تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
کد مطلب : ۴۱۴۷۴۲
 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در کهگیلویه و بویراحمد افزایش نمی‌یابد / هیچگونه مشکلی در تأمین لاستیک نداریم

۳
۰
نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در کهگیلویه و بویراحمد افزایش نمی‌یابد / هیچگونه مشکلی در تأمین لاستیک نداریم
کبنا ؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه افزایش قیمت کالا به بهانه رشد نرخ بنزین باتوجه به عدم ارتباط سوخت واحدهای تولیدی و کشاورزی با بنزین ممنوع و غیرقانونی است و با متخلفان بازار برخورد می‌شود.
سید حشمت الله صمیمی دوست در نشست فوق العاده تنظیم بازار استان کهگیلویه و بویراحمد که با محوریت افزایش قیمت بنزین و تأثیر آن بر بازار برگزار شد، اظهارداشت: افزایش مصرف سوخت، قاچاق سوخت، آلودگی هوای کلان شهرها و ... از تبعات قیمت پایین بنزین بود.
 معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه این مسئله تصمیم نظام و سران سه قوه است، عنوان کرد: هدف نهایی از اجرایی شدن این طرح اصلاح یارانه‌ها در جهت حمایت از خانوارهای کم درآمد و اقشار آسیب پذیر جامعه است.
 وی تاکید کرد: بنا به تصمیم دولت کلیه منابع حاصل از فروش بنزین به سمت طبقه ضعیف و متوسط جامعه هدایت می‌شود.
صمیمی دوست با تاکید بر اینکه قیمت بنزین تغییری در روند افزایش قیمت‌ها ندارد، بیان کرد: همچنین این موضوع تأثیر زیادی بر روی کرایه حمل و نقل نخواهد داشت.
وی خواستار شفاف سازی این موضوع برای مردم از سوی رسانه‌ها شد و گفت: می‌طلبد صنوف مختلف به صورت جد به این قضیه ورود پیدا کنند.
 صمیمی با بیان اینکه همه ما در حکم یک بازرس هستیم، ابراز کرد: اتاق اصناف، صنعت ومعدن و تعزیرات حکومتی گشت‌های بازرسی خود را در تمامی شهرستان‌های ۸ گانه استان فعال کنند.
 معاون اقتصادی استاندار تصریح کرد: باتوجه به اینکه به جز بنزین سایر حامل‌های انرژی از جمله نفت و گاز، سیان جی و آل پی جی هچگونه افزایشی نداشته بنابراین افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی (اتوبوس، کامیون‌های حمل بارو..) فاقد وجاهت قانونی است.
 صمیمی دوست همچنین عنوان کرد: باتوجه به اینکه سوخت واحدهای تولیدی (صنعتی، کشاورزی) ارتباطی با بنزین ندارد بنابراین افزایش قیمت هرگونه کالا نیز غیرقانونی است.
 وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص وضعیت لاستیک خودرو، گفت: هیچگونه مشکلی در تأمین لاستیک نداریم و تمامی متقاضیان در بخش‌های مختلف (تاکسی‌های درون و برون شهری، اتوبوس‌ها، کامیون‌ها و همچنین کامیون‌های مستقر در واحدهای صنعتی و معدنی و ...) می‌توانند از طریق اداراه کل صنعت، معدن و تجارت استان نسبت به تأمین لاستیک موردنیاز خود اقدام کنند.
صمیمی دوست خواستار مشارکت و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی استان برای حفظ آرامش بازار استان شد و گفت: هرگونه تغییر در نرخ کرایه وسایل نقلیه درون شهری و برون شهری بنزین سوز تابع تصیمات کشوری است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

akbar
Iran, Islamic Republic of
از امروز کرایه آژانس تو لیکک 4000 شد یعنی 2 تومن گرون شد
الا
Iran, Islamic Republic of
یه بچه کوچک هم دیگه همه چیزو میفهمه
Iran, Islamic Republic of
خود ......
کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

دبیرکارگروه ستاد تنظیم بازار کشور بیان داشت: همچنین در بنادر و انبارها، انباشت سنگین ...
موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

یکی از مهمترین اهداف سهمیه‌بندی بنزین البته کاهش قاچاق و کنترل مصرف داخلی عنوان شده است....
«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

اغلب افراد بدون مشکل جدی این بیماری را پشت سر می‌گذارند، ولی بعضا به‌دلیل عدم رعایت نکات ...