تاریخ انتشار
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹
کد مطلب : ۴۱۸۲۲۷
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج:

بازداشت ۲۰ نفر استفاده کننده از سلاح طی انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد

۰
بازداشت ۲۰ نفر استفاده کننده از سلاح طی انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛سید علی ملک حسینی دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه، 6 اسفند ماه 98 در نشست خبری با خبرنگاران افزود: از زحمات و تلاش مجموعه نظارتی، دولت و وزارت کشور، نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات دوم اسفند تشکر می کنم. همچنین از رسانه‌ها در ایام انتخابات تقدیر و تشکر می کنم.
وی اظهارکرد: با وجود مشارکت و شور و هیجان انتخابات در استان امن‌ترین و سالم‌ترین انتخابات را در طول ۴۱ سال گذشته برگزار شد.
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هیچ گونه اعتراض سازماندهی شده نسبت به انتخابات در استان نداشته ایم که این امر حاصل تلاش دستگاه‌های و نهادهای مختلفی بود. همچنین دستگاه قضایی از روز اول بر حوزه اجرای نظارت داشت و سعی کردیم در هیئت نظارت اجرایی از همه سلایق و گرایش‌ها حضور پیدا کنند.
ملک حسینی در خصوص استفاده از سلاح در انتخابات ۹۸ تصریح کرد: با برخوردهای سخت و شدید که داشته ایم قریب به ۲۰ نفر در سطح استان بازداشت کردیم که تا پایان انتخابات در بازداشت به سر بردند و چند نفر که استفاده از سلاح جنگی و غیرمجاز داشتند هم اکنون در بازداشت هستند.
وی ادامه داد: پرونده های قضایی برای تخلفات انتخاباتی در سطح استان با سرعت و دقت بالا تشکیل شده است و کیفرخواست بسیاری از این پرونده‌ها صادر شده و به دادگاه جهت صدور حکم قانونی ارسال شدند.
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج با اشاره به گلایه مردم از نبود اقلام پیشگیری از کروناویروس از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده عنوان کرد: طی نشستی با پلیس، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی برای هم افزایی و هماهنگی جهت نظارت و کنترل بر بازار این مساله بررسی و پیگیری خواهد شد.
ملک حسینی تاکید کرد: دستگاه‌های متولی توجه داشته باشند که داروخانه‌ها و واحدهای صنفی کالا پزشکی‌های استان در صورت تخلف احتکار و گرانفروشی در رسیدگی تسریع شود.
وی بیان کرد: تاکنون ۲ واحد صنفی کالا پزشکی استان که اقدام به گرانفروشی کرده بودند، پلمب شدند.
نام شما

آدرس ايميل شما

طلا در جهان 32 دلار گران شد

طلا در جهان 32 دلار گران شد

با شیوع ویروس کرونا خارج از چین و تاثیرات احتمالی آن بر رشد اقتصادی جهان، خرید طلا افزایش ...
ماهاتیر محمد استعفا کرد

ماهاتیر محمد استعفا کرد

 ماهاتیر محمد نخست وزیر ۹۴ ساله مالزی روز دوشنبه در پی اختلافات سیاسی در دولت ائتلافی ...
قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

محمدباقر قالیباف سرلیست فهرست وحدت اصولگرایان تاکنون با کسب حداقل یک میلیون 350 هزار ...