تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷
کد مطلب : ۴۱۴۸۴۲
در نشست ستاد تنظیم بازار گچساران مطرح شد

۷۰درصد از مسافران به وسیله تاکسی‌های برون شهری جابه جا می شوند/باید بر نرخ کرایه تاکسی‌ها نظارت صورت بگیرد

۰
۷۰درصد از مسافران به وسیله تاکسی‌های برون شهری جابه جا می شوند/باید بر نرخ کرایه تاکسی‌ها نظارت صورت بگیرد
کبنا ؛نشست ستاد تنظیم بازار با حضور فرماندار و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
در این نشست علی خوانپایه با انتقاد ازحضور نیافتن روسای ادارات در جلسات اظهار کرد: درست است که نشست ستاد تنظیم بازار با تأخیر برگزار شد اما حضور روسای ادارات در نشست‌ها الزامی و ضروری است چرا که  این گونه جلسات مهم هستند.
وی با بیان اینکه یکی از نکات مهم این است وقتی که نارضایتی وجود دارد چگونه می‌خواهید این نارضایتی را مرتفع کنید، گفت: گزارشاتی از نارضایتی‌های شهروندان ارسال شده است.
فرماندار گچساران با اشاره اصلاح و سهمیه‌بندی بنزین عنوان کرد: تنها حامل‌های انرژی بنزین نیست و حاکمیت تصمیم بر آن داشتند که قیمت بنزین تعدیل پیدا کند.
بالاترین مقام اجرایی گچساران با اشاره به اینکه در کشورهای همسایه قیمت بنزین لیتری۱۳هزار تومان عرضه می‌شود، گفت: این طرح بزرگی است که در حال حاضر در کشور اجرا شد و به طور حتم دارای نواقص و ایراداتی است که به مرور زمان مرتفع می شود.
خوانپایه با بیان اینکه ۷۰درصد از مسافران به وسیله تاکسی‌های برون شهری جابه جا می شوند که می‌بایستی نظارت بر نرخ کرایه تاکسی‌ها  صورت گیرد، ابراز کرد: در حوزه تاکسی‌های درون شهری نرخ نامه مصوب تاکنون نبوده است و این امر موجب سوء استفاده‌هایی شده است.
وی ادامه داد:وقتی که یک موضوع مصوب می‌شود بایستی مصوبات اجرایی شود و مسوولان و دستگاه‌های اجرایی آن را پشت گوش نیندازند.
خوانپایه با اشاره به اینکه تمامی مصوبات کاغذی شده و اجرایی نمی‌شود،بیان کرد: متاسفانه نظارت، عملیات و اجرای کار در گچساران صورت نمی‌گیرد.
فرماندار گچساران با بیان اینکه شما مسوولان تاثیرگذار در جامعه هستید، عنوان کرد: یک بخشی از ناوگان حمل و نقل ما از سوخت بنزین استفاده می‌کنند و دیگر وسائط نقلیه و حمل بار از دیگر حامل‌های انرژی استفاده می‌کنند که این سوخت‌ها افزایش قیمت نداشته است.
خوانپایه با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها از بی توجهی مسوولان نشات گرفته است، گفت: بیشترین شکایات در حال حاضر از افزایش نرخ تاکسی های درون شهری است.
 وی در ادامه اذعان کرد: شرایط بازار در قبل رضایت بخش نبوده و حال با اصلاح قیمت بنزین انتظار داریم بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت پای کار بیایند و بر بازار نظارت داشته باشند.
بالاترین مقام اجرایی گچساران افزود: ما به دنبال مچ‌گیری نیستم و لازم است که به فکر مردم باشیم.
 خوانپایه خاطرنشان کرد: تشدید نظارت بر بازار و مشخص شدن نرخ نامه کرایه‌های تاکسی درون شهری در دستور کار متولیان امر قرار گیرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

دبیرکارگروه ستاد تنظیم بازار کشور بیان داشت: همچنین در بنادر و انبارها، انباشت سنگین ...
موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

یکی از مهمترین اهداف سهمیه‌بندی بنزین البته کاهش قاچاق و کنترل مصرف داخلی عنوان شده است....
«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

اغلب افراد بدون مشکل جدی این بیماری را پشت سر می‌گذارند، ولی بعضا به‌دلیل عدم رعایت نکات ...
اگر شما نماینده مجلس بودید، به تایید اعتبارنامه تاج‌گردون رای می‌دادید؟
بله
خیر