تاریخ انتشار
جمعه ۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۰
کد مطلب : ۴۲۲۵۴۳
حجت الاسلام پژمان درخطبه های امروز نمازجمعه چیتاب مطرح کرد؛

آقای دادستان شخصا ورود کنند، قیمت های بازار افسارگسیخته در استان کمر مردم را شکسته

۱
آقای دادستان شخصا ورود کنند، قیمت های بازار افسارگسیخته در استان کمر مردم را شکسته
کبنا ؛به گزارش کبنا از چیتاب؛ حجت الاسلام والمسلمین پژمان در خطبه‌های نمازجمعه 6 تیرماه در چیتاب ضمن توصیه به رعایت تقوای الهی و پرهیزازگناه، با تبریک هفته قوه قضائیه، قضات را دوربین کنترل اتاق فکر رانت خواران و اختلاس گران دانست و گفت: مسئولیت‌های قضات درچارچوب اجرای حقانیت ترازوی عدالت میتواندمدینه فاضله مدنظرمردم را بوجودآورد.
وی افزود: اقدامات اخیر آقای رئیسی که ابتدائا از درون قوه قضائیه ومتعاقبا رسته‌های بعدی دولت وملت شروع کرده، بسیار پسندیده و باب دل ملت است، و قطعا مردم قدر چنین مسئولی را خواهند دانست.
حجت الاسلام پژمان بااشاره به گرانی حاکم بر بازار خاصه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها دلخوشی مردم به خرید مرغ و تخم مرغ بود که آن را هم به راحتی گران کردند.
وی تصریح کرد: وقتی مجلس نوپا رویکردش را در چارچوب خدمت به اقتصاد و معیشت مردم می داند باید اولا انقلابی برخورد کنند، دوما بازرسان کنترل بازار را برای حل مشکل مردمی که آنان را راهی بهارستان کردند بفرستند تا با نظارت و برخورد با گران فروشان و محتکران مردم را از زیر فشار گرانی در بیاورند.
وی خطاب به دادستان استان خاطرنشان کرد: در فصلی که باید باکنترل بازار افزایش قیمت نداشته باشیم، از دادستان محترم خواهشمندیم که ورود پیداکنند، تا با تعیین خودسرانه افزایش قیمت بازار برخورد شود و این بار سنگین گرانی تحمیل شده را برگرده مردم بردارند.
---------------------
خبرنگار: اسماعیل رسام
نام شما

آدرس ايميل شما

مسدود مي‌كنم پس هستم

مسدود مي‌كنم پس هستم

بلايي كه بر سر تلگرام و مخاطبانش آمد بر سر اينستاگرام نيز بيايد اما بايد منتظر ماند و ...
آقا رسول! دمت گرم

آقا رسول! دمت گرم

فعالیت‌های بی‌سر و صدای او به خصوص در سیستان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است»، «یه مصاحبه ...
وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

دکتر تيدروس ادهانوم غيبريسوس، رئیس سازمان بهداشت جهانی: ‏‏«شیوع درحال گسترش است. جهان ...