تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲
کد مطلب : ۴۱۸۶۸۴
حل وفصل بزرگترین مشکل اختلاف زمینهای قومیتی در یک روستا

بخشداری که برای اهمیت برگزاری جلسات و حل مشکلات مردم، کرونا هم حریفش نمی‌شود؟.

۰
بخشداری که برای اهمیت برگزاری جلسات و حل مشکلات مردم، کرونا هم حریفش نمی‌شود؟.
کبنا ؛حل بزرگترین مشکل قومی قبیله‌ای درکبگیان بدون بهانه کرونایی درفضایی آزادبدون تشریفات ومیزوصندلی؟.
به گزارش خبرگزاری "کِبنا" از چیتاب در حالیکه شیوع بیماری کرونا ساعت کاری در ادارات راهم تحت تأثیر خود قرار داده است، اما کسانی هم هستند که با رعایت نکات اولیه بهداشتی و با درایت زمان حیطه مسئولیت خود را در قبال بررسی و پیگیری خواسته‌های مردم مدیریت می‌کنند.
مهران گودرزیان بخشدار کبگیان روزهای بعد از انتخابات را با همکاری دهیاران و شورای بخش بدون ترس از این بیماری مدیریت می‌کند. یکی از جلسات مهمی که با قرار قبلی جعفری و افشار ریاست شورای بخش قرار بود در بخشداری کبگیان برگزار گردد حل مشکلات زمینهای مردم روستای ساران بود که با حضور تعدادی از ریش سفیدان و دهیار روستا و شورای بخش با مدیریت بخشدار مثل جلسات دیگر به بیرون از بخشداری در زمینهای روبروی این اداره مشرف به رودخانه در فضایی بسیار مطبوع برگزار شد.
وی در این‌باره به خبرنگاران می‌گوید: انسان وقتی مسئولیتی تقبل می کند باید با خصایص یک مسئول در طراز نظام شجاع و انقلابی در خدمتگزاری به مردم حیطه مسئولیتش کوتاهی نکند.
وی تصریح کرد: در جلسه ای که به اتفاق ریاست شورای بخش (آقایان جعفری وافشار) به همراه دهیار و تعددی از مردم روستای ساران درباره حل و فصل معارض زمینهای این روستا داشتیم خوشبختانه بدون فکر کردن به جو مسموم کرونا در فضایی مطبوع در نهایت آرامش و رعایت اخلاق اسلامی توانستیم حتی بدون ارجاع به شورای حل و اختلاف این کینه ناخواسته را بصورت کامل حل و فصل کنیم.
میراث جعفری ریاست شورای بخش کبگیان هم در این باره افزود: اختلافی که امروز با نهایت درایت و اتحاد عالی بین یک طایفه حل و فصل شد در بعضی جاها با عدم درایت ممکن است به جاهای باریکتر و نزاع سنگین منجر شود.
وی خاطرنشان کرد: امروز هم بنده هم بخشدار هم مردم و دهیار روستا انقدر خوشحال هستیم که چیزی بنام کرونا در مخیله‌مان نمی‌گنجد زیرا هم مشکل مردم حل شد و هم کسانیکه مجری طرحهای اشتغال زایی در روستا بودند کارشان را ادامه می‌دهند، و این یعنی رضایت خلق در معامله با رضایت خداوند که از ته دل خوشحال شدیم.  

پایان خبر: اسماعیل رسام
 
نام شما

آدرس ايميل شما

برای پیشگیری از کرونا چطور خریدهایمان را ضدعفونی کنیم؟

برای پیشگیری از کرونا چطور خریدهایمان را ضدعفونی کنیم؟

همه ما برای خرید از خانه خارج می‌شویم اما با تمهیدات ساده و قابل دسترسی برای همه، می‌توانیم ...
۱۰ آبمیوه طبیعی که سیسم ایمنی بدن شما را تقویت می کند

۱۰ آبمیوه طبیعی که سیسم ایمنی بدن شما را تقویت می کند

دستور العمل‌های زیر همراه با مواد مغذی ضروری برای سلامتی روزمره یا برای مقابله با سرماخوردگی ...
سیستم ایمنی خود را تقویت کنید تا در مقابل کرونا ویروس در امان بمانید

سیستم ایمنی خود را تقویت کنید تا در مقابل کرونا ویروس در امان بمانید

سیستم ایمنی نیز همانند ارتش یک کشور در هوشمندانه ترین و دقیق ترین نوع خود طراحی شده است....