>> مرگ 5 نفر در گچساران به دلیل بیماری کرونا ( + جزئیات ) - کبنانیوز
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : ۴۲۲۷۴۲
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران :

مرگ 5 نفر در گچساران به دلیل بیماری کرونا ( + جزئیات )

۶
۰
مرگ 5 نفر در گچساران به دلیل بیماری کرونا ( +  جزئیات )
کبنا ؛
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران با اشاره به روند صعودی افراد مبتلا به ویروس کرونا گفت: گچساران در ۲الی۳هفته آینده به پیک خواهد رسید.
به گزارش کبنا؛ آرین غلامیان (امروز چهارشنبه 11 تیرماه) در نشست شورای سلامت این شهرستان، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون تعداد دو هزار و ۴۵۷نمونه از بیماران مبتلا و مشکوک به ویروس دریافت شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون جواب تعداد دوهزار و ۲۱۵نمونه از آزمایشگاه مرجع به شهرستان ارسال شده است، افزود: در حال حاضر در انتظار جواب  242نمونه از افراد مبتلا و مشکوک به این ویروس هستیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران با بیان اینکه تاکنون تعداد 369 مورد بت ما اعلام شده است، ابراز کرد: متاسفانه در دو روز اخیر پنج بیمار کرونایی در این شهرستان فوت شده که از این تعداد 3فرد مبتلا دارای بیماری زمینه از جمله دیابت ، ربوی و قلبی بوده و 2فرد مبتلا شده یک آقا با22سال سن و یک خانم 37ساله متاسفانه فوت شدند.
غلامیان عنوان کرد، این 2 فرد فوت شده برای درمان به بیمارستان شهید جلیل اعزام شده بودند که متاسفانه به دلیل وخامت بیماری فوت شدند.
غلامیان گفت: در حال حاضر 19بیمار کرونایی در بیمارستان گچساران بستری هستند که از این تعداد 2بیمار وضعیت خوبی ندارد.
غلامیان با ابراز نگرانی از افزایش روند صعودی افراد مبتلا به ویروس کرونا و کمبود تجهیزات و امکانات گفت: ۲الی ۳هفته آینده شهرستان به پیک خواهد رسید.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران تصریح کرد: با توجه به اینکه ۷۰درصد از بیماران کرونایی شناسایی شده در این شهرستان سه هفته گذشته به ثبت رسیده است  در صورت ادامه روند کنونی رسیدن به پیک بیماری کرونا در این گچساران تا سه هفته آینده دور از انتظار نیست.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
مدیریت تو نحس بود مردم را کرونا گرفت انشاءالله تو سرپرستی میمونی
حسین
United States
بله جناب دکتر ، اون موقع که جنابعالی دنبال حذف افرادی که به کاندید شما رای نداده بودن بودی(حتی تا سطح منشی و آبدارچی) کرونا منتظر نموند و کار خودشو کرد.
حق گو
بله دکتر جان موقعی که شما از نیروی تاسیساتی و نیروی جوان واحد درمان بدون هیچگونه تجربه ای جهت مشاوره استفاده می شود انتظار بیشتری از شما نمی رود وهمچنین حمایت از نماینده در فضای مجازی اولویت بر سلامتی مردم شهر دارد
نوا
بله اون جوان 22 ساله در قهوه خانه گچساران مبتلا شده که شما وتیم جوان شما هیچگونه برنامه وسرکشی از قهوه خانه ها ندارین و دلخوش به نصب بنر و توپ را به زمین دیگران انداختن و واقعا در هفته بدون دخانیات تیم شما چه برنامه ی داشت آیا شما یک قهوه خانه که می تواند افراد زیادی را مبتلا کند تعطیل کردین به خود بیاید شما معاونان بسیار ضعیفی دارید و با این معاونان نمی توانید به جنگ کرونا بروید و برنامه روابط عمومی شما هم شده تهیه عکس وتصویر و پخش در فضای مجازی ونشان دادن عملکرد شما و تیم شما از دکتر صییدی با 17 نفر مبتلا به کرونا تحویل گرفتین الان آمار و مرگ از کرونا در شهرستان بیداد می کند
همشهری
Iran, Islamic Republic of
مردم رعایت نمیکنند این بنده خدا باید جواب بده
Iran, Islamic Republic of
با وجود مدیریت و سیاسی بازیهای شما باید هم منتظر فوران اتشفشان کرونا باشیم
ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

غلامرضا تاجگردون، نامی است که از ابتدای مجلس یازدهم شاید بیش از هر نماینده دیگری به گوش ...
جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

ازدواج زینب دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، خبری بود که زینب مغنیه،...
درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

«جهان با من برقص» فیلمی است که حالتان را خوب می‌کند و همان لحظه که تیتراژ فیلم بالا می‌آید ...