تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب : ۴۱۴۷۷۴
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

هرگونه افزایش قیمت کالا به بهانه بنزین ممنوع و غیرقانونی است

۱
۱
هرگونه افزایش قیمت کالا به بهانه بنزین ممنوع و غیرقانونی است
کبنا ؛معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه افزایش قیمت کالا به بهانه رشد نرخ بنزین ممنوع و غیرقانونی است و با متخلفان بازار برخورد می شود.
سید حشمت الله صمیمی دوست افزود: باتوجه به عدم ارتباط سوخت واحدهای تولیدی و کشاورزی با بنزین هیچ افزایش قیمتی نباید داشته باشیم. قیمت بنزین تغییری در روند افزایش قیمت ها و کرایه حمل و نقل ندارد چرا که سهمیه بندی کارشناسی شده است.
وی اظهارکرد: رسانه‌ها باید در راستای شفاف سازی این موضوع تلاش کنند و صنوف مختلف نیز به صورت جد به این قضیه ورود پیدا کنند.
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: صنعت و معدن، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف گشت‌های بازرسی خود را در تمامی شهرستان‌های هشت گانه استان فعال کنند. قیمت پایین بنزین سبب قاچاق سوخت، آلودگی هوای کلان شهرها و افزایش مصرف سوخت می شد.
صمیمی دوست تصریح کرد: این مسئله تصمیم نظام و سران سه قوه است و بنا به تصمیم دولت همه منابع حاصل از فروش بنزین به سمت طبقه ضعیف و متوسط جامعه هدایت می شود. اصلاح یارانه ها در راستای حمایت از خانوارهای کم درآمد و اقشار آسیب پذیر جامعه از اهداف اجرایی شدن این طرح است.
وی ادامه داد: سایر حامل‌های انرژی همچون جمله نفت و گاز، سی ان جی و ال پی جی هیچ‌گونه افزایش قیمتی نداشته است. بنابراین نرخ کرایه حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس، کامیون های حمل بار و نباید هیچ افزایشی داشته باشد.

به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: افزایش قیمت هرگونه کالا نیز غیرقانونی است و با متخلفان برخورد می شود. منابع حاصل از این افزایش به ۱۸ میلیون خانوار که در واقع ۶۰ میلیون نفر که جامعه هدف هستند کمک خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

امیر
Iran, Islamic Republic of
این را بدان اقتصاد تابع وستور نیست اگر اینجور بود پیشبنیان زودتر از تو حل می کردند
کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

دبیرکارگروه ستاد تنظیم بازار کشور بیان داشت: همچنین در بنادر و انبارها، انباشت سنگین ...
موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

یکی از مهمترین اهداف سهمیه‌بندی بنزین البته کاهش قاچاق و کنترل مصرف داخلی عنوان شده است....
«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

اغلب افراد بدون مشکل جدی این بیماری را پشت سر می‌گذارند، ولی بعضا به‌دلیل عدم رعایت نکات ...