تاریخ انتشار
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب : ۴۲۲۵۶۲
فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

جعل و‌‌ کلاهبرداری 26 میلیارد ریالی در یاسوج

۰
جعل و‌‌ کلاهبرداری 26 میلیارد ریالی در یاسوج
کبنا ؛
امروز شنبه هفتم تیرماه؛ سردار «مهدی انصاری» در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر این که شخصی طی ۲ فقره نامه جعلی منتصب به مقام قضائی مبلغ ۲۶ میلیارد ریال از حساب یک شرکت دولتی برداشت کرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
به گزارش کبنا؛ انصاری افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و تعامل با نماینده حقوقی و حراست یکی از بانک ها پرینت حساب  مقصد کلاهبردار را مورد بررسی قرار دادند.
این مقام انتظامی استان تصریح کرد: در بررسی مأموران مشخص شد، مبالغ برداشتی توسط  شخص کلاهبردار به مبلغ ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال بابت خرید طلا، ۱۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال بابت خرید ۴ دستگاه خودرو شامل: هایما، سوناتا، جک و سمند، ۵ میلیارد ریال به حساب خواهرش و مابقی مبلغ را به حساب خودش نزد بانک ملی واریز کرده است.
سردار انصاری با اشاره به این که دستور ممنوع الخروجی برای متهم  اصلی پرونده صادر شد، بیان داشت: مأموران با انجام تلاش های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی متهم اصلی و ۵ متهم دیگر پرونده را دستگیر که متهمان در بازجویی های اولیه به بزه انتسابی خود اعتراف و طلاهای خریداری شده توسط متهم به مقدار تقریبی ۴۵۰ گرم کشف و خودروها توقیف شدند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که متهمان دارای سابقه کیفری در زمینه جعل و کلاهبرداری می باشند، خاطرنشان کرد: آنها پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.
نام شما

آدرس ايميل شما

مسدود مي‌كنم پس هستم

مسدود مي‌كنم پس هستم

بلايي كه بر سر تلگرام و مخاطبانش آمد بر سر اينستاگرام نيز بيايد اما بايد منتظر ماند و ...
آقا رسول! دمت گرم

آقا رسول! دمت گرم

فعالیت‌های بی‌سر و صدای او به خصوص در سیستان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است»، «یه مصاحبه ...
وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

دکتر تيدروس ادهانوم غيبريسوس، رئیس سازمان بهداشت جهانی: ‏‏«شیوع درحال گسترش است. جهان ...