کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

روشنفکر در جمع فوتبالیست‌های بویراحمدی:

جای خالی تیم فوتبال شهرداری یاسوج احساس می‌شود / سرمایه میلیاردی چرا خاک می‌خورد

23 بهمن 1398 ساعت 13:20

روشنفکر خاطرنشان کرد: وعده بی‌عمل به جوانان و هواداران فوتبال نمی‌دهم اما یکی از اولویت‌های خود را کمک به راه‌‌اندازی مجدد یک تیم فوتبال در خور شان یاسوج قرار می‌دهم چرا که جای خالی تیم فوتبال شهرداری به شدت احساس می‌شود.


کاندیدای انتخابات مجلس در بویراحمد و دنا گفت: باید با تدبیر بهتر و با همکاری و همفکری دیگر نهادها و دستگاه‌ها از جمله شهرداری و دیگران تیمی در حد و قواره شهرداری برای شهر یاسوج راه‌اندازی شود.
به گزارش کبنا، مهدی روشنفکر در جمع عده‌ای از فوتبالیست‌های شهرستان بویراحمد، اظهار کرد: بویراحمد در همه زمینه‌ها از جمله در حوزه ورزش استعدادهای نابی دارد که باید از این استعدادها برای سربلندی شهر و دیارمان استفاده شود.
وی گفت: جای بسی خوشحالی و افتخار بود که در سال‌های اخیر بانوی فوتبالیست این شهرستان در کشور به عنوان بانوی اول فوتبال کشور معرفی شد اما مهم این است که برای این نخبگان ورزشی چه کردیم و آیا از ظرفیت‌های آن‌ها برای تحول در ورزش و خاصه فوتبال شهرستان استفاده شد.
کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا افزود: باید همه رشته‌های ورزشی مورد توجه قرار گیرند که یکی از آن‌ها رشته فوتبال است فوتبال استان و شهرستان‌های بویراحمد و دنا با اندک توجهی قابلیت افتخارآفرینی در سطح ملی را دارد کما این که در سطوح بین‌المللی هم در سالیان اخیر چه در زمینه داوری فوتبال و چه حضور بانوان فوتبالیست این شهرستان افتخارآفرینی شد.
وی با بیان اینکه امروزه فوتبال در سطح دنیا همانند گردشگری و صنعت و کشاورزی اشتغال‌زایی می‌کند و مهم‌تر از همه جلوی آسیب‌های اجتماعی را می‌گیرد افزود: باید با فوتبال شهر یاسوج را بیشتر به کشور و دنیا معرفی کنیم که متاسفانه در سال‌های اخیر چنین چیزی دیده نشد و عملا فوتبال را رها کردیم.
روشنفکر در ادامه اظهارات خود در جمع برخی از فوتبالیست‌های شهرستان بویراحمد و دنا افزود: چرا تیم شهرداری یاسوج رها شد در حالی که این شهر با تیم شهرداری به ایران معرفی می‌شد و تیمی که در کشور یقه بسیاری از تیم‌های بزرگ مثل تراکتورسازی و ذوب‌آهن و دیگر رقبای بزرگ را گرفته بود امروز دیگر اثری از آن نیست لذا باید با تدبیر بهتر و با همکاری و همفکری دیگر نهادها و دستگاه‌ها از جمله شهرداری و دیگران تیمی در حد و قواره شهرداری برای شهر یاسوج راه‌اندازی شود.
وی گفت: باید پرسید که چرا در طول این همه سال ورزشگاه 15 هزار نفری شهر یاسوج که میلیاردها تومان از بیت‌المال برای آن هزینه شده همچنان راکد مانده است آیا نمی شد با پی‌گیری و رایزنی کاری کرد که این مجموعه عظیم همچنان بلااستفاده نماند.
روشنفکر خاطرنشان کرد: وعده بی‌عمل به جوانان و هواداران فوتبال نمی‌دهم اما یکی از اولویت‌های خود را کمک به راه‌‌اندازی مجدد یک تیم فوتبال در خور شان یاسوج قرار می‌دهم چرا که جای خالی تیم فوتبال شهرداری به شدت احساس می‌شود.


کد مطلب: 417729

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/417729/جای-خالی-تیم-فوتبال-شهرداری-یاسوج-احساس-می-شود-سرمایه-میلیاردی-چرا-خاک-می-خورد

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir