تاریخ انتشار
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۴۲۱۱۹۸
مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:

انتصاب مدیران سازمان تأمین اجتماعی فقط از طریق آزمون امکان پذیر است

۰
انتصاب مدیران سازمان تأمین اجتماعی فقط از طریق آزمون امکان پذیر است
کبنا ؛مدیرکل تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: انتصاب در پست‌های مدیریتی این سازمان صرفاً از طریق شرکت در آزمون کتبی و سپس مصاحبه و ارزیابی صورت می‌گیرد.
به گزارش کبنا، عباس نورمحمدی گفت: انتصاب در سمت‌های مدیریتی این سازمان تنها از میان افرادی انجام می‌شود که در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی امتیازات لازم را کسب کرده باشند.
وی افزود: بر همین اساس با ابتکار مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، در دی ماه سال گذشته با همکاری سازمان سنجش آزمونی به منظور «شناسایی مدیران آینده» این سازمان برگزار شد و نفرات برتر هر استان که بالاترین امتیاز را به دست آوردند به سازمان معرفی شدند که در صورت موفقیت در مراحل بعدی شامل مصاحبه و ارزیابی می‌توانند در سمت‌های مدیریتی به کار گرفته شوند.
مدیرکل تأمین اجتماعی کهگییلویه و بویراحمد برقراری نظام شایسته گزینی، دسترسی عادلانه و برابر همه کارکنان  برای فرصت‌های ارتقای شغلی و تصدی سمت‌های مدیریتی و توسعه بهره‌وری و کارایی نیروی انسانی را از اهداف این طرح بیان کرد و گفت: در انتصاب مدیران و مسوولان بخش‌های بیمه‌ای و درمانی این سازمان، نتایج آزمون کتبی، نتایج کانون‌های ارزیابی و سوابق و تجارب افراد ملاک عمل خواهد بود.
وی با بیان  این که با این کار، همکارانی که برای سطوح مدیریتی دارای قابلیت و توانمندی کافی باشند و واجد پذیرش مسولیت تشخیص داده شوند در شرایطی کاملاً عادلانه، علمی و تخصصی شناسایی و ارزیابی می‌شوند، گفت: سازمان تأمین اجتماعی سازمانی عمومی با کارکردهای تخصصی و ارائه کننده خدمات بیمه‌ای و درمانی به 44 میلیون نفر از جمعیت کشور است و دانش علمی و تخصصی، توانایی مدیریتی، تجربه و شایستگی افراد نقش مهمی در پویایی و موفقیت آن دارد و لذا واگذاری مدیریت‌ها در سطوح گوناگون جز با لحاظ ملاک‌های یادشده امکان پذیر نخواهد بود.
وی رضایت مندی بیشتر جامعه هدف این سازمان و ارائه بهتر خدمات به آنان را از نتایج اعمال این ساز و کار در انتصاب‌ها بیان کرد و افزود: در مقاطع بعدی نیز آزمون‌ها به منظور شرکت گسترده‌تر کارکنان و بهره مندی از ظرفیت و توانایی آنان تداوم خواهد یافت و هر گونه انتصاب در مشاغل مدیریتی در فرایندی کاملاً شفاف و با مراجعه به بانک اطلاعات شرکت کننددگان و نفرات برتر این آزمون‌ها صورت خواهد گرفت.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

«یخ زدگی هواپیما» و «ضعف نظارتی سازمان هواپیمایی» علت اصلی سقوط پرواز یاسوج

«یخ زدگی هواپیما» و «ضعف نظارتی سازمان هواپیمایی» علت اصلی سقوط پرواز یاسوج

کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی دلیل اصلی سقوط هواپیمای ای. تی. آر شرکت هواپیمایی آسمان ...
فلسطین در آستانه فوران خشم آتشین

فلسطین در آستانه فوران خشم آتشین

این روزها درگیری فلسطینیان با نیروهای اسرائیلی به سبب طرح‌های این رژیم برای الحاق بخش‌های ...
خروج اصلاح‌طلبان موجب افزایش فرسایش اجتماعی می‌شود

خروج اصلاح‌طلبان موجب افزایش فرسایش اجتماعی می‌شود

تهديد متوجه اصلاح‌طلبان عدم‌حضور در قدرت است، اما تهديد بزرگ‌تر متوجه ساختار سياسي است ...