تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۴۱۹۸۹۰
کبنا گزارش می‌دهد

دیدار «روشنفکر» با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)/ وعده‌های «محمد» برای افتتاح جاده پاتاوه دهدشت؛ تسریع در روند سد تنگ سرخ و محرومیت زدایی در برخی روستاها 

۱۵
۱
دیدار «روشنفکر» با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)/ تسریع در روند سد تنگ سرخ
کبنا ؛ مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون با هدف پیگیری و بررسی مشکلات برخی پروژه‌های بزرگ عمرانی در استان کهگیلویه و بویراحمد با  سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) دیدار و گفت‌وگو کرد.
 به گزارش کبنا، روشنفکر در این دیدار خواستار ادامه عملیات اجرایی سد تنگ سرخ شد و گفت: با توجه به قرارداد منعقد شده بر اساس ابعاد تغییر یافته (کاهش ارتفاع)، مجدد تصمیم به اجرا بر اساس ابعاد قبلی بوده که نیاز به اصلاح قرارداد دارد.
 وی با اشاره به اینکه ضروری است با توجه به اینکه سامانه انتقال در حالی طراحی (نهایی) می‌باشد در صورت بهبود وضعیت اعتباری در سال جاری مناقصه سامانه انتقال برگزار شود، یاداور شد: انتظار می‌رود قرارگاه نسبت به راه اندازی مجدد کارگاه و تسریع در روند عملیات اجرایی اقدام کند و در این زمینه آماده همکاری با قرارگاه هستیم.
 روشنفکر با اشاره به محدودیت‌های اعتباری در کشور و وضعیتی که ویروس کرونا برای کشورهای مختلف از جمله ایران ایجاد کرده است، تاکید کرد: مردم انتظار دارند در این شرایط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) نسبت به اجرای پروژه‌ها بیش از پیش فعال باشد.
 وی همچنین خواستار تسریع در روند اجرایی جاده پاتاوه-دهدشت شد و افزود: انتظار می‌رود قرارگاه در صورت امکان برای اجرای برخی پروژه‌ها از جمله دوبانده کردن جاده یاسوج-سمیرم و راه آهن اقلید-یاسوج، اجرای  پروژه‌های بزرگ شهری و پروژه‌های محرومیت زدایی در برخی روستاهای بخش لوداب واقع در مسیر جاده پاتاوه-دهدشت اقدام کند.
  فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: از هیچ کوششی برای اتمام پروژه ملی جاده پاتاوه-دهدشت تا پایان سال دریغ نمی‌کنیم و امیدوارم در این مدت زمان پیش بینی شده، شاهد افتتاح و بهره‌برداری باشیم. 
سعید محمد اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) هم اکنون برای احداث جاده پاتاوه-دهدشت 100 میلیارد تومان طلب دارد و برای اتمام آن 200 تا 250 میلیارد تومان دیگر نیاز است.
 وی روند فعالیت اجرایی در این پروژه را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در دو سال اخیر در این پروژه 150 میلیارد تومان کار شده که از این مبلغ 50 میلیارد تومان را دفتر مقام معظم رهبری کمک کردند و مابقی جزو مطالبات قرارگاه است.
 محمد با اشاره به اینکه 50 میلیارد تومان در بودجه برای این پروژه پیش بینی شده است، ادامه داد: دفتر مقام معظم رهبری نیز 100 میلیارد تومان به این پروژه کمک می‌کنند و رئیس جمهور نیز قول داده مابقی اعتبار مورد نیاز را در صورت اتمام پروژه تأمین کند. 
 وی خاطرنشان کرد: احداث دو دستگاه پل، دیوار حائل و 10 کیلومتر آسفالت از جمله کارهای مانده در اجرای پروژه راهسازی پاتاوه-دهدشت است که قول می‌دهم تا پایان سال این پروژه به اتمام برسد.
 محمد در زمینه پروژه آبرسانی به 4 شهر کهگیلویه بزرگ گفت: در این پروژه 40 میلیارد تومان طلب داریم که در این زمینه واضعیت امر کسی سراغی از قرارگاه و پرداخت مطالبات نمی‌گیرد.
 فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در پاسخ به درخواست مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون مبنی بر ورود قرارگاه برای دوبانده کردن جاده یاسوج-سمیرم و راه آهن اقلید -یاسوج گفت: این دو پروژه در طرح‌های الویت‌دار دولت نبوده است.مد همچنین در پاسخ به درخواست دیگر روشنفکر در زمینه ورود به پروژه‌های بزرگ شهری در یاسوج افزود: در صورت تهاتر ملک توسط شهرداری آمادگی کامل برای اجرای پروژه‌های بزرگ را در این شهر داریم.
 
