تاریخ انتشار
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰
کد مطلب : ۴۱۹۳۱۹
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

کرونا کارخانه‌های سیمان مارگون و یاسوج را تعطیل نکرد

۱
۰
کرونا کارخانه‌های سیمان مارگون و یاسوج را تعطیل نکرد
کبنا ؛ستاد مبارزه با کرونا در استان کهخگیلویه و بویراحمد با تعطیلی دو کارخانه سیمان مارگون و دشتروم یاسوج مخالف کرد تا همچنان این دو کارخانه به فعالیت خود ادامه دهند.
برخی از ساکنان شهرستان مارگون می‌گویند: در سخت ترین شرایط مبارزه با کرونا هستیم و تمام امکانات و افراد برای حفظ سلامتی شهروندان باید بسیج شوند اما متاسفانه یکی از عمومی‌ترین مکان‌ها در معرض آلودگی، یعنی کارخانه سیمان مارگون با حضور روزانه بیش از 100 کامیون از شهرهای مختلف کشور هنوز تعطیل نشده است.
این افراد می‌گویند: روزانه تعداد زیادی کامیون از شهرهای مختلف کشور با هدف بارگیری سیمان در این محل جمع می‌شوند که در صورت ناقل بودن یک راننده بدون شک شاهد وقوع یک بحران هستیم زیرا در این کارخانه کارگران و کارکنان زیادی مشغول به کار هستند.
امروز ( شنبه 9 فروردین ماه 99) نشست ستاد مقابله با کرونا کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که بعد از آن حشمت‌الله صمیمی‌دوست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: تمام کارخانه‌های استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت‌های روزانه خود می‌پردازند.
وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص حمایت از بنگاه‌های تولیدی در جنگ اقتصادی حال حاضر، اظهار داشت: براساس مصوبه نشست ستاد مبارزه با کرونا تمام کارخانجات استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: کارخانه سیمان مارگون و کارخانه سیمان یاسوج واقع در تنگاری دشت روم نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم اکنون فعال هستند و حتی در این ایام واحد تولیدی الکل در شهرک صنعتی سرآبتاوه یاسوج که نیمه فعال بود، راه اندازی شده و بخش اعظمی از نیاز مردم استان را تامین می‌کند.
صمیمی‌دوست ابراز کرد:  کارخانه لوازم آرایشی و بهداشتی "سینره" تمام خط تولید خود را به سمت تولید ژل بهداشتی و ضدعفونی کننده برده و این محصولات در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته و بین داروخانه ها و مراکز نیازمند ارسال می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

مرد مظلوم همسایه کارخانه
Iran, Islamic Republic of
اقای صمیمی چرا کارخانه جات سیمان فقط باید در استان ما کار کنند حتما زدو بند پشت پرده است الوده ترین مراکز هستند چرا با جان مردم بازی میکنید بر اساس کدام قانون کلیه بخشها تعطیل اما سیمان که از اقصی نقاط می ایند باید کار کنند اما یه پنچرگیری حتی نمیتونه ماشین مردم را پنچر گیری کنه اقای دکتر یزدانپناه چرا اقدامی انجام نمیدی در رابطه با این موضوع براساس کدام اصول کارخانه سیمان مثتثنی است جواب بدید
کرونا و دگرگونی اجتماعی

کرونا و دگرگونی اجتماعی

کرونا سبک زندگی جدیدی را به دنیای امروز تحمیل کرده است. شکل جوامع تغییر کرده، خیابان ...
امشب زمین یک ساعت خاموش می‌شود

امشب زمین یک ساعت خاموش می‌شود

امروز روزی است که به احترام و پاسداشت کره‌ی خاکی ما «زمین» یک ساعت چراغ‌های کمتری روشن ...
نخستین یارانه بنزینی ۹۹ در راه است

نخستین یارانه بنزینی ۹۹ در راه است

دولت ساعت ۲۴ فردا(یکشنبه) اولین یارانه معیشتی را به حساب بیش از ۱۹ میلیون خانوار واریز ...