تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب : ۴۲۱۶۶۲
کبنا گزارش می‌دهد

تنگ کناره قربانی گرفت / وقتی مسئولان نسبت به این نقطه حادثه خیز بی‌توجه هستند

۰
تنگ کناره قربانی گرفت / وقتی مسئولان نسبت به این نقطه حادثه خیز بی‌توجه هستند
کبنا ؛در تصادف خونین تنگ کناره یاسوج 3 نفر جان باختند. در این سانحه متاسفانه دو نفر در صحنه و یک نفر هم در راه انتقال به مراکز درمانی در آمبولانس اورژانس جان خود را از دست می‌دهند.
محسن جلیل رئیس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد در این باره می‌گوید: در ساعات اولیه روز پنج‌شنبه 15 خرداد در منطقه تنگ کناره یاسوج تصادفی رخ داد.
وی با بیان اینکه این تصادف به علت واژگونی پژو پارس در ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد رخ داده است و 2 نفر در صحنه فوت کردند افزود: آمبولانس‌های اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافتند و مصدومین را به مراکز درمانی انتقال دادند.
این مسوول گفت: مصدومین که جوان هم بودند به مراکز درمانی انتقال یافتند که یکی از آن‌ها در بین راه جان خود را از دست داد.

بی‌توجهی مسئولان نسبت به حادثه خیز بودن تنگ کناره
تنگ کناره یکی از ده‌ها نقطه حادثه‌خیز در محورهای کهگیلویه و بویراحمد است که سالانه تعداد زیادی کشته می دهد و کسی هم فریادهای پلیس را نمی‌شنود.
سرهنگ بهنام ویسی‌پور با تشریح علت حادثه تصادف در تنگ کناره یاسوج اظهار کرد: متاسفانه این تصادف در نقطه حادثه‌خیز تنگ کناره یاسوج اتفاق افتاد و جان چند نفر را گرفت.
وی با بیان اینکه بارها در خصوص وضعیت این نقطه حادثه‌خیز هشدارهای لازم را داده بودیم و باید فکری به حال آن در نزدیکترین نقطه به مرکز استان کنیم افزود: این اولین و آخرین حادثه دردناک و خونین نبوده است و نخواهد بود و باید با چنین وضعیتی منتظر حوادث خونبار دیگری باشیم.
ویسی‌پور با بیان اینکه پژو از طرف شهر در حال حرکت بوده و سرنشینان آن هم افغانی بوده‌ا‌ند گفت: با توجه به این که هم شیب تند و هم پیچ تندی در این منطقه است علی‌رغم وجود تابلو و خطوط لرزاننده عرضی چون از نظر هندسی پیچ مشکل دارد و رانندگان هم بی‌احتیاطی می‌کنند مثل این تصادف که خودرو با برخورد با گاردریل واژگون می‌شود و چند نفر جان خود را از دست می دهند.
نام شما

آدرس ايميل شما

انتشار برگی از یک یادداشت پس از ۳۴ سال

انتشار برگی از یک یادداشت پس از ۳۴ سال

این روح بزرگ، این انسان فوق‌العاده، این دل مطمئن و متوکّل و این عقل قوی و راسخ در همه‌ی ...
عکس/ اسلحه فوق‌حرفه‌ای تیم حفاظتی ترامپ

عکس/ اسلحه فوق‌حرفه‌ای تیم حفاظتی ترامپ

تصویر یکی از محافظین ترامپ در هنگام سخنرانی‌اش مقابل کلیسای جان اپیسکوپال را می‌بینید....
۲۵ جمله الهام بخش که کمک می‌کند متفاوت فکر کنید

۲۵ جمله الهام بخش که کمک می‌کند متفاوت فکر کنید

 امروزه تغییر معنا و مفهومی مترادف با پیشرفت و حرکت رو به جلو پیدا کرده است و بسیاری ...