وعده «محمد» برای تسریع در عملیات اجرایی سد تنگ سرخ
 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) تاکید کرد: در صورت تملک اراضی، این قرارگاه با تمام توان نسبت به ادامه عملیات اجرایی سد تنگ سرخ اقدام می‌کند و تا حد امکان اجازه تعطیلی این پروژه را نمی‌دهیم.
 
 
محمد بیان کرد: البته انتظار می‌رود مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون برای رفع مشکلات احتمالی و تأمین اعتبار مورد نیاز تلاش کنند.
 
وی همچنین در پاسخ به درخواست احداث جاده برای برخی از روستاهای بخش محروم لوداب در قالب محرومیت زدایی قول همکاری داد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

زمان
Iran, Islamic Republic of
فقط عکس بگیر/ ماکس هم زدی روی صورتت آخ آخ وبخ یاسوج
Iran, Islamic Republic of
روشنفکرانسانی دلسوز وکارآمدهستن مطمعن باش بهتراز زارع وهدایت خواه کارمیکنن
Iran, Islamic Republic of
خدا قوت مرد
جواب
Iran, Islamic Republic of
ماکس...خخخ... تو که سواد نداری مجبوری آخه بیای کامنت بدی
Iran, Islamic Republic of
روشن فکر شانسی نداره شاید مجلس بعدی تشکیل نشه ببین اول میری مجلس بعد بگو .
سید
Iran, Islamic Republic of
جناب روشنفکر تو این موقعیت کرونایی بگیر خونت بشین به وقت خودت برو پیگیر کارهای حوزه انتخابیت باش
Iran, Islamic Republic of
انتظار ازش نداشتم ولی خدایی خوب داره پیش میره
Iran, Islamic Republic of
دورد بر دکتر روشنفکر عزیز انشالله
علی
Iran, Islamic Republic of
درود بر جناب آقای دکتر روشنفکر، انصافا در این وضعیت کرونا و شروع نشدن دوره جدید مجلس تلاش برای حل مشکلات اساسی شهرستان با پیگیری از طریق نهادهای تصمیم گیر جای تقدیر و تشکر دارد
دکترای مدیریت
Iran, Islamic Republic of
مهم خروجی است نماینده های قبل از ایشان نشست های بالاتر وبیشتر از این داشتند ولی خروجی نداشتند پس خوشحال نباش با دیدارهای بدون خروجی
Iran, Islamic Republic of
هووووووف
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
تبلیغ، عکاس. تلاش برای چهره سازی. بسه تو رو خدا اولا ایشون این دیدارهاشون در دوره نمایندگیشون انجام بدن دوما اگر واقعا خدمت به مردم و رضای خدا مد نظرشون عکاس و خبرنگار همراه خودشون نبرن و تبلیغاتی عمل نکنند.. جناب روشنفکر مردم اگاه هستن و بیزار از این شکل رفتار. یا حق
Iran, Islamic Republic of
یعنی اگه دوربین و عکاس نباشه مشکل شما حل میشه
بس کنین دوست عزیز ، منم بهش رای ندام ولی بنده خدا تا الان داره خوب پیش میره پس نیاز نیست شما ساز مخالف بزنید
تفکر
Iran, Islamic Republic of
در این دیدار،روشنفکر و موحد باهم بودن
هم استانی
Iran, Islamic Republic of
گویا این آقای سعید محمد عادت داره اما و اگر زیادی برای پروژه ها بیاره...جناب روشنفکر شما به دفتر رهبری نامه بزن و از شخص ایشون شکایت کن تا دستش بیاد که قرارگاه ملک ایشون نیست که این همه اما و اگر میاره برای انجام پروژه های محروم ترین استان کشور...اگر ایشون ذره ای به فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت محرومیت زدایی گوش میدادن الان بر مبل راحتشون نمینشستن و اینجور فرمایش کنن...خداوند بزرگ انشالله که عاقبت همه رو بخیر کنه
تلنگر کرونا به اقتصاد دیجیتال

تلنگر کرونا به اقتصاد دیجیتال

عضو هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی گفت: اتفاقاتی که طی دو ماه اخیر در کشور ...
هشدارهایی که جهان نشنید

هشدارهایی که جهان نشنید

برخی از دانشمندان و پژوهشگران برجسته جهان در طی یک دهه گذشته هشدار داده بودند که خطر ...
آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در جهان

آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در جهان

آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا ( کووید ۱۹) در سراسر جهان که سازمان بهداشت جهانی آن را به ...