کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا خبر می دهد؛

راهیابی نمایش «دست هایت کو مم حسن» به سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر

10 بهمن 1398 ساعت 15:27

نمایش"دست هایت کو مم حسن"درجشنواره تئاتر فجربه روی صحنه می رود.


نمایش "دست هایت کو مم حسن" تولید واحد هنر های نمایشی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد در سی و هشتیمن جشنواره بین المللی تئاتر فجر  به روی صحنه می رود.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد،معاون فرهنگی حوزه هنری با بیان این خبر گفت:نمایش صحنه ای دست هایت کو مم حسن از تولیدات حوزه هنری به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی رضا کرمی زاده با موضوع دفاع مقدس  می باشد که توانست به بخش مسابقه سی و هشتیمن جشنواره تئاتر فجر راه پیدا کند.
رضا گشتاسب بیان داشت:این نمایش در روز پنج شنبه هفدهم بهمن ماه در دو سانس، ساعت 17 و 19 در تالارمولوی به روی صحنه خواهد رفت.
وی با اشاره به عوامل اجرایی این نمایش اظهار داشت:اکبر آیین،نازنین نادر پور،مهرداد علی پور،و پوریا نیک اقبالیان بازیگران و همچنین رضا کرمی زاده طراحی صحنه،حسین اصیلی موسیقی ،حمید جوکارطراحی نور، عنایت صالح پور طراحی لباس واسحاق آقایی به عنوان عکاس در این نمایش همکاری دارند.
گشتاسب یاد آور شد:این نمایش در بیست ودومین جشنواره تئاتر فتح که آبان ماه در خرمشهر برگزار شد توانست 9جایزه را در بخش های مختلف کسب و به عنوان برترین نمایش جشنواره انتخاب شود.


کد مطلب: 417164

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/417164/راهیابی-نمایش-دست-هایت-کو-مم-حسن-سی-هشتمین-جشنواره-تئاتر-فجر

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir