تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸
کد مطلب : ۴۱۹۱۴۳
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

جزئیات دستگیری باند سارقان طلافروشی در کهگیلویه و بویراحمد

۱
۰
جزئیات دستگیری باند سارقان طلافروشی در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 6 سارق مسلح که سال گذشته در شهر لنده و شهر بهبهان در استان خوزستان و امسال در شهرهای قلعه رئیسی از توابع شهرستان کهگیلویه اقدام به سرقت مقادیری طلا، از طلا فروشی کرده بودند خبر داد.
«سردار مهدی انصاری» در خصوص جزئیات این خبر گفت: سال قبل در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلافروشی در شهر لنده و همچنین وقوع سرقت مسلحانه در شهر قلعه رئیسی از توابع شهرستان کهگیلویه در سال جاری مقادیری زیادی طلا سرقت شد که کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران پرتلاش پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و به دست آوردن سرنخ‌ها و مستندات کافی، هویت و محل اختفای افراد سارق مسلح را شناسایی کردند.
 وی افزود: با تلاش همه جانبه مأموران پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، مخفیگاه باند سارقان مسلح در یکی از شهرهای استان خوزستان و همچنین شهر لنده از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد.
 این مقام ارشد انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با هماهنگی مقام قضائی، طی دو عملیات ضربتی و غافلگیرانه همزمان در دو شهر لنده استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر بهبهان در استان خوزستان، 6 نفر در این راستا دستگیر و یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه مقادیری مهمات از آنان کشف و یک دستگاه خودروی پژو پارس نیز توقیف شد.
 سردار انصاری با بیان اینکه این افراد سارق به صراحت به سرقت طلافروشی در شهرهای لنده و قلعه رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر بهبهان در استان خوزستان اعتراف کردند در ادامه گفت: اعضای باند 6 نفره سرقت مسلحانه، مجدداً درصدد انجام سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهر بهبهان استان خوزستان و شهر دیلم در استان بوشهر بودند که از اجرای برنامه شوم خود ناکام ماندند.
 فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در خاتمه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اقتدار با هرگونه ناامنی برخورد قاطع می‌کند به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس 110 اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیر متخلفان و مجرمان اقدام شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

.شهروند
Iran, Islamic Republic of
با تشکر ازنیروی انتظامی
البته سارق اگر قرار باشه امروز دزدی کنه و بگیرن و فردا آزاد بشه قطعا دوباره میروه سراغ دزدیش. چرا دزد را طبق قانون خدا دست و پایش را قطع نمیکنن که عبرت بشه برای دیگران.
بهترین انیمیشن‌های سال را بشناسید

بهترین انیمیشن‌های سال را بشناسید

انیمیشن‌ها شاید تنها جذابیتی باشند که از کودکان خردسال تا سالمندان را سرگرم می‌کنند. ...
خطر کرونا در عید نوروز؛ بایدها و نبایدها

خطر کرونا در عید نوروز؛ بایدها و نبایدها

عید از راه رسیده است و امسال مانند سال‌های قبل نمی‌توانیم به گردش برویم. عید نوروز سال ...
۶ نکته تجربی درباره کرونا

۶ نکته تجربی درباره کرونا

هر چه زمان می گذرد، بیرون رفتن خطرناک تر و پر ریسک تر می شود چون تعداد افراد ناقل ویروس ...