویش ترجیح می‌داد بر خلاف خیلیها که فقط اقوام خویش را می‌دیدند و لاغیر.
شکستن سکوت یعنی کارد به استخوان رسیدن وسید ضیاء رضا توفیق دیگر نتوانست بر روند بی توجه‌ها سکوت نماید و هر روز شاهد برخی بی عدالتی در سطوح مختلف باشد.
هیچکس به اندازه او نیروهای اصلاح طلب را نمی‌شناسد و همانند وی پای ثابت اصلاحات نبوده است و نخواهد بود، حمایت از وی یعنی پشتوانه محکم برای استمرار اصلاحات و نیروهای مخلص درون آن خواهد بود و دایره قدرت این تفکر را قدرتمندتر خواهد کرد، باشد از این به بعد شاهد به یغما رفتن تفکر اصلاح طلبی نباشیم وانشالله با قولهایی که سید ضیاء رضاتوفیقی داده‌اند و انشاله به آن عمل خواهند کرد، دغدغه نیروهای اصلاح طلب و درخواست‌های آنها از جانب ایشان پیگیری و این نیروها به حق واقعی خویش برسند.
ایکاش دیگران هم به اندازه ایشان دغدغه مردم ومشکلات آن‌ها را می‌داشتند.
---------------------------------
سید قربانعلی موسوی شیرازی
وزنامه نگار و فعال فرهنگی رسانه‌ای چرام
نام شما

آدرس ايميل شما

زال
Iran, Islamic Republic of
برادر سهم خواهی دلیل اعتراض
مردم
Iran, Islamic Republic of
جناب موسوی بهتر بود از سید ضیا می پرسیدی چرا در دوران خادمی قبیله گرا و ناکار امد سکوت کردید
بابا مردم نون گندم خوردند
ددرزط
Iran, Islamic Republic of
خدایا این قربانعلی رو از ما مگیر
این سید قربونعلی برا همه یه چیزی برا نوشتن داره
گیاهان دارویی
طراحی شبکه
طرزتهیه خیارشور و قورمه سبزی
اقتصاد مدرن غرب
زبانشناسی باستان
مهندسی آب
ریاضیات و توپولوژی
اصلاحات
اصولات
و غیره
Netherlands
خداوند شمارو هم از کبنا نگیرد
اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
جنابعالی چکاره ی دولت تدبیر و امید هستی که در موردش اظهار و نظر کنی ،شما سینه چاک آقای هاشمی هستید و آقای هاشمی هم هیچ ربطی به دولت ندارد
اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
من تعجب میکنم از این جملات غلو امیز واقعا زشت دوستان. جناب رضا توفیقی چه عملکردی داشتن ایشون.
Iran, Islamic Republic of
توفیقی باعث فروپاشی جریان اصلاحات میشه رضا عسکری هم همینطور دنبال منافع شخصی هستند
چرام
Iran, Islamic Republic of
استادگرانقدرم جناب آقای موسوی ، جنابعالی نیک میدانی در پس این غوغاسالاری جنابان توفیقی و منطقیان دغدغه ی اصلاح و اصلاطلبی نیست ، اگر بود در دوره منفعل و قوم گرای جناب خادمی کجا بودند ؟؟ پس بهتر است عزیزان اجازه بفرمایند استاد احمدی عزیز به کار خودشون با قدرت بیشتر ادامه دهند . ان شاء الله
بیکاری سنج
Iran, Islamic Republic of
مردم درد بیکاری ونان دارند آقایان هنوز در وادی کله وروانک هستند چهل ساله نامهای تکراری را میشنوبم بسه بسه بسه دیگه روح مردم از این قال وقیلها خسته خسته خسته است
United Kingdom
خدا وکیلی برای یک بار که شده جناب .. را روشن کن!!!!!!!!!!! نمیشه . بود برای اصلاحات دل سوزانده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

چون تا آدم نداند که قضیه چگونه بوده اظهار نظر کردن برایم مشکل است. شما ببینید چند روز ...
بزرگان جهانگیری را برگرداندند

بزرگان جهانگیری را برگرداندند

هر چند روزنامه آرمان به این مهم پرداخته بود و در گزارش«جهانگیری برود می‌ماند» نشان داده ...
سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

ایران در اوضاع اقتصادی بدی قرار دارد. تحریم‌ها تاثیر بسزایی بر آن‌ها داشته است. ما تحریم‌های ...