تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۱
کد مطلب : ۴۱۸۶۵۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد:

جشنواره ملی «کرونا را شکست می‌دهیم» در یاسوج برگزار می‌شود + پوستر و فراخوان

۱
۰
جشنواره ملی «کرونا را شکست می‌دهیم» در یاسوج برگزار می‌شود  +  پوستر و فراخوان
کبنا ؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: جشنواره ملی آموزش، آگاهی، آرامش با هدف "کرونا را شکست می‌دهیم " بصورت غیرحضوری در دو رشته پوستر و موشن گرافی برگزار می‌شود.
  به گزارش کبنا، محمد علی پیرسبزی در گفتگو با خبرنگاران افزود: در شرایطی که سلامت روانی جامعه متأثر از شیوع ویروس کرونا می‌باشد، هنرمندان می‌تواند مروج امید و نشاط اجتماعی در جامعه باشند.
 وی ادامه گفت: در همین راستا جشنواره ملی آموزش، آگاهی، آرامش با گستره ملی در دو رشته "پوستر و موشن گرافی" بصورت غیر حضوری با محوریت کرونا را شکست می‌دهیم با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان برگزار می‌شود.
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد هدف از برگزراری این جشنواره غیر حضوری را اطلاع رسانی، ارتباط صحیح و منطقی درجامعه و آموزش فرهنگی در رابطه با ویروس کرونا عنوان کرد.
 وی با بیان اینکه ارتباط با فضای اجتماعی و فرهنگی تنها در گرو هنرمند بودن نیست تصریح کرد: تأثیر حضور هنری هنرمندان در عرصه‌ها و موقعیت‌های مختلف می‌تواند توانایی و نقش آنها را پررنگ‌تر کند.
 پیرسبزی با اشاره به نحوه برگزاری این جشنواره بیان کرد: هنرمندان علاقمند می‌توانند آثار خود را بدون محدودیت ارسال اثر و شرایط سنی که در فراخوان اعلام می‌شود، تا تاریخ ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ به شماره واتس آپ (۰۹۱۷۷۰۵۳۲۹۵) ارسال کنند.
  وی در پایان با اعلام جوایز نفرات برتر این جشنواره گفت: در رشته موشن گرافیک نفر اول مبالغ "۲۰ میلیون ریال"، نفر دوم " ۱۵ میلیون ریال" و نفر سوم " ۱۰ میلیون ریال" و همچنین در رشته پوستر نفر اول مبالغ "۱۰ میلیون ریال"، نفر دوم " ۷ میلیون ریال" و نفر سوم " ۵ میلیون ریال"اهدا می‌شود.فراخوان جشنواره ملی آموزش،آگاهی،آرامش با هدف "کرونا را شکست می دهیم " منتشر شد
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد، فراخوان جشنواره ملی آموزش،آگاهی،آرامش با هدف "کرونا را شکست می دهیم " را منتشر کرد.
هو الرحمان
#کرونا را شکست می دهیم
#آموزش -آگاهی-آرامش
غایت هنر ارتباط با مخاطب است.
و ارتباط هنرمند در فضای اجتماعی،فرهنگی و...با بروز تعهد و تخصص ماندگار می شود.
انجمن هنرهای تجسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای نقش تاثیر گذار و آگاهانه فرهنگ،هنر و هنرمند در اعتلای دانش و مهارت اجتماعی در مقابله با کرونا ویروس برگزار می کند:
جشنواره ملی غیرحضوری تجسمی با محوریت اطلاع رسانی،ارتباط صحیح و منطقی درجامعه و آموزش فرهنگی در رابطه با کرونا ویروس

رشته های مورد نظر:
-گرافیک
-موشن گرافیک
_آثار در قالب فرمت های قابل پخش بر روی انواع رسانه ها طراحی و به آدرس واتس اپ ۰۹۱۷۷۰۵۳۲۹۵ انجمن هنرهای تجسمی به نام آقای عبدالصادق خاک نژاد درقالب فایل ارسال گردد.
مهلت ارسال آثار ۱۰  فروردین  ۱۳۹۹ (با توجه به ضرورت ومحدودیت زمانی)
-سعی گردد با در نظر گرفتن معیارهای علمی و هنری، آثار طراحی شده به ظرفیت فرهنگ عمومی دقت نظر داشته و جنبه آموزشی در این زمینه لحاظ گردد.
- در آثار ارسالی از تصاویر ،نمادها و نشانه هایی استفاده گردد که انرژی و شادی در کنار منطق و آگاهی را القا نماید.
- ترغیب مردم به رعایت بهداشت فردی و آگاهی بخشی جمعی
- به محض دریافت آثار، دبیرخانه جشنواره می تواند از آثار ارسالی به نام هنرمند وانجمن هنرهای تجسمی استان کهگیلویه و بویراحمد برای ارتباط بهتر و موثر مخاطبین ،در شبکه های اجتماعی و سایر رسانه ها استفاده نماید.
-در رشته پوستر به سه نفر برگزیده به ترتیب مبالغ ده میلیون ریال،هفت میلیون و پنج میلیون ریال اهدا می گردد.
-در رشته موشن گرافیک به سه نفر برگزیده به ترتیب مبالغ بیست میلیون ریال،پانزده میلیون ریال و ده میلیون ریال اهدا می گردد.
-در زیر اثر یا هر جایی که هنرمند در اثر ارسالی تشخیص دهد،نام هنرمند ، انجمن هنرهای تجسمی استان کهگیلویه و بویر احمد و هشتک کرونا رو شکست میدهیم آورده شود.
-در طراحی تیتر پوستر میتوان از عنوان آموزش،آگاهی ،آرامش استفاده نمود.
برای شرکت در جشنواره محدودیت سنی و محدودیت تعدد ارسال آثار وجود ندارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

.
Iran, Islamic Republic of
....بعدش میخوای کرونا رو شکست بدی...جمع کن
کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

شامگاه یکشنبه (۱۰ فروردین) و در حالیکه شاهد بارش شدید باران و تگرگ در شیراز بودیم، شماری ...
نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

صلواتی با بیان اینکه کرونا هیچ دارویی ندارد و مردم از مصرف بی‌رویه آنتی‌بیوتیک‌ها برای ...
سرگرم کردن کودکان در خانه؛ راهکارهایی برای روزهای شیوع کرونا

سرگرم کردن کودکان در خانه؛ راهکارهایی برای روزهای شیوع کرونا

این روزها برای کودکان هم راحت نمی‌گذرد. نه خبری از پارک هست و نه خبری از بازی با دوستان؛...