>> مختومه کردن 80 درصد پرونده های مُسن / مبارزه با زمین خواران را در اولویت دادگستری استان - کبنانیوز
تاریخ انتشار
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب : ۴۲۲۵۶۵
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با استاندار مطرح کرد؛

مختومه کردن 80 درصد پرونده های مُسن / مبارزه با زمین خواران را در اولویت دادگستری استان

۱
۰
مختومه کردن 80 درصد پرونده های مُسن / مبارزه با زمین خواران را در اولویت دادگستری استان
کبنا ؛
در این دیدار که به مناسبت هفته قوه قضاییه صبح امروز هفتم تیرماه صورت گرفت استاندار کهگیلویه و بویراحمد عملکرد مجموعه قضایی استان را رضایت بخش دانسته و اظهار کرد: اعتماد به دستگاه قضایی استان در بهترین حالت و حضور در این استان، تمایل قلبی و صمیمیت باطنی که وجود دارد باعث شد که با تعامل و همراهی با دستگاه قضایی، در راستای اجرای عدالت و مبارزه با فساد با انسجام و وحدت، خدمتگزار مردم باشیم.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری؛ حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد دستگاه قضایی، در برخورد با مخلان نظم و امنیت در استان تشکر کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اظهار اینکه 90 درصد از آتش سوزی های سریالی در استان عمدی است، افزود: همه امکانات استان به منظور مقابله و خاموش نمودن آتش سوزی جنگل ها بسیج می شود و مسئولان و مردم تلاش خود را انجام می دهند، اما هستند افرادی که قصد دارند عملکرد مسئولین را ناکارآمد جلوه دهند و سعی دارند در فضای مجازی به مردم القا کنند که مسئولان استان پای کار نیستند.
کلانتری در ادامه اظهار کرد: برخی قصد داشتند آتش سوزی کوه های لوداب در بویراحمد را در فضای مجازی، خائیز دوم معرفی نمایند.
نماینده قوه مجریه در کهگیلویه و بویراحمد از مردم استان در همراهی با مسئولان بمنظور مهار آتش سوزی جنگل ها تشکر کرده و گفت: با توجه به امکانات استان، آتش سوزی ها با همکاری مردم در کنار مسئولان خاموش شد.
وی در ادامه گفت: عامل بسیاری از آتش سوزی ها در استان، گردشگران هستند.
دکتر کلانتری از افزایش چهار برابری اعتبارات مقابله با آتش سوزی خبر داد و افزود: 300 دستگاه دمنده به منظور مهار و خاموش نمودن آتش، برای استان خریداری شده است.
در ادامه این دیدار، نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد  اظهار داشت: از آغاز برنامه تحول اقدامات بسیار خوب و ارزشمندی در قوه قضائیه و در دادگستری استان انجام گرفته است.
مقام ارشد قضایی استان از مقام ارشد سیاسی در استان تشکر کرده و افزود: گرچه با استانداران زیادی کار کرده ام، اهل اغراق نیستم، اما صداقت دکتر کلانتری حرف دیگری دارد و با گشاده رویی در شورای تأمین و در مقدمات راه اندازی دادرسی الکترونیک در خصوص تأمین اعتبار کمک کار دستگاه قضایی می باشند.
رئیس شورای قضایی استان استفاده از مباحث علمی و کاربردی را در دادگستری استان یادآوری و بیان داشت: در سال گذشته کاهش زمان اطاله دادرسی را در اولویت کاری خود قرار دادیم و با استفاده از مباحث علمی-کاربردی موفق شدیم 80 درصد از پرونده های مُسن را مختومه نمائیم.
نگین تاجی با بیان اینکه در سال جاری موضوع کیفی سازی را مد نظر قرار داده ایم در خصوص ورود دادگستری به حقوق عامه بیش از گذشته اظهار کرد: ورود دادگستری در حقوق عامه، کمک کار دولت است و ورودی هیجانی نیست بلکه علمی است و مبارزه با زمین خواران را در اولویت کاری قرار داده ایم.
درپایان این دیدار دکتر حسین کلانتری بمنظور قدردانی از تلاش های ارزنده دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، لوح تقدیری به دکتر نگین تاجی اهداء نمودند.
 
تصاویر
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد
Iran, Islamic Republic of
باسلام
از دستگاه قضا تقاضا داریم به پرونده واگذاری کشتارگاه صنعتی یاسوج ورود کنند
چند هکتار زمین مرغوب در بهترین نقطه یاسوج، و مجهزترین سردخانه های جنوب ایران با قیمتی ناچیز و با شرایطی ویژه به یک فرد خاص واگذار شده
لطفا به این موضوع را پیگیری کنید
مسدود مي‌كنم پس هستم

مسدود مي‌كنم پس هستم

بلايي كه بر سر تلگرام و مخاطبانش آمد بر سر اينستاگرام نيز بيايد اما بايد منتظر ماند و ...
آقا رسول! دمت گرم

آقا رسول! دمت گرم

فعالیت‌های بی‌سر و صدای او به خصوص در سیستان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است»، «یه مصاحبه ...
وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

دکتر تيدروس ادهانوم غيبريسوس، رئیس سازمان بهداشت جهانی: ‏‏«شیوع درحال گسترش است. جهان ...