کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در جلسه هم اندیشی با بانوان مطرح شد

بهرامی: انتخابات بویراحمد و دنا نباید مرد سالار باشد / انتخابات فرصت رسیدن به آرمان‌ها و خواست‌های زنان است

21 بهمن 1398 ساعت 9:54

نشست هم اندیشی محمد بهرامی با جمعی از بانوان یاسوجی (یکشنبه 20 بهمن ماه 98) برگزار شد.


نشست هم اندیشی محمد بهرامی با جمعی از بانوان یاسوجی (یکشنبه 20 بهمن ماه 98) برگزار شد.
بهرامی در این جلسه عنوان می‌کند: اولین معلم انسان بانوان هستند و منش و شخصیت فرد توسط مادر شکل می‌گیرد. بانوان ۵۰ درصد جمعیت جامعه را تشکیل می‌دهند.
 وی افزود: اینکه بانوان مسولیت نمی‌پذیرند جای سوال است، در بعضی مواقع خود بانوان انگیزه ندارند و یا در شرایطی نیز مسئولین به این امر رغبتی ندارند.
بهرامی کاندیدای مجلس عنوان کردند: بر این باورم انتخابات بویراحمد نباید مرد سالار باشد و زنان و دختران باید جایگاه اجتماعی خود را بیابند، در انتخابات نیز نقش زنان باید برجسته تر از این باشد. در هر جامعه، زنان نیم پیکره‌ی جامعه را تشکیل می‌دهند، به علاوه‌ی این‌که زنان نقش مهم را در سامان‌دهی زندگی خانوادگی و اجتماعی دارند. در جوامعی که نظام مردسالار حاکم است و موانع اجتماعی و فرهنگی مانع حضور اجتماعی زنان می‌شوند، انتخابات فرصت خوبی است  که زنان بتوانند توسط آن آرمان‌ها و خواست‌های حقوقی و سیاسی خویش را به دست آورند، مسائل زنان بسیار است، مسائلی که باید از گذر گاه‌های قانونی، حقوقی، فرهنگی، خانوادگی و ... عبور کند که مساعدت و یاری تمامی آحاد این سرزمین و از جمله خود زنان را طلب می‌کند.
محمد بهرامی با اشاره به اینکه جریان ما جریان خوشنامی است  بلکه  براساس عملکرد شکل گرفته و نگاه ما با نگاه جامعه و مردم یکسان است. مطمئن باشید آبروی ما پیش مردم در راستای مسائل مختلف خدشه دار نمی‌شود و همیشه از آن حراست خواهیم کرد و برای ما در کنار مردم بودن مهم‌ترین بحث است.


کد مطلب: 417585

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/417585/بهرامی-انتخابات-بویراحمد-دنا-نباید-مرد-سالار-باشد-فرصت-رسیدن-آرمان-ها-خواست-های-زنان

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir