تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۸
کد مطلب : ۴۱۴۹۴۱
سردار شریف:

از جناح‌های مختلف داخلی به تور شبکه آمد نیوز افتاده بودند

۰
از جناح‌های مختلف داخلی به تور شبکه آمد نیوز افتاده بودند
کبنا ؛سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسامی مرتبطین با «روح الله زم» به مرور زمان اعلام خواهد شد، گفت: آن چیزی که در این میان مهم است این بوده که مرجعیت تجمیعی فضاسازی علیه جمهوری اسلامی در خارج از کشور با دستگیری زم منهدم شده و بحث اعلام مرتبطین با زم در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
سردار"رمضان شریف" امروز چهارم آذرماه در حاشیه مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت دستگیری روح الله زم گفت: عمده ای از ارتباطات با روح الله زم کشف و متاسفانه برخی از این ارتباطات از طیف ها و جناح های مختلف داخلی بوده که در تور رسانه ای زم و شبکه معاند آمدنیوز افتاده بودند که در این راستا این مرتبطین شناسایی و به مرور اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: برخی از این ارتباطات برای فضاسازی علیه جریانات داخلی هم بوده و سرجمع آن به دنبال تبدیل سایت آمد نیوز به یک مرجع خبری علیه جمهوری اسلامی و فضاسازی رسانه ای و ایجاد هیجان کاذب در جامعه بوده است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در اوایل نیز زم دسترسی از طریق منابع خود داشته اما طبق اعترافات خودش در این اواخر بخش عمده ای از منابعش ارتباط مشخصی با زم نداشته و برخی اطلاعات جسته و گریخته از خبرنگاران مهاجرت کرده از ایران کسب می کرده که جریان سازی های را علیه جمهوری اسلامی سامان می داده است.
شریف با بیان اینکه اسامی مرتبطین با زم به مرور زمان اعلام خواهد شد افزود: آن چیزی که در این میان مهم است این بوده که مرجعیت تجمیعی فضاسازی علیه جمهوری اسلامی در خارج از کشور با دستگیری زم منهدم شده و بحث اعلام مرتبطین با زم در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

دبیرکارگروه ستاد تنظیم بازار کشور بیان داشت: همچنین در بنادر و انبارها، انباشت سنگین ...
موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

یکی از مهمترین اهداف سهمیه‌بندی بنزین البته کاهش قاچاق و کنترل مصرف داخلی عنوان شده است....
«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

اغلب افراد بدون مشکل جدی این بیماری را پشت سر می‌گذارند، ولی بعضا به‌دلیل عدم رعایت نکات ...