تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳
کد مطلب : ۴۱۸۰۷۲
کبنا گزارش می دهد

موحد در لیکک؛ برای رقابت با رئیس مجلس آمده‌ام / نیامده‌ام آماده باش دهم / مردم می‌خواهند از رأی‌شان صیانت شود / موحد تاجگردون را نماینده توانمند معرفی کرد

۴
۲
موحد در لیکک؛ برای رقابت با رئیس مجلس آمده‌ام / نیامده‌ام آماده باش دهم / مردم می‌خواهند از رأی‌شان صیانت شود / موحد تاجگردون را نماینده توانمند معرفی کرد
کبنا ؛آخرین نطق انتخاباتی، «حجت الاسلام سید محمد موحد» کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده عصر امروز چهارشنبه (30 بهمن ماه 98) در شهر لیکک برگزار شد.
سیدمحمد موحد در جمع مردم لیکک اظهار کرد: موحد به حول و قوه الهی برای رقابت با رئیس مجلس آمده است.
ما نیامده‌ایم بگوییم که شق‌القمر می‌کنیم و تمام کوه‌ها را سوراخ می‌کنیم، ممبی را به دیشموک وصل می‌کنیم، دیشموک را به اصفهان وصل می‌کنیم، همه جا را آماده باش نمی‌دهیم، ما آماده باش نمی‌دهیم.
ما آمده‌ایم بگوییم که شهرستان بهمئی با سوابق و ویژگی‌هایی که دارد حقوق زیادی از آنها ضایع شده است که باید کاملاً احیا شود و کسی نمی‌تواند این حقوق را احیا کند مگر محمد موحد.
ما آمده‌ایم که در جای جای این حوزه در راه، در حوزه فرهنگ، بهداشت، ورزش، اشتغال، جوانان، بانوان، در حوزه صنعت، معدن، گردشگری، کشاورزی و ...زمینه کار وجود دارد، تلاش کنیم.
آمده‌ایم تا بگوییم این زیر ساخت‌هایی که برای بهمئی در ۱۶ سال رقم خورده است، الان این زیرساخت‌ها حق مردم نیست.
بفرمایید ببینم این همه چاه نفت در کنار این مردم است باید از آلودگیش بهره ببرند ولی اگر بخواهند فرزندشان نگبهان شود باید با هزاران و جدال باشد این حق این مردم است.
دو در هزار نفت که در دوران نمایندگی بنده مصوب شد بعد از آن می‌بینیم که نماینده توانمند گچساران چقدر از این اعتبارات را جذب کرده است ولی برای بهمئی باید برویم دست گدایی و التماس دراز کنیم؟

این دوره به حول و قوه الهی با توجه به تجربه 20 سال در مجلس، شناخت و کار با دولت‌های مختلف، با کوله‌باری از تجربه و توان، با تشکیل یک تیم کاملاً تخصصی و بهره بردن از نخبگان، اساتید دانشگاه، فرهیختگان، نسل جوان برادران و خواهران و با یک برنامه مدون و حساب شده به میدان آمدم.
 عشق می‌ورزم به شما قوم لر، قوم صداقت و پاکی، ما ساعات پایانی انتخابات را داریم رصد می‌کنیم، دوران رقابت‌ها دارد پایان می‌پذیرد و لازم است چند جمله را یادآوری کنم.
انتخابات در کشور ما نماد مردم سالاری دینی و مشارکت همه مردم پای صندوق‌های رأی و رأی به جمهوریت و اسلامیت نظام، مفهوم بخشیدن به این مردم سالاری است.
انتخابات و هر انتخابی وظایفی برای مسوولین و مردم مشخص کرده است، مردم تمام قد و بدون هیچ کوتاهی پای کار آمدند، امروز مردم بهمئی تبلورش را نشان دادند.
از جانب مردم بهمئی به مسوولان می گویم این مردم آمدند و  آنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند، اما می‌دانید انتظار اینها چیست؟ انتظار دارند از رأی‌های مردم که به فرموده مقام معظم رهبری حق الناس است صیانت کنید.
می‌بینید در هر گوشه و کناری بحث توزیع پول کثیف که با حرمت مردم بازی کردند مطرح است، شما هم باید همانگونه که مردم به میدان آمدند، شما هم بتوانید به تمام معنا به میدان بیایید.
 ما به سلامت و تدین استاندار ایمان داریم، ما به تدین نظارت ایمان داریم، ما به تدین اعضای شورای تأمین ایمان داریم، اما مردم انتظارشان این است که بیداری وابستگی به نظام در تمامی ابعاد انتخابات مشخص باشد و اعمال شود تا با آسودگی خاطر رأی خود را به صندوق‌ها بریزند.

یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب این بود که ما باید کشورمان، نظام از یک اقتدار کاملاً قابل قبول برخوردار باشد، اقتدار نظام و انقلاب شرایطی دارد یکی از آن شرایط شکل‌گیری یک مجلس قوی و توانمند است.
آیا با نماینده‌ای که بخواهد با مردم، خلاف سخن بگوید و واقعیت را نگوید می‌شود چنین مجلسی را شکل داد؟ هرگز.
آیا واقعاً کسی که می‌خواهد وارد مجلس شود نباید به تمام معنا التزام به تمام معنا به نظام، اسلام و رهبری داشته باشد.
نماینده همانطوری که امام و رهبری فرمود باید حشر و نشرش با قشر بی بضاعت باشد، زندگی، خانه، دفتر محل کارش، تلفنش و هرچه دارد در اختیار محرومین باشد، 20 تلفن عوض نکند، یک خط تلفن از روز اول تا به آخر داشته باشد.
آیا اگر من نماینده (شخص خودم را می گویم اگر توفیق حاصل شد) کسی را صدا بزنم، وعده دهم به دفتر کار من مراجعه کن و بعد تلفن را خاموش کنم روی کسی که باید با بدبختی یا پول قرض کند یا مرغ یا طلای روی دستش را بفروشد تا بتواند این مسیر را برود بعد از چندین روز معطلی برگردد، این واقعاً به نظر شما می‌تواند نماینده مردم باشد؟

بیشتر بخوانید:
فیلم و عکس آخرین نطق موحد در لیکک


موحد اضافه کرد: نماینده باید با تمام توان و قدرت به مردم راست بگوید، در زمانی که منزلم در کوچه احد بود یک روزی اقای باهنر همسایه دیوار به دیوار من بود به من گفت اقای موحد من خواستم از شما سؤال کنم این زندگی که برای خودت ترسیم کردی چیست؟ به والله از همسایگی خانه تو خسته شدم از بس زنگ خانه من را اشتباهی جای خانه تو زدند.!
 افتخار می‌کنم از همنشینی با این مردم با آنکه بعد از 12 سال از این مردم فاصله گرفتم این مردم به این گونه پای کارهستند که خیلی‌ها را عصبانی و ناراحت کرده است.
حتی جمعیت دیروز کهگیلویه که تمام رسانه‌ها گفتند چه شده است؟ 22 بهمن است یا شخص خاصی به منطقه سفر کرده است، به اندازه‌ای عصبانیشان کرده است که از آن سجده شکرهم نگران شدند.
این می‌رساند که این مردم نمک شناس و قدردان، بصیر و اگاه هستند درود بر شما عزیزانم.
نماینده باید کسی باشد که هر جا لازم شد فریاد برآورد و کسی  می‌تواند بخروشد که گذشته پاکی داشته باشد.
آنچه راجب عملکرد 16 ساله است از این مردم بپرسید این مردم 16 سال را دیدند و بعد از 16 را هم دیدند، نمی‌خواهم اشاره کنم به آب، برق، جاده، زیرساخت‌ها، بهداشت، شهرستان شدن اینجا، استقلال ادارات و...را نمی‌خواهم اشاره کنم.
 ولی من می گویم در 16 سال آنچه کرده‌ام حاصلش بصیرت این مردم است که با بصیرت آمدند و میگویند موحد بیا.
حالا شما ناراحتید از بصیرت مردم، مردم فهم دارند، درک و شعور دارند شما به نظرتان با چه قدرتی می‌توان این جمعیت را در اینجا ایجاد کرد؟

مگر من سفره‌ای پهن کردم، بنزینی دادم، امکاناتی فراهم کردم؟ همه خود آمدند.
اینکه می گویند موحد از مردم و از جنس مردم و در بین مردم است و در خدمت مردم است یعنی همین.
 بعضی مطرح می‌کنند در طول 16 سال چه کاری کردید؟
ما عرضمان این است که آقای فلان، جنابعالی چرا 16 سال متوجه نشدی من چه کاری کردم، کجا بودی؟ چرا حمایت کردی؟
16 سال همین شد که تو امروز با آخرین ماشین و با آخرین وضعیت می‌توانی در حوزه کهگیلویه بزرگ که بنده با قاطر و اسب و با پای پیاده نیمی از مناطق آن را رفتم، عبور کنی.
آن زمانی که شهردار و فرماندار بودند که موحد شخصیتِ استثنایی بود اما حالا که بله این شد، موحد مشکل درست کرده است؟
این سینه گنجینه است خیلی مسائل درآن است، بگذارید مردم تصمیم بگیرند، اجازه دهید مردم آنچه را فهمیدند تصمیم بگیرند ما به شعور مردم باور داشتیم و داریم و خواهیم داشت.
بنده برنامه‌هایم را در چند هزار نسخه توزیع کردم بین عزیزان و با همین تیم مجرب و متخصصی که از 6 ماه قبل تشکیل داده‌ام انشاءالله ورود خواهم کرد.

این جمعی که امروز شکل گفته یک ویژگی منحصر به فرد دارد این جمع که خیلی را عصبانی کرده است وحدت اصولگرا و اصلاح طلب از ویژگی منحصر به فردش است.
عرض می‌کنم ثمره این وحدت و همدلی به حول و قوه الهی که شعار جدید بنده است «ندای وحدت برای عزت و رسیدن به قدرت و خدمت» و ان‌شاءالله نشان خواهم داد که به تمام معنا در این ائتلاف و حرکتی که مردم بهمئی خلق کردند موحد به عنوان عضوی از این مجموعه به عنوان خدمتگزاری در کنار این عزیزان ایفای وظیفه خواهد کرد.
توصیه می‌کنم برادران و خواهرانم را به آرامش و رعایت قانون و نظم، ما مقرات و قانون برایمان محترم بوده و هست.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

نوید
Iran, Islamic Republic of
سناتور .موحد در قلب بهمئی جای دارد
علی بخش
Iran, Islamic Republic of
موحد شکستت نزدیکه مردم شناختنت
اصولگرا
Iran, Islamic Republic of
باخت موحد صد در صد هست شک نکنید..بازم موحد و صمدی یک تنه همه بزرگان بهمئی را شکست خواهند داد
Iran, Islamic Republic of

شیر مادرت حلالت اقای موحد محبوبیت اتفاقی نیست تاریخ کهگیلویه خدمات شما را ثبت خواهد کرد
امام خمینی(ره) و حل چالش تاریخی دین و دولت

امام خمینی(ره) و حل چالش تاریخی دین و دولت

به‌طور کلی، امام خمینی(ره) به‌عنوان تجسم عینی یک مکتب، با حرکت در راستای ضرورت‌های اعتقادی-...
کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

شامگاه یکشنبه (۱۰ فروردین) و در حالیکه شاهد بارش شدید باران و تگرگ در شیراز بودیم، شماری ...
نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

صلواتی با بیان اینکه کرونا هیچ دارویی ندارد و مردم از مصرف بی‌رویه آنتی‌بیوتیک‌ها برای ...