کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دادستان شهرستان گچساران گفت؛

ممنوع الخروج شدن کارگران خارجی در گچساران / درخواست مهم دستگاه قضایی از اصناف

7 اسفند 1398 ساعت 9:18

دادستان شهرستان گچساران در خصوص عملکرد و اقدامات انجام شده در مورد بیماری کرونا گفت: کارگران خارجی تا اطلاع بعدی ممنوع الخروج شده اند.


امیر حمزه بازیار، دادستان شهرستان گچساران در خصوص عملکرد و اقدامات انجام شده در مورد بیماری کرونا  بیان داشت: از ابتدا سیستم قضایی در این خصوص ورود کرد  و از همان ابتدا با توجه به اهمیت موضوع و سلامتی مردم، اقدامات خاصی صورت پذیرفته ، که یکی از اقدامات برجسته نگرانی های مردم شهرستان گچساران از وجود کارگران خارجی و چینی بود که در سد چمشیر این شهرستان مشغول به کار هستند و گاها جهت خرید وارد بازار مرکزی می شوند.
به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ این مقام ارشد قضایی در شهرستان گچساران افزود : با اطمینان خاطر اعلام می نمایم در این خصوص جای نگرانی نیست چون از همان ابتدای شیوع بیماری ، شخصا ورود پیدا کردم و به دلیل اهمیت موضوع ;  کارگران خارجی را تا اطلاع بعدی ممنوع الخروج نمودم.
قاضی بازیار افزود: در راستای پیشگیری از این ویروس با همکاری پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان ، اقدام به پلمپ قهوه خانه های غیر مجاز نمودیم.
این مسئول ارشد قضایی شهرستان خاطر نشان کرد : تقدیر و تشکر ویژه دارم از همشهریان و صاحبان اصناف که نهایت همکاری را در این راستا (پیشگیری از بیماری کرونا ) داشته و دارند و توصیه می کنم که صاحبان مشاغلی چون کافی شاپ ها ، قلیان سرا ها ، به جهت حفظ سلامتی مردم و همچنین سلامتی خود افراد ، با پلیس و دستگاه قضایی نهایت همکاری را داشته باشد.


کد مطلب: 418241

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/418241/ممنوع-الخروج-شدن-کارگران-خارجی-گچساران-درخواست-مهم-دستگاه-قضایی-اصناف

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir